سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
کل اینترنت دارن جک میسازن کسی زیادی ایراد نمیگیره ! مشکل از نور پردازی این قسمت بود که به عمد واسه حس تاریکی مطلق و یا سهوا و اشتباها اینقدر صحنه ها تاریک دراورده بودن که خوب به نظرم همون بحث هنریش بود که اصلا انتخاب خوبی نکرده بودن واسه چنین قسمتی .....
میدونی یه دلیل دیگه هم داره،اولین بار وقتی یه اپیزود یا فیلم به این مهمی که مدت ها منتظرش بودی رو میبینی زیاد به جزئیات توجه نمیکنی و فقط میخوای بدونی چی میشه آخرش:D من کل سریال رو سه بار دیدم تا جزئیاتش رو درک کنم:D شما هم یه بار دیگه ببین شاید قسمتای تاریک هم دیدی(البته قبلش یه لیوان آب خنک بخور) :D

• Like
Reactions: TheGodfather

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
میدونی یه دلیل دیگه هم داره،اولین بار وقتی یه اپیزود یا فیلم به این مهمی که مدت ها منتظرش بودی رو میبینی زیاد به جزئیات توجه نمیکنی و فقط میخوای بدونی چی میشه آخرش:D من کل سریال رو سه بار دیدم تا جزئیاتش رو درک کنم:D شما هم یه بار دیگه ببین شاید قسمتای تاریک هم دیدی(البته قبلش یه لیوان آب خنک بخور) :D
از این بعد میگم حتما سر در اوپنینگ سریال بزنن واسه بهترین تجربه OLED تهیه بفرمایید :D جزئیات هم بعد خوندن و دیدن چند تا نقد و بررسی به اندازه کافی سرو شده (اگه منظورت دید منفیم نسبت به این قسمته ـه) آب سرد هم برا سلامتی ضرر داره باید آب و ولرم خورد :-<
:D

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
سره این اپیزود اینهمه بحث شد ببینید قسمت آخر چیمیشه
چون خود سازنده ها گفته بودن آخر سریال یه دوگانگی عجیبی بین طرفدارا ایجاد میشه :D
قسمت آخر چخبر میشه اینجا:D
درمورد مقایسه بین ارباب حلقه ها و گات خدایی مسخرس
جفتشون تو مدیوم خودشون اسطورن
بعضیا هم گیردادن به تاریکی صحنه ها
جنگ تو یه عمارت باشکوه برگزار نشده که برادر من
کلا نور شده بود چنتا آتیش و مشعل
سوزهای وایت واکرا هم بماند که جو رو سیاه تر و سنگینتر کرده بودن
خود کارگردانش گفته بود این قسمت یه survivel به تمام معناس.
Survivel هم یجورایی با تاریکی باید ادغام بشه.
بحرحال هر اثری تو مدیومهای مختلف موافق و مخالفهای خودشو داره
اونایی که خیلی لذت بردن امیدوارم تا پایان همین روندو ادامه بدن.
اوناییم که ناامید شدن امیدوارم 3 قسمت پایانی لذت تمام رو ببرن.چون 7 ساله دارن دنبال میکنن.حقشونه کاملا

آخرین ویرایش:

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
مرگ دو نفر رو سریال نشون نداد البته شایدم داده انقدر تاریک بود من نتونستم ببینم حتی شاید زنده باشن یکی گرگ جان بود که با دوتراکی ها حمله کرد ولی انگار برنگشت:crying:یکی دیگه هم الیس کاراستارک بود که انگار جزو محافظین برن بود اونم نشون نداد انگار چی به سرش اومد ولی هر دو احتمال مردنشون بالاست

• Like
Reactions: TheGodfather

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
مرگ دو نفر رو سریال نشون نداد البته شایدم داده انقدر تاریک بود من نتونستم ببینم حتی شاید زنده باشن یکی گرگ جان بود که با دوتراکی ها حمله کرد ولی انگار برنگشت:crying:یکی دیگه هم الیس کاراستارک بود که انگار جزو محافظین برن بود اونم نشون نداد انگار چی به سرش اومد ولی هر دو احتمال مردنشون بالاست
گرگ که زنده ست توی پروموی قسمت بعدی دیده شد
الیس کاراستارک ولی مشخص نیست

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سره این اپیزود اینهمه بحث شد ببینید قسمت آخر چیمیشه
چون خود سازنده ها گفته بودن آخر سریال یه دوگانگی عجیبی بین طرفدارا ایجاد میشه :D
قسمت آخر چخبر میشه اینجا:D
درمورد مقایسه بین ارباب حلقه ها و گات خدایی مسخرس
جفتشون تو مدیوم خودشون اسطورن
بعضیا هم گیردادن به تاریکی صحنه ها
جنگ تو یه عمارت باشکوه برگزار نشده که برادر من
کلا نور شده بود چنتا آتیش و مشعل
سوزهای وایت واکرا هم بماند که جو رو سیاه تر و سنگینتر کرده بودن
خود کارگردانش گفته بود این قسمت یه survivel به تمام معناس.
Survivel هم یجورایی با تاریکی باید ادغام بشه.
بحرحال هر اثری تو مدیومهای مختلف موافق و مخالفهای خودشو داره
اونایی که خلی لذت برن امیدوارم تا پایان همین روندو ادامه بدن.
اوناییم که ناامید شدم امیدوارم 3 قسمت پایانی لذت تمام رو ببرن.چون 7 ساله دارن دنبال میکنن.حقشونه کاملا

دقیقا منم داشتم به همین فکر میکردم
دوگانگی که قرار بود تو پایان بندی سریال باشه اینجا اتفاق افتاد رسما !
دیگه پایان کار چی میخواد بشه احتمالا تو همین تاپیک هم خون راه بیوفته :))
حالا بگذریم از اونایی که اسپویلا رو خوندن دارن الان به ریش ما میخندن که قرار چقدر اوضاع بدتر بشه !

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
تقریبا کل پست های امروز تاپیک خوندم، چند تا نکته خیلی تو چشم بود.
اول اینکه یه سری کلا از خودشون نظر ندارن و فقط چشمشون به دهن منتقدهاست، هرچی بگی بحث نمره رو میکشن وسط. یه تعداد کمی هم که رسما به هرکی که از این قسمت لذت برد توهین کردن، که سطح شخصیت خودشون رو بروز میدن.

اما در مورد خود این اپیزود:
بدترین مورد همون تاریکی بیش از حد بود که عملا چند لول لذت سریال کم کرد واسه من.
به نظرم جا داشت چند تا از شخصیت های اصلی هم بمیرن. بعضی جا ها واقعا مسخره شده بود.
دیدم که چند تا از دوستان اشاره کردن که کاش زنده ها تو این نبرد شکست می خوردن و عقب نشینی میکردن. خب این وسط دوتا نکته هست: 1- بحث بودجه که از همون سال 2011 سازنده ها مدام دارن تکرار میکنن. 2- ارتش شاه شب تا قبل از این اپیزود 100هزار نفر نیرو داشت، اگه تو این جنگ هم پیروز میشدن، تعداد نیروهاش از شمارش خارج می شد و دیگه هیج جوره نمیشد شکستش داد.
صحنه دوتراکی ها بر خلاف نظر دوستان به نظرم منطقی بود، چون تمام عمرشون به همین صورت جنگیدن و اصلا معنی نداره وقتی سوار اسب هستن صبر کنن تا دشمن بیاد به سمتشون. بماند که این صحنه یه نمایش قدرت خفن از طرف مرده ها بود.
بنظرم وقتی تو هفت فصل صحبتی از آزور آهای، منجی و از این داستان ها نشده، نباید انتظار داشت که بخوان تو دو سه قسمت به مسئله بپردازن.
جلوه ویژه، موسیقی و کارگردانی طبق معمول چند پله بالاتر از سطح tv بود.
در کل فک کنم نمره 8 برای این قسمت عادلانه باشه

سوال اصلی اینکه برن اون وسط چی کار میکرد؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
چرا فکر میکنی مزخرفاتی که این دو فصل آخر رخ داده رو مارتین نوشته؟! :))

-----

خب با یه اپیزود کاملا فیلم هندی مواجه شدیم. نیم ساعت اول که نور مانیتور و brightness kmplayer رو تا ته زیاد کردم که شاید یه چیزی بشه دید. میدونم میخواستن فاز شب بودن رو انتقال بدن ولی خب 2 تا پروژکتور بیشتر میذاشتین چیزی نمیشد.
از اول اگه بخوایم شروع کنیم، اون قضیه چارج کردن دوتراکی به ارتش مرده ها چی بود دقیقا؟ دوتراکی light cavalry هست و اصلا هدفشون چیه؟ اینا مگه قرار نیست دفاع کنن واسه چی میزنن به دل دشمن؟ :))
بعد این منجنیق ها و Trebuchet ها واسه چیه؟! کلا 2-3 بار باهاش شلیک کردن بعد ولشون کردن؟ چه تاثیری داشت؟
در مورد فیلم هندی بودن که 10 صفحست همه دارن اشاره میکنند و کاری ندارم که چرا هرچی کاراکتری فرعی بود حذف شد و هیچ کاراکتر اصلی نمرد. تا چند روز پیش همه اینجا داشتیم میگفتیم که جیمی یا تورموند یا حتی برین میمیره ولی خب در کمال ناباوری دیدم که Armor Plot قوی تر هست.
یه نکته دیگه که رو مخم بود، این نایت کینگ وقتی دنریس و اژدها هاش اومده بودن شمال از فاصله چند کیلومتری تو هوا اژدهای دنریسو زد بعد اینجا از چند متر نتونست دروگون رو بزنه؟ دفعه اولشم نیست که جاخالی میده.
دیالوگ های برنم که کاملا آبکی. تنها قسمت این اپیزود که واقعا خوشم اومد صحنه جنگ اژدهای نایت کینگ با دو تا اژدهای دنریس بود که در واقع یجورایی الهام گرفته از Dance of the Dragons بود. (برای کسایی که نمیدونن یه جنگ داخلی بین تارگرین ها رخ میده که توش اژدها ها میفتن به جون هم و خلاصه کلش از این صحنه هاست :D )

Basically everything this guy said
الان یه عده میان میگن که نه حالمون از شمایی که کتاب رو خوندین به هم میخوره فلان اینا، اما باور کنین خود مارتین الان نشسته داره به ریش ملت میخنده :))
تنها سودی که این سریال داشت اینه که الان وقتی بعد اتمام سریال کتاب 6 و 7م رو تموم کنه فروشش چند هزار برابری خواهد بود. بعید نیست یه پایان آب دوغ خیاری درست کنن تا ملت بگن ای بابا این چی بود بریم کتابشو بخونیم چی میشه ...
چه بسا سودی که کتاب داره میتونه چندین برابر سود حاصل از سریال باشه.

believe it or not, hate me or not، واسه ما هایی که از سال 2011-2012 و فصل 1 2 داریم سریالو دنبال میکنیم و با تمام صحنه ها و cliffhanger ها زندگی کردیم که اصلا این ارتش مردگان کین چین چی میخوان کجا میخوان بیان، این اپیزود بدترین اپیزود کل سریال بود. حالا کسی که که 2 ساله به توصیه دوستاش گات رو بخاطر "بکش بکش" و "اکشن" گات انتخاب کرده، بعید نیست که از این قسمت خوشش بیاد و لذت ببره.
مخلص کلام ،
اتفاقا منم از صبح دارم همین رو به بقیه میگم ، ضد حال بودن این قسمت فقط مال کساییه که از فصل اول دوم پیگیر سریال و حواشی و افسانه هاش بودن ، بعد رفیق ما کلا سه هفته پیش ۷ فصل رو با هم دیده اومده خود زنی می‌کنه برای این اپیک فیل ، و به من میگه چی سرت میشه تو خوشت نیومد نظرت رو برا خودت نگه دار

یکی از دوستام می‌گفت ، چیزیه که ساختن رو که نمی‌تونیم تغییر بدیم، گفتم چرا منتظر بمونیم ،اون خیکی ریشو کی تن لششو تکون میده و کتاب ها رو تموم می‌کنه تا طمع تلخ این دو فصل آخر رو بشوره ببره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر