سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
حتی نایت کینگ هم پیروز این نبرد بشه من مشکلی ندارم اما ۱٪ سرسی به هر شکلی جون سالم به در ببره و به پادشاهی ادامه بده خیلی ناجور میشه :D
کلا همه جوره حس دارک اندینگ میده اما امیدوارم این حالت نباشه چون زیادی دارک میشه دیگه :D
دوس دارم دنریس رو به بدترین شکل ممکن جرش بدن ! ، جان با همسر واقعیش ! در کنار شاه شب دیدار کنه !! پشماش فر بخوره ! ، سرسی مادر آف ...:D ، خیلی خاطرش عزیزه مخصوصا وقتی به یه نقطه خیره میمونه و بعد بوووووم . بقیه هم که مشخصه چه جنگ عظیمی با هم دارن .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
102389

کل تریلر یـ طرف نیش خند ایشون هم اینجا یـ طرف

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بعید میدونم اون لیدر ارتش مرده ها تو سکانس پایانی تریلر نایت کینگ باشه
چون اون دیگه با اسب وارد نمیشه
نمیدونم آیا قرار مثل ورود دنریس تو فصل قبلی اپیزود ۴ و جنگش با جیمی حماسی باشه یا چی
ولی یک لحظه تصور کنید شاه شب تئوریسین قابلی باشه نه فقط یه سلاح کشتار و فقط وینترفل رو سر کار بذاره (وقت بخره)
خودش بره یه راست سراغ جنوب و یه شبیخون درست و حسابی بزنه و جنگ اصلی اصلا تو وینترفل نباشه

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
حالت ایده‌آل برای من اینه که ننه اژدها و سرسی هر دو به شکل فجیعی منهدم بشن! :D
مثلاً سرسی توسط نایت کینگ تبدیل به یکی از اون زامبولی‌ها بشه و دخترک اژدهاسوار هم توسط اژدهای خودش خورده بشه! :D ولی این طوری که داره پیش میره، احتمالاً همین دنریس بشینه روی تخت پادشاهی، چون رسیدن جان اسنو به این مقام برای اتمسفر GoT زیادی شاد و شنگول هست و باید در این راه شهید بشه که صحنه تأثیرگذاری از توش دربیاد! :|

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
حالت ایده‌آل برای من اینه که ننه اژدها و سرسی هر دو به شکل فجیعی منهدم بشن! :D
مثلاً سرسی توسط نایت کینگ تبدیل به یکی از اون زامبولی‌ها بشه و دخترک اژدهاسوار هم توسط اژدهای خودش خورده بشه! :D ولی این طوری که داره پیش میره، احتمالاً همین دنریس بشینه روی تخت پادشاهی، چون رسیدن جان اسنو به این مقام برای اتمسفر GoT زیادی شاد و شنگول هست و باید در این راه شهید بشه که صحنه تأثیرگذاری از توش دربیاد! :|
غیر متعارفش سانسا وارث تاجو تخت میشه ! ، و از نظر من برخلاف چیزی که سرسی فکر میکنه (سانسا شده شبیه خودش) سرنگونش میکنه و تنها دلیلیه براش که خطرو به جون بخره ، صحنه زیبایی میشه ، میاد با اون چهره ی جدیدش توی قلمرو و به سرسی میگه تعظیم کن ...>:)
پ ن : جان عشقه . دوس دارم دنریس این لکه ننگ ! رو از کنارش پرپر کنن

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
یکم بیشتر تخیل به کار ببرین :) بین جیمی لنستر و برن استارک یکیشون شاه میشه بقیه همه تارو مار میشن.البته نظرم رو جیمی لنستر هستش

• Like
Reactions: noctis-sm3

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,575
نام
mohammad
به نظرم هیچکس مثل جیمی شایسته نیست...کسی که ماجرا رو شروع کرد و خودش تموم کنه...
از تجزیه شدن تک به تک سلول های ننه اژدها هم فوق العاده استقبال میشه:>:D:>

• Like
Reactions: SILICON POWER

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
یکم بیشتر تخیل به کار ببرین :) بین جیمی لنستر و برن استارک یکیشون شاه میشه بقیه همه تارو مار میشن.البته نظرم رو جیمی لنستر هستش
براندن با خود واقعیش روبرو شده ولی بعد از تغییراتو هدف جدیدش نخواستن موضوع رو در فصل قبلی به تصویر بکشن ، خیلی تئوری در موردش وجود داره ، ولی اینکه پادشاه بشه محتمل نیس ، چون خواهرو برادر خودش بنظر میاد باید جلوش بایستن ! . بعد از شاه شب ، میخوام ببینم برن چی توی چنته داره .
جیمی هم فعلا باید از روی نعش خواهرش رد بشه ! بعد به فکر تاجو تخت باشه

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
دنریس با شما ها چکار کرده بابا بچه به این گلی و خوش بلبلی
اولا زنیکه هرجاییه دیالوگوشا رو مخه. قبل هر نبرد مشخصه که پیروز میشه با اون جک و جونوراش. امیدوارم جوری کشته شه که روح برادرش شاد بشه

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
مارتین خبر مرگش اگه زودتر این دو تا کتاب باقی مونده رو داده بود چه بسا این فصل های آخر به خصوص فصل 7 اینقدر شل و ول نبود و الانم 10 ایپیزود برای این فصل 8 میگرفتیم شاید هم برای فصل 9 تمدید میشد.
در کل من سطح انتظاراتم رو پائین آوردم چون فکر نکنم بتونن خیلی خوب جمعش کنن همه داستان رو تو 6 اپیزود، ولی لااقل یک پایان برای این سری میگیریم وگرنه اگر منتظر مارتین باشیم احتمال مردنش بیشتر از انتشار کتاباشه.

• Like
Reactions: Syamak8808

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بازیگر شاه شب مصاحبه کرده و عنوان کرده که شاه شب در حقیقت یک هدف داره برای اومدن به سمت جنوب و اون هدف چیزی نیست جز کشتن یک نفر.
خب این خیلی میتونه جنجالی باشه ! به نظرتون چه کسی میتونه هدف شاه شب باشه
از نظر من هیچکدوم از کارکتر های دم دستش نیستن
قدرت پرتاب نیزش رو که یادتون نرفته ؟
تو اپیزود هاردهوم جان و دوستاش رو خیلی راحت میتونست هدف بگیره و نگرفت
تو اپیزودی هم که چند نفری رفتن اون سمت دیوار و دنریس هم اومد میتونست کارکتر مورد نظر رو هدف بگیره اما یک اژدها رو زد پس هدف نهایی هم اونجا نبوده.

به نظرتون اون کیه که انقدر میتونه هدف بزرگی باشه که این کارکتر دست به این همه کشتار بزنه برای رسیدن بهش ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر