سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

• Thread starter Thread starter Horror
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .
نمی‌دونم چقدر دارن با کتاب فاصله می‌گیرن ولی کار آلیسنت خیلی مسخره بود. چرا اون پسر سومش رو به یه ورش گرفت؟

فصل دو هم تموم شد. تنها بخشی که از قسمت آخر دوست داشتم بخش رویای دیمن بود به علاوه‌ی آهنگ شاهکار آخرش که برای هر خاندان تم مخصوصش روش نشسته بود.

یه فصل زمینه سازی شد برای یک جنگ بزرگ ، باید امیدوار بود HBO برای فصل بعدی بودجه خیلی بیشتری در نظر بگیره.
من خیلی منتظر بودم آخر این قسمت حتما شاهد یک جنگی باشیم اما بد زد حال خوردم و فکر کنم خیلی ها حس من رو داشتن.
این فصل عالی نبود ولی بد هم نبود.
هروقت اشاره ای به the long night میشه ، بیشتر از هر زمانی خرابکاری فصل آخر GOT به چشم میاد.

قسمت اخر جذاب نبود و ازش راضی نبودم ولی به نظرم خوب کاری کردن جنگ اصلی رو داخلش نذاشتن اگر جنگ رو توی یه قسمت خلاصه میکردن مثل سیزن اخر گیم اف ترونز همه چی میرفت رو دور تند و جالب درنمیومد...
همش نگران بودم این قسمت سر و ته جنگ رو تو ۵ دقیقه هم بیارن که بخیر گذشت

فصل بعدی قشنگ پتانسیل اینو داره چند قسمت جنگی بزرگ داشته باشیم

این قسمت غیر از اون رویایی که دیمن دید و آهنگ آخر رامین جوادی که فوق العاده بود چیز خاصی نداشت. و روند همچنان کند و در بعضی بخش ها فاقد کشش لازم.

ولی برام جالب بود که نایت کینگ رو اینجا هم بهش اشاره کردند که میتونه زمینه سازی برای فصل سوم بشه و بیشتر بهش پرداخته بشه. ولی خداییش آبروی نایت کینگ رو بردن با این گریمشون :D

این بنده خدا توی گات خیلی ابهت داشت :D
36699.jpg

در کل این قصل نسبت به فصل اول هم خیلی ضعیف تر بود. یه چیزی تو این سریال خیلی تو ذوق آدم میزنه. از دکور محیط بگیر تا حتی اون صحنه های که پرده سبز هستن خیلی حس مصنوعی طور میده به آدم نمیدونم چرا اینطوریه، توی GOT با اینکه قدیمی تر هست ولی تمام سکانس های مشابه اینا واقعا بزرگ و اپیک بودن و مشخص بود چه پروداکشن بزرگی پشتش هست.
امیدوارم HBO یه تجدید نظر اساسی در مورد بودجه سریال و نویسنده ها کنه و میگل ساچپونیک، و کارگردان های تاپ سریال اصلی رو هم برگردوندن مجدد.

از سکناس های که برام خیلی مصنوعی و بد جلوه کرد همون شروع سریال بود که عکسهاش رو پایین گذاشتم.

House.of.the.Dragon.S02E08.1080p.10bit.WEB-DL.6CH.x265.SoftSub.DigiMoviez.mkv_20240805_153633....jpg

House.of.the.Dragon.S02E08.1080p.10bit.WEB-DL.6CH.x265.SoftSub.DigiMoviez.mkv_20240805_153755....jpg

فصل بعدی قشنگ پتانسیل اینو داره چند قسمت جنگی بزرگ داشته باشیم
۲ سال پیش همین رو برای فصل ۲ می‌گفتیم
حالا باز باید ۲ سال صبر کنیم که قراره چند سکانس حماسی از اینا ببینیم
یعنی ری...دن با این قسمت آخرشون

آخرین ویرایش:
قسمت خوبی نبود. کلا فصل خوبی نبود. بجز دو قسمت بقیه قسمت ها یا متوسط یا ضعیف بودن. قسمت آخر فقط نشون دادن تساریون و شیپ‌استیلر نکته مثبت بود و تا حدودی هم رویایی که دیمن دید. بقیه اش حوصله سر بر.

بنظرم این فصل فقط به خاطر اژدهایانش قابل تحمل بود و ارزش داشت. بهترین لحظاتش هم مال همین موجودات بود. آدمیزادش که هیچی.

جا داشت یه نبرد بزرگ دیگه نشون بدن و واقعا فکر نمیکردم اینقدر بی روح تموم شه. چندتا نبرد مهم مونده و احتمالا فصل آخر سراسر اکشن میشه(خبر بد! اخرین بار که یه فصل کلا اکشن شد یادمونه چی شد).

حالا من جدی دیگه حتی حسی ندارم GRRM نویسنده سریاله. یه حسی بهم میگه اون پایان جک سریال اصلی هم با جیزی که تو ذهن ایشون یوده خیلی متفاوت نباشه. حالا ۲۰ سال دیگه کتابش که اومد مشخص میشه. ولی توقعم از سریالی که نویسنده اش ایشونه و صرفا منبع اقتباس نیس خیلی بیشتر بود. واقعا ناامید شدم.

آخرین ویرایش:
عجب زباله ای بود این فصل. من دو قسمت، قبل از قسمت پایانی رو کلا ندیدم(به جز یه سری صحنه در توییتر) ولی چیزی واقعا از دست ندادم. قسمت اخر حتی دور تند هم کافی نبود و یه سری قسمت هارو باید رد میکردی رسما از بس که فقط حرف میزدن بدون اینکه چیزی بگن! برای خانم آلیسنت هم اومدن از رو هملت یه سری دیالوگ نوشتن که به زور در ما حسی ایجاد بشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or