سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
از نگاه آریا میشد فهمید عاشق گندری شده :D
اپیزود اول هم یادتون باشه رابرت به ند میگه تو یه دختر داری منم یه پسر. وقتشه خاندانمون رو بهم پیوند بزنیم :D
So ... :D:))
فکر کنم منظورش اون جاستین بیبر و سانسا بودش نه گندری و آریا

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,761
نام
کیارش
فکر کنم منظورش اون جاستین بیبر و سانسا بودش نه گندری و آریا
فکر کنی؟! صددرصد منظورش همون بود! ولی خب جافری که پسر رابرت نبود. ولی اگه گندری و آریا با هم باشن حرف رابرت به حقیقت میپیونده. کلا این اپیزود خیلی سعی داشت easter egg نشون بده از اپیزود اول سیزن یک.

تریلر قسمت دوم رو نمیدونم دیدی یا نه ولی یه لحظه جیمی داره به صورت بهت اوری به یکی نگاه میکنه که مطمعن هستم داره به برن نگاه میکنه و احتمالا هم هویتش رو بهش گفته
آره دیدم اتفاقا. فکر نکنم همچین چیزی باشه. بیشتر حالت محاکمه داشت و فکر میکنم جان اسنو جلوی دنریس رو میگیره. چون به هرحال با هم صلح کردن و حق نداره دنریس جیمی رو محاکمه کنه

آخرین ویرایش:

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
فکر کنی؟! صددرصد منظورش همون بود! ولی خب جافری که پسر رابرت نبود. ولی اگه گندری و آریا با هم باشن حرف رابرت به حقیقت میپیونده. کلا این اپیزود خیلی سعی داشت easter egg نشون بده از اپیزود اول سیزن یک.

آره دیدم اتفاقا. فکر نکنم همچین چیزی باشه. بیشتر حالت محاکمه داشت و فکر میکنم جان اسنو جلوی دنریس رو میگیره. چون به هرحال با هم صلح کردن و حق نداره دنریس جیمی رو محاکمه کنه
درسته ولی خود رابرت نمیدونست که جافری پسرش نیست که
درباره اون صحنه هم شک ندارم که داره به برن نگاه میکنه
یه لحظه توی تریلر فقط برن رو نشون میده که میتونه یه اشاره کوچیک باشه خودش و البته سمت چپ میز هم نشسته٬ درست همون سمتی که جیمی نگاه میکنه٬ در حالی که جان سمت راست میز نشسته

• Like
Reactions: TheGodfather

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,761
نام
کیارش
درباره اون صحنه هم شک ندارم که داره به برن نگاه میکنه
یه لحظه توی تریلر فقط برن رو نشون میده که میتونه یه اشاره کوچیک باشه خودش و البته سمت چپ میز هم نشسته٬ درست همون سمتی که جیمی نگاه میکنه٬ در حالی که جان سمت راست میز نشسته
توی پرومو های قبلی از اینکارا زیاد کردن، صحنه هارو کات کردن که فکر کنی conversation ها پشت سر همه. در کل باید صبر کرد تا هفته دیگه. نمیشه قطعی نظر داد

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,761
نام
کیارش
اینایی که GOT میبینین خیلی تباهن
ای بابا اومدیم پروفایلت نوشته‌های اخیرت رو ببینیم به امید اینکه از تئوری‌هاتون راجع به سیاه‌چاله و نظریه ریسمان استفاده کنیم دیدیم همش راجع devil may cry و sekiro بود :(

@i am dead
راستی اون جادوگر هیچوقت به سرسی نگفت برادر کوچیکت تورو میکشه!

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
ای بابا اومدیم پروفایلت نوشته‌های اخیرت رو ببینیم به امید اینکه از تئوری‌هاتون راجع به سیاه‌چاله و نظریه ریسمان استفاده کنیم دیدیم همش راجع devil may cry و sekiro بود :(

@i am dead
راستی اون جادوگر هیچوقت به سرسی نگفت برادر کوچیکت تورو میکشه!
حال من درست یادم نیست سریال رو ولی توی کتاب بهش گفته میشه

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
کلا این مارتین علاقه خاصی به تکرار تاریخ داره مثل اینکه توی داستانش
یه نگاه به رفتار جیمی و سرسی و صحبت های توی سریال بندازی خیلی راحت میتونی متوجه بشی ماجرا رو
شایعه درباره رابطه ایریس تارگرین با مادر جیمی
رابطه سرسی و جیمی همونطور که تارگرین ها با هم رابطه داشتن
رفتار جنون امیز سرسی و علاقه شدیدش به اتیش درست مثل ایریس و صحبتاش البته
صحبتهای یه سری از شخصیت ها توی کتابا
توی خود سریال هم توی قسمتی که به ملاقات سرسی با اون جاودگره فلش بک زده میشه بهش گفته میشه که اون توسط برادر کوچکتر خودش کشته میشه که هم جیمی و هم تیریون کوچکتر از اون هستن
بدون شک جیمی کسی هستش که میزنه سرسی رو میکشه و بهت قول میدم درست همونجور که ایریس رو کشته میزنه سرسی رو هم میکشه
تریلر قسمت دوم رو نمیدونم دیدی یا نه ولی یه لحظه جیمی داره به صورت بهت اوری به یکی نگاه میکنه که مطمعن هستم داره به برن نگاه میکنه و احتمالا هم هویتش رو بهش گفته
کلا نکته درباره این زیاده که حالا وقت شده اشاره میکنم بهش ولی شما فعلا شک نداشته باش که حاجیمون تارگرین تشریف دارن :D8->:>
Pouyan, [15.04.19 13:05]
آقا
جیمی و سرسی دو قلو به دنیا اومدن!

این نظریه که زن تایون لنیستر با کسی رابطه داشته و بچه دار شده بیشتر به تیریون میخوره
به خصوص قسمت اول فصل ۳
که تیریون میره به باباش میگه من کسترلی راک رو میخوام، جیمی محافظ شاهه، من وارث قانونیت هستم.
باباش میگه حرف اضافه نزن، همینکه مجبورم ثابت کنم تو بچه منی، برام کافیه! دیگه اجازه نمیدم کسترلی راک رو به فاحشه خونت تبدیل کنی!

از طرفی موقعی که تیریون پدرش رو میکشه، لحظه آخر تایون میگه:
!You are no son of mine

از علاقه وافر تیریون به اژدها هم نمیشه گذشت!

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
Pouyan, [15.04.19 13:05]
آقا
جیمی و سرسی دو قلو به دنیا اومدن!

این نظریه که زن تایون لنیستر با کسی رابطه داشته و بچه دار شده بیشتر به تیریون میخوره
به خصوص قسمت اول فصل ۳
که تیریون میره به باباش میگه من کسترلی راک رو میخوام، جیمی محافظ شاهه، من وارث قانونیت هستم.
باباش میگه حرف اضافه نزن، همینکه مجبورم ثابت کنم تو بچه منی، برام کافیه! دیگه اجازه نمیدم کسترلی راک رو به فاحشه خونت تبدیل کنی!

از طرفی موقعی که تیریون پدرش رو میکشه، لحظه آخر تایون میگه:
!You are no son of mine

از علاقه وافر تیریون به اژدها هم نمیشه گذشت!

دلیل نفرت تایوین از تیریون اینه که زنش موقع زایمان میمره و تایوین هم شدیدا بهش علاقه داشته و همیشه تیریون رو مقصر میدونسته مخصوصا که کوتوله هم بوده
توی کتاب هم فکر کنم عمه تایوین بهش میگه که تو فقط یه پسر داری و اونم تیریون هستش
رفتار و تواناییهای تیریون هم شدیدا شبیه به پدرشه
و البته کوتوله بودن تیریون هم میتونه یکی از نشونه های ازدواج فامیلی باشه
حالا از اون طرف به رابطه جیمی و سرسی که نگاه بندازی میبینی که شدیدا شبیه به تارگرین ها رفتار میکنن
از رابطه داشتن با هم دیگه که بین تارگرین ها وجود داشته تا رفتار جنون امیز سرسی و علاقه اش به اتیش
اون بحث علاقه تیریون هم به اژدها بیشتر واسه گمراه کردن هستش تا یه حقیقت مخفی
خلاصه که خیالتون تخت توی قسمت بعدی این ماجرا مشخص میشه

• Like
Reactions: TheGodfather

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
فقط اون سکانس اژدها سواری جان (اگان) . عالی بود ، قشنگ برگاش ریخته بود :))

خب با دیدن قسمت اول دیگه 100% برام ثابت شد که اون مواردی که سر پخش فصل هفتم به عنوان فیلمنامه لو رفته فصل هشت خوندم مزخرفی بیش نبوده . البته تا قبل دیدن قسمت اول هم تقریبا مطمئن بودم ولی باز یکمی ته دلم ترس داشتم درست در بیاد .
مثلا یه موردش این بود که تیریون و اون یارو خواجه هه که همراهش هست برمیگردن دراگون استون تا دراگون گلس بیشتری ببرن که دستگیر میشن (توسط یورون فکر کنم) ، یا گلدن کمپانی و یورون میرن دورن رو غارت میکنن ، و یا ما جیمی رو می‌بینیم که سر راهش به وینترفل به میرا و پدرش می رسه و پدر میرا حقیقت رو در مورد جان بهش میگه و .. .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر