سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
تریلر فصل هشتم سریال تبدیل شد به پر بیننده ترین تریلر تاریخ اکانت یوتیوب HBO رکورد قبلی دست تریلر فصل هفتم بود ینی یـ جوری این فصل رکورد بزنه تو بیننده که همه انگشت به دهن بمونن !

=====================

سه عدد تریلر جدید منتشر شده :

=====================

پوستر پشم ریزون :

D3ErNcLXgAEUG_j.jpg

فقط 12 روز دیگه

آخرین ویرایش:

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
نقدهای اولیه منتشر شده قسمت اول سریال بازی تاج و تخت

منتقد مجله Entertainment Weekly: قسمت اول، قسمت تجدید دیدارهای جذابیه که هواداران سال ها منتظر اون بودند، سریال هیچ زمانی رو از دست نمیده و خیلی زود میره سر اصل مطلب!

منتقدان سایت The Telegraph's: قسمت اول بسیار تاریک و خشونت بار است، قطعا خیلیا با دیدنش خوشحال نمیشوند!

منتقدان سایت The Wall: واقعا ارزش دو سال صبر کردن رو داشته و البته پایانی برازنده برای ۸ سال ساخت بی وقفه سریالی به این عظمت است بدون شک قسمت اول هیجان انگیزترین قسمتی بوده که از بازی تاج و تخت دیده ایم اما به نظر من این قسمت در مقایسه با دیگر قسمت های فصل ۸ شبیه به شوخی می‌ماند با این که عالی بود، این قسمت حتی یک ثانیه هم برای هدر دادن نداشته!...این قسمت شروع یک پایان عظیم و خارق‌العاده است!

چندین طرفدار سریال نیز که با اجازه جورج آر آر مارتین و دیوید بنیوف توانستند قسمت اول را ببیند در مورد این قسمت گفتند: واقعا محشر بود ما عاشقش شدیم قطعا همه عاشقش میشن این قسمت چندین صحنه هیجان انگیز و غمگین دارد ما هم به نوعی هم ناراحتیم و هم خیلی خوشحال و سرحال!

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
دوست عزیز. اسپویل تا اخرین قسمت پخش شده مجازه . اگه اینا اسپویله و حدسیات نیست
سریال که هنوز جایی پخش نشده برای همین فکر کنم حدس باشه اگه جایی توی انجمن های خارجی داستان رو لو نداده باشن
قبل از این هم حدس زدم و باز هم میگم
جیمی لنیستر و سرسی تارگرین هستن و فامیل همین دنی :D:))
سرسی هم بدست جیمی کشته میشه
تیریون تنها پسر تایوین هستش
کلا این مارتین مثل اینکه علاقه خاصی به تکرار تاریخ داره

• Like
Reactions: TheGodfather

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
هیچی دیگه باز این نمایش خصوصی افتتاحیه بعد از ردکارپت رو استارت زدن تا از در و دیوار اینترنت اسپویل بره بالا ! چه کاریه که باید حتما یک عده زودتر از ملت قسمت اول رو ببینن. که چی بشه!
خواهشی که دارم اینه که لطف بفرمایید و هیچکدوم از این اسپویل ها رو هرچقدرم که فکر کردید فیک و دروغ و مسخره و احمقانه حتی برای خنده هم تو تاپیک نذارید
با تشکر.

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
میگم چند نفر منتظر اسپین اف سریال هستید ؟؟
من یکی فقط منتظرم سریال تموم بشه و بفهمم اخرش چی میشه
اگه با کیفیت سریال اصلی ساخته بشه که بینظیره و شخصا براش لحظه شماری میکنم
تماشای سرنوشت تارگرین ها میتونه فوقالعاده باشه

• Like
Reactions: TheGodfather

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
میگم چند نفر منتظر اسپین اف سریال هستید ؟؟
من یکی فقط منتظرم سریال تموم بشه و بفهمم اخرش چی میشه

سرنوشت اسپین آف های سریال به خیلی چیزا بستگی داره
برای مثال خود سریال یه باگ بزرگ برای اسپین آف اول که لانگ نایت باشه درست کرده
اون شاه شبی که تو کتاب هست (که با شاه شب سریال هم متفاوته و فرمانده نگهبانان شب بوده) در اصل عاشق یک آدر میشه اون سوی دیوار
آدرها تو کتاب موجودات زیبایی هستن و با این زامبی یخ زده هایی که تو سریال نشون داده متفاوتن
همین یک نکته رو من موندم چطوری میخوان کنترل کنن

یا مثلا یکی از شایعاتی که وجود داره میگه یکی از ۵ اسپین آفی که طرحش یجورایی مورد قبول واقع شده مربوط به داستان والریا کهن یا همون امپراطوری والریا و سپس داستان سقوطشه
خب هزینه به نمایش کشیدن اون اامپراطوری عظیم و لشکر اژدهاسوارانشون هزینه خیلی بالایی رو میطلبه که حتی در دسترس خود سریال هم نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر