سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
این قسمت هم که دیگه هیچی دوتراکی ها به اسب هاشون هم رحم نمی کنند ولی این خوشکل خانم چشم رنگی با گفتن اینکه زن کال دروگو بوده مصونیت می گیره یعنی اوج ت...می تخیلی بودن بخش های دنریسه

نمیدونم تو سریال گفتن یا نه (احتمالا گفتن شما یادتون نمیاد) اما تو کتاب اشاره شده به سنت های دوتراکی ها . تو سنت دوتراکی ها هیچکی حق نداره به بیوه کال ها دست بزنه و بیوه هارو به ویس دوتراک میبرن. شما باید با منطق سریال بسنجی نه با منطق خودت

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
نمیدونم تو سریال گفتن یا نه (احتمالا گفتن شما یادتون نمیاد) اما تو کتاب اشاره شده به سنت های دوتراکی ها . تو سنت دوتراکی ها هیچکی حق نداره به بیوه کال ها دست بزنه و بیوه هارو به ویس دوتراک میبرن. شما باید با منطق سریال بسنجی نه با منطق خودت
مشکل این بخش اینه که چقدر سریع حرف هاش رو باور کردن نه این که چرا زن کال قبلی بودن مانع ت*اوز بهش شد. از نظر من بخش های دنریس همیشه یک ضعف توی سریال بوده و با تم کلی سریال که همه باید برای ریسدن به حدفشون زجر بکشن و بها بدن در تضاد.

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اين تيكه دنريس اونقدر ضايع بود كه با هيچ منطقي (حتي منطق سريال) هم قابل قبول نبود واقعا خيلي راحت و فقط با گفتن يه جمله بيوه كال دروگو هستم كال دوتراكي ها قضيه رو باور كرد خوب اگه اينطور باشه هر زني مي تونه با گفتن همچين جمله اي خودش رو از دست اينا نجات بده

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
اين تيكه دنريس اونقدر ضايع بود كه با هيچ منطقي (حتي منطق سريال) هم قابل قبول نبود واقعا خيلي راحت و فقط با گفتن يه جمله بيوه كال دروگو هستم كال دوتراكي ها قضيه رو باور كرد خوب اگه اينطور باشه هر زني مي تونه با گفتن همچين جمله اي خودش رو از دست اينا نجات بده

یعنی شما میخوای بگی نشنیدی چند دقیقه داشت دیالوگ بین دوتراکی ها در مورد موهای سفید دنریس رد و بدل میشد ؟ اینکه به خاطر موهای سفیدش مسخرش میکردن ! بعدشم دیگه همه میدونن موهای سفید (نقره ای) نشان خاندان تارگارین هاست و فعلا تنها شخص باقی مونده از این خاندان بزرگ و افسانه ای کسی نیست جز دنریس که از قضا ایشون کالیسی یکی از گنده ترین کال های دوتراکی ها هم بوده. پس این یعنی کل کالسار میشناسنش البته که وقتی خودشو معرفی کنه همه متوجه میشن که اون کیه و هر چقدر یک تمدن قدیمی تر و باستانی تر باشه و صد البته خرافاتی تر باشه به رسم و رسومش خودش هم احترام بیشتری میذاره.

اینیم که از اول متوجه نشدن به خاطر این بود که هیچکس فکرشم نمیکرد ملکه ای که الان کل سپاه آنسالید ها + برادران دوم رو در اختیار داره و همینطور تونسته میرین ،‌ آستاپور و یونکایی و همینطور قبلش کارث رو بگیره وسط بیابون آواره شده باشه.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
این سریال هر قسمت غیر منطقی تر میشه،یکی میشه توضیح بده چرا اون sandsnake ها برای انتقام اوبرین برادر مورد علاقه و بردار زاده اش رو کشتن؟و باز هم چجوری اون دو تا sandsnake یکهو از توی کشتی سر در آوردن؟
با همین وضعیت بخواد پیش بره از the walking dead جلو می زنه

• Like
Reactions: TheGodfather

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
البته نمی خوام جواب بدم که هر جوری هست از سریال دفاع کنم...صرفا برداشت خودمو میگم:
تو فصل قبل همون نزدیک بندر دورن بود که دختر سرسی مرد طبیعتا بعد از این مرگ دلیلی نداشت برادرزاده اوبرین به سفر ادامه بده و برگشته...یعنی این کشتیه اون کشتیه نیست
بعدم وقتی برادر اوبرین رو میخوان بکشن به نظر نمیرسه صرفا هدف دیگه انتقام باشه...میگه به نظر مردم دورن چون اوبرین و خواهرش اون شکل کشته شدن و انتقامی نگرفته در نتیجه بی لیاقتی و کسی نمی خوادتت...یعنی دیگه انگار از انتقام خارج میشه داستان و میره تو فاز اینکه کلا به درد دورن نمیخوری و اینا

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یعنی شما میخوای بگی نشنیدی چند دقیقه داشت دیالوگ بین دوتراکی ها در مورد موهای سفید دنریس رد و بدل میشد ؟ اینکه به خاطر موهای سفیدش مسخرش میکردن ! بعدشم دیگه همه میدونن موهای سفید (نقره ای) نشان خاندان تارگارین هاست و فعلا تنها شخص باقی مونده از این خاندان بزرگ و افسانه ای کسی نیست جز دنریس که از قضا ایشون کالیسی یکی از گنده ترین کال های دوتراکی ها هم بوده. پس این یعنی کل کالسار میشناسنش البته که وقتی خودشو معرفی کنه همه متوجه میشن که اون کیه و هر چقدر یک تمدن قدیمی تر و باستانی تر باشه و صد البته خرافاتی تر باشه به رسم و رسومش خودش هم احترام بیشتری میذاره.

اینیم که از اول متوجه نشدن به خاطر این بود که هیچکس فکرشم نمیکرد ملکه ای که الان کل سپاه آنسالید ها + برادران دوم رو در اختیار داره و همینطور تونسته میرین ،‌ آستاپور و یونکایی و همینطور قبلش کارث رو بگیره وسط بیابون آواره شده باشه.
متاسفانه علاقه خیلی زیاد شما به سریال باعث شده غیر منطقی بودن اتفاقات دنریس رو کاملا منطقی جلوه بدید نیازی به این همه دلیل و برهان هم نیست دنریس نزدیک دو دقیقه خودش رو به یارو معرفی که که من دنریس طوفان زاد از خاندان تارگاریان هستم و .... بعدش یارو زد زیر خنده یعنی همچین هم همه دنیا نمی دونند که مو های سفید فقط مخصوص دنریسه
تمام اتفاقاتی که از فصل اول تا الان برای دنریس افتاده تک تکشون غیر منطقی (با منطق خود سریال ) و مسخره بوده

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
البته نمی خوام جواب بدم که هر جوری هست از سریال دفاع کنم...صرفا برداشت خودمو میگم:
تو فصل قبل همون نزدیک بندر دورن بود که دختر سرسی مرد طبیعتا بعد از این مرگ دلیلی نداشت برادرزاده اوبرین به سفر ادامه بده و برگشته...یعنی این کشتیه اون کشتیه نیست
بعدم وقتی برادر اوبرین رو میخوان بکشن به نظر نمیرسه صرفا هدف دیگه انتقام باشه...میگه به نظر مردم دورن چون اوبرین و خواهرش اون شکل کشته شدن و انتقامی نگرفته در نتیجه بی لیاقتی و کسی نمی خوادتت...یعنی دیگه انگار از انتقام خارج میشه داستان و میره تو فاز اینکه کلا به درد دورن نمیخوری و اینا
اوبرین خودش داوطلب شد که بجنگه و به صورت کاملا عادلانه شکست خورد و کشته شد،مسلما اوبرین به هیچ وجه در هیچ شرایطی نمی خواست که برادر و بردارزاده اش به این صورت به قتل برسن،اگه بحث این هست که به درد مردم دورن نمی خوری من هیچ جای داستان ندیدم که مردمش اعتراضی داشته باشن،تنها منطقی که به ذهنم می رسه این هست که معشوقه اوبرین داره از روی احساسات و مثل دیوانه ها عمل می کنه
درباره کشتی هم همون کشتی هست،یکبار دیگه نگاه کن،جیمی با یک کشتی کوچیک از یک کشتی بزرگ که فاصله کمی با هم دارن به سمت سرسی می ره،بعد تو صحنه کشتن بردارزاده اوبرین قبل اینکه داخل کشتی رو نشون بده،یک نما از همون کشتی بزرگ در همون مکان نشون می ده که یعنی برنگشته

• Like
Reactions: TheGodfather

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
متاسفانه علاقه خیلی زیاد شما به سریال باعث شده غیر منطقی بودن اتفاقات دنریس رو کاملا منطقی جلوه بدید نیازی به این همه دلیل و برهان هم نیست دنریس نزدیک دو دقیقه خودش رو به یارو معرفی که که من دنریس طوفان زاد از خاندان تارگاریان هستم و .... بعدش یارو زد زیر خنده یعنی همچین هم همه دنیا نمی دونند که مو های سفید فقط مخصوص دنریسه
تمام اتفاقاتی که از فصل اول تا الان برای دنریس افتاده تک تکشون غیر منطقی (با منطق خود سریال ) و مسخره بوده

خب این نظر شماست
من به شدت به این سریال علاقه دارم ولی نقطه ضعفی هم باشه تعصبی ندارم که چشمامو ببندم
از نظر من این نقطه ضعف نبود نظر شما هم محترم.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
دوست عزیز اینها توی کتاب هم هستن و سریال هم اکثر قسمت هاش بر اساس کتاب هست. در این زمینه ها واقعا نمیشه به خود سریال ایرادی گرفت.

• Like
Reactions: amir72

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
اووووف عجب نکته ای ...
^:)^ آشایی ^:)^

rn6h_img_2016-04-27_07:09:01.jpg

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
615
نام
مهدی
نه خب اگه برادرزاده اوبرین برگشته، چطور دوران مارتل از این قضیه خبر نداشته و با نامه باید بفهمه که عروسش مرده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر