سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,200
نام
ماکان
نامه رمزی به جان اسنو.

x5i1rwf7nahy0az9u8vp.jpg

چش و چال این بدبخت رو در نیاره ول کن نیست:D

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
اون مردی که توی قسمت قبل زندانی اون شوالیه زن بود و دستش رو قطع کردن،کیه؟
اون شوالیه کیه؟
قراره با هم ازدواج کنن یا نه؟؟
چون من حال سریال دیدن ندارم سریع میزنم جلو ،اینا رو متوجه نشدم
مرد مومن این چیزی که داری میگی مال سیزن 2 هست!! خدا خیرت بده ..

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
نامه رمزی به جان اسنو.

x5i1rwf7nahy0az9u8vp.jpg

چش و چال این بدبخت رو در نیاره ول کن نیست:D

جونوریه این رمزی بلتون....این بدبخت جان اسنو به یه زوری زنده موند...حالا نیاد رمزی بولتون بزنه بکشتش ؟؟!!
هرچی بگی از این سریال بر میاد...توی همه فصلا میزارمون تو کَف....

Poorya_2

کاربر سایت
Nov 10, 2012
203
نام
پوریا
اون مردی که توی قسمت قبل زندانی اون شوالیه زن بود و دستش رو قطع کردن،کیه؟
اون شوالیه کیه؟
قراره با هم ازدواج کنن یا نه؟؟
چون من حال سریال دیدن ندارم سریع میزنم جلو ،اینا رو متوجه نشدم

عزیز سریال نبینی سنگین تره

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
دیوانگی در خاندان تارگرین‌ها سابقه طولانی داره. افسانه‌ها میگن وقتی یه تارگرین به دنیا میاد، خدایان شیر یا خط می‌کنند که سرنوشتشبه یه دیوانه ختم بشه یا نه. شاه دیوانه که مشخصه کدوم قرعه به نامش دراومد... ریگار که مطمئنا انسان فوق‌العاده‌ای بوده و پسر دیگه‌ی شاه دیوانه هم که مثل خودش دیوونه بود و دروگو حسابشو رسید :))
حالا میمونه دنی! به نظرتون قرعه خدایان برای دنی چی دراومده؟! البته بعیده دنی چهره بد داستان باشه... اسم این رشته افسانه‌ها "نغمه‌ای از یخ و آتش" هست. اگه شمال، وایتواکرها و حتی جان رو نماد یخ بدونیم، آتش قطعا نماد دنریسه و این نشون میده تا پایان باید دنی رو تحمل کنیم

• Like
Reactions: Dinosaur

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
دیوانگی در خاندان تارگرین‌ها سابقه طولانی داره. افسانه‌ها میگن وقتی یه تارگرین به دنیا میاد، خدایان شیر یا خط می‌کنند که سرنوشتشبه یه دیوانه ختم بشه یا نه. شاه دیوانه که مشخصه کدوم قرعه به نامش دراومد... ریگار که مطمئنا انسان فوق‌العاده‌ای بوده و پسر دیگه‌ی شاه دیوانه هم که مثل خودش دیوونه بود و دروگو حسابشو رسید :))
حالا میمونه دنی! به نظرتون قرعه خدایان برای دنی چی دراومده؟! البته بعیده دنی چهره بد داستان باشه... اسم این رشته افسانه‌ها "نغمه‌ای از یخ و آتش" هست. اگه شمال، وایتواکرها و حتی جان رو نماد یخ بدونیم، آتش قطعا نماد دنریسه و این نشون میده تا پایان باید دنی رو تحمل کنیم

شاید مارتین از قصد اسمو این گذاشته تا منو شما این رو فکر کنیم و جریان در اصل چیز دیگری باشه:-B

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
البته خیلیا دلیل این دیوانگیو حاصل Incest و یا به اصطلاح ازدواج فامیلیشون میدونن. اکثرا با خواهراشون ازدواج میکردن. (حالا چه خواسته و چه به زور، به عنوان مثال Aerys یا همون مد کینگ هیچ میلی نداشت که با خواهرش ازدواج کنه ولی خب وقتی پدرش دستور داده دیگه چاره ای نداشت :D )

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,022
نام
آریا
با این صحبت هایی که دوستان در مورد خاندان تارگرین میکنن، من یه کمی امیدوار شدم به اینکه دخترک دیوانه بشه! :D یعنی بنده خدا با این همه بدبختی (البته زیاد هم بدبختی نمیکشه و آخر هر ماجرایی یهویی پیروز میشه) هزاران نفر رو دور خودش جمع کرده و اژدها هم که داره، ولی در نهایت دچار جنون بشه و یه بلایی سر همه بیاره و خودش هم بترکه! :D انشاالله که همین طور بشه! :x

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
با این صحبت هایی که دوستان در مورد خاندان تارگرین میکنن، من یه کمی امیدوار شدم به اینکه دخترک دیوانه بشه! :D یعنی بنده خدا با این همه بدبختی (البته زیاد هم بدبختی نمیکشه و آخر هر ماجرایی یهویی پیروز میشه) هزاران نفر رو دور خودش جمع کرده و اژدها هم که داره، ولی در نهایت دچار جنون بشه و یه بلایی سر همه بیاره و خودش هم بترکه! :D انشاالله که همین طور بشه! :x
حدس بزن جایزه بدترین سناریو فرضی تعلق میگیره به کی؟ :D

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
606
نام
سینا
بحث مد کینگ شد گفتم این رو هم بگم شاید بعضی از دوستان ندونن
یه نظریه هست که میگه جیمی و سرسی بچه های مد کینگ هستن نه تایوین لنیستر
خیلی ها میگن که تیریون بچه ایریس(مد کینگ)هستش اما یه سری دلایل هستن که این مسئله رو نقض میکنن و میشه براساسشون خیلی راحت حدس زد که جیمی و سرسی بچه های ایریس هستن
اولین موضوع اینکه ایریس توی شب عروسی تایوین با حوانا لنیستر بهش با تمسخر میگه که "جای تاسف است که سنت شب اول (First Night) و برخی از مراسمات همخوابه شدن از قبیل برهنه کردن عروس توسط داماد در طول جشن ازدواج ممنوع اعلام شده است" (دقیق یادم نیست چی بود اما بحث همخوابی شب اول هم بود فکر کنم که باعث شد تایوین کینه ایریس رو به دل بگیره)
اگه این موضوع درست باشه پس سرسی و جیمی میشن بچه های ایریس
این موضوع از تمایل این دو برادر و خواهر به رابطه نامشروع به هم مثل خاندان تارگرین کاملا مشخصه
جنونی که جافری بچه سرسی داره بیشباهت به رفتار ایریس نیستش
در جایی هم فکر کنم عمه تیریون به تایوین میگه تو فقط یه بچه داری و اون هم تیریون هستش اون تنها پسر حقیقی تو هستش
از طرفی ازدواج تایوین با دختر عموش میتونه دلیلی بر کوتوله بودن تیریون باشه
و رفتار تیریون هم توی کتاب تا جایی که من میدونم به شدت مثل پدرش هستش و به اندازه خود تایوین هوش و ذکاوت داره

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
قیافشون که شبیه لنیسترهاست؟در مورد این چی میشه گفت؟:D
کلا اگه یکی از این تئوری ها واقعیت داشته باشه نصف منطق سریال می ره زیر سوال
همون تئوری تارگریان - استارک هم همینطوره و جان اسنو کوچکترین شباهتی به تارگریان ها نداره

• Like
Reactions: i am dead

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
کلا اگه یکی از این تئوری ها واقعیت داشته باشه نصف منطق سریال می ره زیر سوال
همون تئوری تارگریان - استارک هم همینطوره و جان اسنو کوچکترین شباهتی به تارگریان ها نداره
خب شاید قیافشون به مادرشون رفته؟ :| دلیل نمیشه که

• Like
Reactions: i am dead

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
مشکل منم با تئوری R+L=J همینه که تا جایی که میدونم هیچ تارگرینی بدون موی بور نداشتیم و جان اسنو صراحتا همه جا گفته شده که موهای پرکلاغی داره.
درباره تئوری تارگرین بودن جیمی و سرسی هم به نظرم اصلا اهمیت خاصی نداره در داستان حالا بماند که کلا هم تئوری مسخره‌ای به حساب میاد.
درباره دنی و دیوانگیش البته به نظرم این اتفاق نمیفته و دنی به همین صورت (یه دختر لوس و بی‌مزه که کلی چیت کد زده به قول دوستان :D) میمونه! کلا از شروع داستان هم خوشم نمیومد ازش و هنوز هم نتونسته لیاقتش برای حکومت بر وستروس رو بمن ثابت کنه.
دیوانه شدن تارگرین‌ها هم بعیده ربطی به ازدواج فامیلیشون باشه؛ از قضا ما ریگار رو داریم که همه سر شرافت، کاردانی و خوبیش قسم میخورند...
پ.ن: به احتمال زیاد حسرت دیدن ریگار رو به گور خواهم برد... :(( البته یکی از آرزوهام یعنی دیدن سر آرتور دین به بهترین شکل ممکن به واقعیت تبدیل شد

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
نکته ای که هست اینه که "نغمه‌ای از یخ و آتش" ممکنه مستقیما به خود جان اشاره کنه. اگه جان فرزند ریگار (آتش) و لیانا (یخ) باشه همه چیز جور درمیاد و اینطوری باید قطعا این رو هم در نظر بگیریم که اگه همه فرض‌های بالا درست باشه، جان اسنو کسی نیست جز ....
آزور آهای!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر