سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
ناظمین عزیز تکلیف مشخص کننده اسپویلر بذاریم یا نه یکهو بن نشینم :D

واقعا این قسمت فوق العاده بود تقریبا همه مسائل رو نشون داد و مثل همیشه سوپرایز های خاص خودش رو داشت با اینکه اینقدر از زنده بودن جان اسنو چیزی لیک شده بود ولی بازم به نظرم اون حس شوکه شدن رو به ادم القا میکرد.

ولی صحنه درگیری سانسا وقتی که برین تارت رسید که سانسا رو نجات بده اون وسط سگ ها چی شدن ؟ من هی منتظر بودم اون وسط سگ ها حمله کنن :D
اتفاقاتی افتاد که اصلا فکرشم نمیکردم
من اینجا رو دیدم خشکم زد :D
ck292xj8doql9xil72em.png

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
خوب بود برا شروع
این ملیساندر به احتمال زیاد شیرا سی استار هستش
معشوقه وخواهر ناتنی
Brynden Riversکه همون کلاغ سه چشم که برن رفته پیشش
این دوتا حروم زاده های اگان چهارم هستن
یا احتمالش هست ملیساندر دختر این دوتا باشه یعنی دختر کلاغ سه چشم یا همون Bloodraven و شیرا:D
قضیه جالب شد:D

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
فک میکنم خوندن کتابش جذابتر باشه . چون این قسمت همه چی داشت ولی بازی کم داشت :| بنظرم حداقل باید شب میشد ببینیم چه میکنن با جان اسنو ...

• Like
Reactions: TheGodfather

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چقدر شروع خوبی بود ! من خیلی حال کردم...

شکه کننده ترین قسمت هم برای من مرگ پادشاه مارتل بود -___- خیلی یهویی بود. زن اوبرین و سند اسنیک ها هم دیگه دارن زیادی میشن -__- بنظرم خفن میومدن ولی دیگه داره ازشون بدم میاد شدید

قضیه ملیساندرا هم خیلی شوکه کننده بود... من برای سکانس پایانی به نظرم مل بعد اون همه نا امیدی رفت خودکشی کنه. چیزی که اصلا در موردش نشنیدم کسی حرف بزنه!

• Like

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
یک چیزایی فهمیدم
کلاغ سه چشم برادر بانوی قرمز هست
دست سرد کمک کننده برن هست
حالا یک شک هایی وجود داره که ممکنه دست سرد برادر بانوی قرمز هست چون تو کتاب میگه دست سرد برن رو تا کلاغ سه چشم هدایت میکنه و میگه صداش مثه کسانی هست که تو نایت واچ بودن و برادر بانوی قرمر در اواخر فرمانده نایت واچ میشه
اووووووووووووووووووووووووف عجب داستانی بشه این فصلللللللللللللل
باد های زمستان

• Like

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
برای فصل ششم سریال چیزی برای مخاطب های کتاب نگفتن؟ کتاب ششم رو اسپویل میکنه یا نه؟ چجوری جریان الان؟

موندم نگاه کنم یا نه!

والا همه اعلام میکنم خط داستانی سریال و کتاب از هم جدا خواهد بود
حالا اینکه معنی این جدا بودن چیه بعد از اومدن کتاب مشخص میشه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
یک چیزایی فهمیدم
کلاغ سه چشم برادر بانوی قرمز هست
دست سرد کمک کننده برن هست
حالا یک شک هایی وجود داره که ممکنه دست سرد برادر بانوی قرمز هست چون تو کتاب میگه دست سرد برن رو تا کلاغ سه چشم هدایت میکنه و میگه صداش مثه کسانی هست که تو نایت واچ بودن و برادر بانوی قرمر در اواخر فرمانده نایت واچ میشه
اووووووووووووووووووووووووف عجب داستانی بشه این فصلللللللللللللل
باد های زمستان

این داستان دست سرد رو از کجا فهمیدی ؟
مگه چیزی از این شخصیت تو سریال اومده ؟

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
این قضیع ملیساندرا هم خیلی جالبه! تو فیس دوغ میگفتن که ممکنه جونشو برای جان اسنو فدا کنه! بعضی ها هم میگفتن که این گردنبند ربطی به قدرتش نداره چون تو سیزن قبلی هم تو bath اینو نداشته و این مربوط میشه به ایمانش به خدای آتش که الان ایمانش رو از دست داده! بعضی ها هم میگن که این خواهر اون پیرمرده که bran رفته کنارش هست!

• Like
Reactions: avannn

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
قسمت بدی نبود. یه چیزی بود درحد قسمت های اول فصل. البته اینجا اتفاقات مهمی افتاد ولی هیجانی برای من نداشت و نسبت بهش تا حدودی بی تفاوت بودم.
استنیس و جان اسنو آخرین شخصیت های با جذبه‌ی سریال بودند (که البته استنیس رو نویسنده های گرامی زحمت کشیدند و منفورش هم کردند). از استنیس که چیزی تو این قسمت ندیدیم ولی همین جسد جان می‌ارزید به بقیه‌ی شخصیت ها :D
ملیساندره هم وقتی گردنبند رو از گردنش در میاره، نور قرمز گردنبند محو میشه. اون معجون ها هم نمیدونم چی هستند. صحنه‌ی جالبی بود و منتظر مشخص شدن جریانش تو قسمت های بعدی هستم.

آخرین ویرایش:

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
من که زیاد با این قسمت حال نکردم. از روی عادت بدی هم که دارم در ادامه فقط به نکات منفی که الان حضور ذهن دارم اشاره می کنم.
بخش دورن کلا تو فصل قبل به نظر من ضعیف ترین بخش بود و به نظر اینبار هم خواهد بود. از ضعیف بودن بخش دورن تو این قسمت فقط به مردن شاهزاده دورن نگاه کنید. تو فصل قبل همراه با جیمی و میرسلا در کشتی بود، بعد الان من موندم چطوری هنوز تو دورن بود که دختر عموهاش بیان بکشنش.
بخش دنریس هم واقعا دم اون کال گرم که صرفا با یه حرف تونست جلو شهوتش رو بگیره. اگه بخواد اینطوری باشه که دوتراکی ها به هیچ زنی نمیتونن ت.جاو.ز کنن. چون سریع زن می تونه بگه من زن فلان کال بودم و خلاص.

• Like

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
در مورد همه صحبت کردین ولی سنسی لنیستر هیچی:| خیلی خوب بود سکانسی که تابوت دختره رو میاوردن
با اون نره غولش احتمالا بزنه مذهبی ها رو منقرض کنه کلا:|

• Like

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
خداوکیلی بخش های دنریس از فصل یک رو اعصابم بوده علاوه بر بازی روی اعصاب حاج خانم کلارک :D اتفاقات کاملا مسخره ای هم براش می افته مثلا تو فصل دو اون یارو جادوگره که کل 13 رییس رو کشت به مسخره ترین شکل ممکن توسط دو تا اژدها که اون زمان با پشه کش می زدی روشون له می شدند کشته شد یا تو فصل سه که به بی معنی ترین شکل ممکن ارتش گیرش اومد یا همین فصل قبلی وسط یه ارتش آدم که می خواستند تیکه پارش کنند خیلی ملو بدون اینکه هیچ اتفاقی براش بی افته میره سوار اژدها میشه
این قسمت هم که دیگه هیچی دوتراکی ها به اسب هاشون هم رحم نمی کنند ولی این خوشکل خانم چشم رنگی با گفتن اینکه زن کال دروگو بوده مصونیت می گیره یعنی اوج ت...می تخیلی بودن بخش های دنریسه
اما نکته ای که در مورد گردنبند ملیساندرا راه افتاده تا جایی که من یادمه ملی خانوم کلا تو این سریال لخت بود:D (البته هر از چند گاهی هم یه لباس قرمز می پوشید:D) یادم نمیاد گردنبنده همیشه دور گردنش باشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر