سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اما نکته ای که در مورد گردنبند ملیساندرا راه افتاده تا جایی که من یادمه ملی خانوم کلا تو این سریال لخت بود:D (البته هر از چند گاهی هم یه لباس قرمز می پوشید:D) یادم نمیاد گردنبنده همیشه دور گردنش باشه

تو تک تک صحنه های لخت شدن این گردنبند دور گردنش هست :D خدا رو شکر تو این مورد دیگه سوتی ندادن :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ملیساندرا تو ایسنتاش اینو گذاشته :D

lcqy5wac3z6a1ffdcb81.jpg

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
تو تک تک صحنه های لخت شدن این گردنبند دور گردنش هست :D خدا رو شکر تو این مورد دیگه سوتی ندادن :D

تو اون صحنه ای که توی وان دراز کشیده بود تو گردنش نبود پس میشه گفت Plot Hole :D

• Like
Reactions: TheGodfather

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
خداوکیلی بخش های دنریس از فصل یک رو اعصابم بوده علاوه بر بازی روی اعصاب حاج خانم کلارک :D اتفاقات کاملا مسخره ای هم براش می افته مثلا تو فصل دو اون یارو جادوگره که کل 13 رییس رو کشت به مسخره ترین شکل ممکن توسط دو تا اژدها که اون زمان با پشه کش می زدی روشون له می شدند کشته شد یا تو فصل سه که به بی معنی ترین شکل ممکن ارتش گیرش اومد یا همین فصل قبلی وسط یه ارتش آدم که می خواستند تیکه پارش کنند خیلی ملو بدون اینکه هیچ اتفاقی براش بی افته میره سوار اژدها میشه
این قسمت هم که دیگه هیچی دوتراکی ها به اسب هاشون هم رحم نمی کنند ولی این خوشکل خانم چشم رنگی با گفتن اینکه زن کال دروگو بوده مصونیت می گیره یعنی اوج ت...می تخیلی بودن بخش های دنریسه
اما نکته ای که در مورد گردنبند ملیساندرا راه افتاده تا جایی که من یادمه ملی خانوم کلا تو این سریال لخت بود:D (البته هر از چند گاهی هم یه لباس قرمز می پوشید:D) یادم نمیاد گردنبنده همیشه دور گردنش باشه
واقعا رو مخ‌ترین شخصیت سریال واسه من هم دنریســه، کاملا باهات موافقم درباره‌ی بازی امیلیا! امیدوارم این فصل کشته بشه راحت بشیم :D
یه تریون واسه ما بسه!

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
واقعا رو مخ‌ترین شخصیت سریال واسه من هم دنریســه، کاملا باهات موافقم درباره‌ی بازی امیلیا! امیدوارم این فصل کشته بشه راحت بشیم :D
یه تریون واسه ما بسه!
دنریس شخصیت محبوب اون خپله فکر کردی به همین راحتی ولش می کنه

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
با توجه به وقایعی که بین hbo و منتقدین اتفاق افتاده احتمالا هم نمی گیره
به علاوه گوربابای منتقد و متا
چه وقایعی؟ سیلیکون والی هم مال HBO ـه همین پریروز نقداش اومده متا 90 :D
فصل قبلی همین گیم آو ترونزم 91 بود (که بنظرم اصلا حقش نبود) شاید این فصل که کمتر گرفته بهتر در بیاد :D

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
چه وقایعی؟ سیلیکون والی هم مال HBO ـه همین پریروز نقداش اومده متا 90 :D
فصل قبلی همین گیم آو ترونزم 91 بود (که بنظرم اصلا حقش نبود) شاید این فصل که کمتر گرفته بهتر در بیاد :D
اینکه گفتن برای منتقدا نمی فرستیم

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
واقعا چجوری میتونی این حرفو درباره این سریال بزنی؟! هرچیزی ممکنه.
والا هر چیزی از سریال ممکنه به جز آسیب زدن به دنریس:D
دنریس دیگه از راب استارک محبوب تر که نبود اون به لقاءالله=)) پیوست ولی از فصل اول دارن یجوری این دنی رو بدون مصیبت میکشنش بالاx-(
آقا من به نظری دارم من فکر می کنم دلیل جوون موندن ملی بیشتر ربط به اون محلول داشته باشه تا به گردن بند ارجاتون می دم به اون بخش وان احتمالا اون گردن بند نقش بسیار مهم تری داره

آخرین ویرایش:

..ROC..

کاربر سایت
Jul 4, 2012
143

متای جالبی نگرفته تا اینجا (با توجه به کل سری)
با توجه به این که HBO نسخه ای از سریال رو برای منتقدان نفرستاده، تمام نقدها تنها مربوط به قسمت اول فصل ششمن. در صورتی که میانگین امتیازی فصل های قبلی از چند قسمت بودن.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
این قسمت سر مرگ پادشاه مارتل شکه شدم بعد یادم اومد GOT دارم میبینم هر اتفاقی توش ممکنه :D
برعکس بقیه، سکانس اخر ملیسندرا زیاد ازش تعجب نکردم یه جورایی قبلا یه ذهنم رسیده بود یه جادوگر پیر هست! ... ولی در این سکانس خوراک سوژه شده برا ملت تو اینترنت ! =))

• Like

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یه تریون واسه ما بسه!
باور کن از فصل یک منتظر مرگشم و هر دفعه بیشتر ضد حال می خورم :D فصل اول منتظر مرگ دنریس بودم فرتی گردن ند استارک رو زدند:)) فصل دو و سه می خواستم سر به تنش نباشه آخرش راب و کل خاندان رو به دیار باقی فرستادند تو فصل چهار هم اوبرین و تایوین لنیستر رو کشتند و دنریس هر روز قدرتمند تر میشد و فصل قبل هم لطف کردند و جان اسنو و استنیس رو کشتند ولی بازم دنریس هستش با توجه به این اتفاقات احتمالا آخر این فصل هم تریون می میره ولی دنریس هنوز باشه:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر