سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
خب اول بگم که با حرف های [URL='http://forum.bazicenter.com/members/45302/']Horror [/URL]کاملا موافقم،قسمت تقریبا مضخرفی بود، به جز یه سری موارد محدود
بعد از این قسمت هم نظریه ملکه دیوانه برام تبدیل به یقین شد،بدون شک سرسی همه جه رو به اتیش میکشه،اندازه موهای سرمم دلیل براش هست
اینم یه لینک درباره این نظریه:The Mad Queen
اون شایعه هایی که کایبرن هم دربارش صحبت کرد احتمالا همین وجود وایلدفایر توی سراسر بارانداز هستش،توی کتاب ایریس برای سوزوندن شهر دستور میده که توی
سراسر شهر وایلدفایر کار بزارن اما فرصتی نمیشه که ازشون استفاده کنه،اونهایی هم که تیریون ازشون استفاده کرد،همونایی بود که تازه براش ساخته بودن استادا.
و درباره محاکمه سرسی هم خیالتون تخت،همونطور که توی فصل 5 سریال و خود کتاب هم گفته قرار به دست برادر کوچکتر(جیمی هم کوچکتر از سرسی هستش) کشته بشه
و ارزوی لاشخور اعظم هم برای محاکمه سرسی به دلش میمونه(سریال دیگه زیادی بهش حال داده،وقتشه که یه میدل فینگر حوالش کنه)

Marketing

کاربر سایت
May 3, 2015
83
این بخش بلک فیش منو یاد کوئست های Witcher 3 انداخت ، جاش نیس بگم اما واقعا الان پی میبرم سی دی پراجکت واقعا چه کرده بود با این بازی ... شاهکار
به نظرم نیازی نیست سریال همش جنگ و خونریزی باشه ، دیالوگ ها و سیاست ها عالین و من شخصا لذت میبرم و واقعا موقع دیدن سریال تو این 6 فصل یه بار هم با خودم نگفتم اه چه اپیزود بدی یا این که بگم افت کرده ...
جنگ میخواین تو مدیوم تلویزیون خب صبر کنین تا هفته بعد قشنگ ارضا میشین باور کنین D :
جنگی نشد،چون بودجه نداشتن...در واقع اصلا نباید اینجوری میشد.....
هم نبرد توی میرین،هم این نبرد و... بخاطر نداشتن بودجه از سروتهش زده شدن...احتمالا و متاسفانه هزینه های سنگین دو قسمت آخر باعث بی کیفیت شدن خیلی از قسمت های فصل 6 شده....
از اون طرف هم اصلا معلوم نیس چرا مرگ چندین شخصیت اصلی داستان رو نشون ندادن (استنیس + بلک فیش + waif )؟؟؟
احتمالا یکی از بزرگترین جدایی خط داستان از کتاب،همین قضیه ی Black and white باشه که خیلی بی معنی تو سریال بهش خاتمه دادنlol

پ.ن.: این کوه چقدر فوق العادست

.SamueL.@
حداقل یه سرچی تو اینترنت بکنید تا ببینید ربطی به کتاب نداره !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: LeBron James 6

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
هم نبرد توی میرین،هم این نبرد و... بخاطر نداشتن بودجه از سروتهش زده شدن...احتمالا و متاسفانه هزینه های سنگین دو قسمت آخر باعث بی کیفیت شدن خیلی از قسمت های فصل 6 شده....از اون طرف هم اصلا معلوم نیس چرا مرگ چندین شخصیت اصلی داستان رو نشون ندادن (استنیس + بلک فیش + waif )؟؟؟

خوشبختانه خودمو درگیر کتاب ها نکردم دارم لذت 100 درصدیمو از سریال میبرم .

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
هم نبرد توی میرین،هم این نبرد و... بخاطر نداشتن بودجه از سروتهش زده شدن...احتمالا و متاسفانه هزینه های سنگین دو قسمت آخر باعث بی کیفیت شدن خیلی از قسمت های فصل 6 شده....از اون طرف هم اصلا معلوم نیس چرا مرگ چندین شخصیت اصلی داستان رو نشون ندادن (استنیس + بلک فیش + waif )؟؟؟
ويف رو كه توضيح داديم چرا مطمئنا نشون دادن صفه سياه ( با توجه به تاريكي مطلق اون اتاق ) جنبه ي بصري اي نداره كه به نمايش در بياد
باز هم استينس قابل هضم بود چون كه ديگه بيحال بود رو زمين و فقط يه ضربه واسه مرگش ميخواس يعني بودجه خاصي نميخواس به نمايش كشيدنش
اما بلك فيش رو واقعا موافقم ديگه زيادي بودجه تاثير گذاشته بود روشون
يسري هم كه كشته شدنشون رو نشون نميده واسه تعليق داستانيه مثل هاند رو نشون نداد يا استاد شمشير زني اريا رو... كه احتمال زياد اين شخصيتا برميگردن.

حالا اين هشت قسمت رو بذارين كنار فعلا كه من بدجوري واسه نبرد حروم زاده ها هايپم! رمزي ببره شيريني ميدم من اقاD:

• Like
Reactions: Marketing

Marketing

کاربر سایت
May 3, 2015
83
ويف رو كه توضيح داديم چرا مطمئنا نشون دادن صفه سياه ( با توجه به تاريكي مطلق اون اتاق ) جنبه ي بصري اي نداره كه به نمايش در بياد
باز هم استينس قابل هضم بود چون كه ديگه بيحال بود رو زمين و فقط يه ضربه واسه مرگش ميخواس يعني بودجه خاصي نميخواس به نمايش كشيدنش
اما بلك فيش رو واقعا موافقم ديگه زيادي بودجه تاثير گذاشته بود روشون
يسري هم كه كشته شدنشون رو نشون نميده واسه تعليق داستانيه مثل هاند رو نشون نداد يا استاد شمشير زني اريا رو... كه احتمال زياد اين شخصيتا برميگردن.

حالا اين هشت قسمت رو بذارين كنار فعلا كه من بدجوري واسه نبرد حروم زاده ها هايپم! رمزي ببره شيريني ميدم من اقاD:
دیگه مردن یه نفر بودجه نمی خواد که:Dمنظورم از بودجه ،اون دو تا بتل بود نه فابتها
بتل اول: جنگی که تو میرین شکل گرفت
بتل دوم: بین لنیسترها و بلک فیش و ...

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
دیگه مردن یه نفر بودجه نمی خواد که:Dمنظورم از بودجه ،اون دو تا بتل بود نه فابتها
اخه نوشته بودي مرگ شخصيت اصلي نه بتل D:
بلك فيش كه البته بتلي نشد اصن خيلي راحت گفتن بياين مال شما :|
اما خب نبرد استينس رو متاسفانه نشون ندادن
اقا ولي نگران نباشين دو قسمت اخر انقد خوب ميشه كلا همه اينا فراموش ميشه يك سال صبر واسه فصل هفتم دوباره شروع ميشهD:

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
خط داستانی اریا با این پایانی که تو قسمت 8 دیدیم نه تنها اضافه ترین بخش کل سریال بود بلکه احمقانه ترین هم بود.
آریا می خواد انتقام خانواده اش رو بگیره بعد از جدایی از هاند میان شرق با کلی دردسر خودش رو به جکن هگار می قبولونه کل هدفش تا اینجا اینه که بتونه تبدیل به یک هیچکس بشه تا بتونه انتقام خانواده اش رو بگیره وگرنه با یک سیخ که نمی تونه دشمناش رو بکشه . حالا تو این مسیر کلی بلا سرش میاد دست آخر هم وقتی جکن هگار بهش میگه تبدیل به No One شدی ، کلا فراموش میکنه این همه مدت برای چی اومده بود به خانه سیاه و سفید. خب الان که می خواد برگرده دقیقا هدفش چیه یعنی دیگه نمی خواد انتقام بگیره؟ چرا از اول نرفت پیش جان. وینترفل هم در اختیار بولتون هاست پس اگه بخواد برگرده باید بولتون ها رو بکشه.
به علاوه این No One اصلا چه جوریه ؟ مگه نه اینکه یکی از اون چهره ها رو باید داشته باشه خب او زمانی که مرن رو کشت مگه No One نشده بود. اصلا خاصیتش چیه که جکن هگار یکدفعه گفت تبدیل به No One شدی.

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
به نظر من واقعا مسخره بود.این اپیزود.انگار پولاشون تموم شده دیگه نمی تونن جنگ ها رو نشون بدن،به همین دلیل کدخدا منشانه قضیه ها رو حل میکنن.

و اما اریا! به نظرم مسخره ترین کاری بود که میشد انجام داد.
اخه یعنی چی،با شکمی در حال خون ریزی و ازپله ها افتاده(احتمالت دست و پاش هم اسیب دیده یا شکسته)میره توی یه جای تاریک و کسی رو که از اول فیلم تا حالا داره ازش یه بند کتک میخوره رو شکست میده؟
بعدش هم بر میگرده پیش اونا و براشون رجز خونی هم میکنه!

من که اصلا خوشم نیومد و به نظرم اصلا با منطق سریال هم جور نبود.
آریا بلده بدون استفاده از چشاش مبارزه کنه ولی ویف بلد نیست!
دلیلی بود که آریا بخاطرش شمعو خاموش کرد و تونست ویفو شکست بده!

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
كلا انتظار داشتم يكي از Fight ها رو نشون بدن ولي انگار همه بودجه رو گذاشتن اپيزود ٩ و ١٠. اميدوارم اون ٢ تا عالي باشه.

Sent from Vallhalla

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
این قسمت ضعفش به نظر من نشون ندادن مبارزه بلک فیش و کشته شدنش و برگشت کوئین دنریس با دراگو:x^:)^ بود. همش منتظر بودم بیاد این دراگو بزنه این کشتی ها و ارباب ها رو خاکستر کنه!

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر