سرورهای بازی ریسینگ درایو کلاب به زودی خاموش خواهند شد

MR Spidy

کاربر سایت
Apr 14, 2018
122
کمپانی سونی در بیانیه ای رسمی اعلام کرد سرورهای بازی ریسینگ Driveclub, Driveclub VR و Driveclub Bikes در دوازدهم فروردین ماه به طور کامل بسته خواهند شد و دارندگان این اثر دیگر نمیتوانند از ویژگی های انلاین بازی استفاده کنند.

همچنین واجب است بدانید در نهم شهریور ماه اثر مذکور به همراه تمامی بسته های الحاقی از فروشگاه PSN حذف خواهند شد و دیگر قابل خرید نیستند.

بازی ریسینگ درایوکلاب در سال 2014 منتشر شد و نتوانست در کسب نمرات موفق عمل کند. در پی عدم موفقیت بازی در سال 2016 کمپانی سونی استدیو سازنده بازی یعنی Evolution را به طور کامل تعطیل کرد.

Last edited by a moderator:

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
سونی باید نسل بعد یه فکر اساسی برای ریسینگ بکنه یه بازی که حداقل توان رقابت با سری فورتزا داشته باشه
میگم اون Forza که متا ۹۶ و ۹۵ و ۹۳ دیده و فروش مجموعش از ۹۰ میلیون رد شده؟
حرفت به اندازه این که بگیم مایکرو باید یه فکری به حال رقابت با Killzone تو شوتر اول شخص بکنه خنده دار بود.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
حرفت به اندازه این که بگیم مایکرو باید یه فکری به حال رقابت با Killzone تو شوتر اول شخص بکنه خنده دار بود.

الان شما بگو GT تو نسل 8 چقدر فروش داشته و چند نسخه ازش اومده و چه افتخاراتی کسب کرده. ویترین افتخارات رو بیخیال. :D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
آره همه منتقدهام هیترن و بازی بلد نیستن=))

View attachment 103935
تو که کلا واسه ترول امدی بهتره چیزی نگی! gts تنها مشکلش فقط و فقط کمبوداش و شبیه ساز بودن و مهم نبودن نظر منتقدا و فن ها توسط سازنده بوده و بس و اگرنه از نظر گرافیکی و شبیه سازی یه سر و گردن از فورزا سرتره
تا حالا اسم Forza Motorsport v رو شنیدی که از شبیه ساز اسم میبری ... درباره GTs باید بگم همون گرن سال 98 که فقط از نظر بصری پیشرفت داشته ... همون بازی سال 98 تو سال 2019
چی!فورزا! شبیه ساز! معلومه تا الان شبیه ساز از نزدیک ندیدی که به فورزا میگی شبیه ساز:)) فورزا هرچقدر هم که بازی خوبی باشه ولی شبیه ساز نیست از گیم پلیش گرفته تا گرافیک خوشگشلش:)تنها ریسینگ شبیه ساز کنسولی gt بوده و خواهد بود اره gt همونه همونه بخاطر اینکه شبیه سازه...............واقعیت چه تغییری میکنه ماشینا پردرمیارن پرواز میکنن؟!O:-)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
چی!فورزا! شبیه ساز! معلومه تا الان شبیه ساز از نزدیک ندیدی که به فورزا میگی شبیه ساز:)) فورزا هرچقدر هم که بازی خوبی باشه ولی شبیه ساز نیست از گیم پلیش گرفته تا گرافیک خوشگشلش:)تنها ریسینگ شبیه ساز کنسولی gt بوده و خواهد بود اره gt همونه همونه بخاطر اینکه شبیه سازه...............واقعیت چه تغییری میکنه ماشینا پردرمیارن پرواز میکنن؟!O:-)
البته دوستمون Motorsport رو گفتن نه Horizon رو:D که اولی شبیه سازه و دومی نه.

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
هر دو مثالت کاملا بی ربط بود
چون کیلزون هم به عنوان هیلو کیلر معرفی شد
مطمئن باشید فن های مایکرو این رو قبول کردن که تو سبک ادونچر سونی انحصاری بسیار بیشتر و بهتری داره اما این واقعیته که تو ریسینگ و شوتر مایکرو بهتر بوده
حالا این همه انکار از سونی فن ها چیه من نمی فهمم ؟!
ینی کلا باید اینجوری فکر بشه که همه بازی ها رو کنسول های دیگه زباله است ؟!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
منم motorsport گفتم هرکی gt بازی کرده میدونه فورزا کاملا شبیه ساز نیست:D
بعید بدونم از صد کیلومتری نزدیک سری Forza رد شده باشی دوست عزیز
من خودم PS4 فنم ولی در این حد هم دیگه فن بازی :| از اول تایپک کارت شده ترول فورزا تا اخرش
اگر قرار از شبیه سازی باشه ، اون طور که شما "لفظ شبیه ساز" رو بردی نه GT شبیه ساز هست، نه FMs! بازی های مثل
Assetto Corsa و.. شبیه ساز هستند!
و در مورد اون سخنانی نابی که FMS رو گفتی شبیه ساز نیست و هر کسی گفته شبیه ساز هست نوبه فقط سکوت میکنیم
بلعه GT S خیلی بازی خوبی هست، و اتفاقا و یکی از برترین شبیه ساز های موجود هست و در کل بهترین نسخه ای GT هم هست و فقط مشکل هم نبود بخش تک نفره و کمبود محتوا بود نه بیشتر و این که دلیل نمیشه برای بالا بردن یک بازی (GT) که خودش پدر یک سبک هست یک بازی دیگه (FORZA) رو خراب کنی .... احیانا FMS رو بازی کردی گزینه سیمولاتور رو از تو تنظیمات فعال کن :|

pc fan

کاربر سایت
Jul 25, 2018
143
نام
مازیار
من هم gt و هم درایوکلاب رو بازی کردم و نکته مثبت درایو کلاب فقط گرافیکش بود منتظرم که فورزا هورایزن4 هم کرک بشه تا بتونم اون رو هم بازی کنم چون عاشق بازی های ریسینگ هستم

• Like
Reactions: s.1 and IMANOKA

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
223
سونی بهترین کار ممکن رو انجام داده . من اگه جای سونی بودم دیسک هاش رو هم از تو بازار جم میکردم .
تعجب از این میکنم چطور یه عده میگن بازی خوبه. بازی یه فاجعه به تمام معنا بود

• Like
Reactions: IMANOKA and pc fan

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
البته اون fm5 زمان لانچتون كه محتوي بيشتري از gts داشت با gt6 تو يه سال عرضه شد ديگه مقايسه محتواشو به خودتون ميسپرم :D gts هم عنوان خوبي برا مقايسه كردن نيست يه بازي سرويس محوره كه بعد يه مدت راهشو پيدا كرد و كم كم تكميل شد :D علت تعداد كم ماشينام اينه كه مدل سازي ها و شبيه سازي فيزيك جوري صورت ميگيره ك تو نسل بعد هم قابل استفاده باشه و gt شماره دار نسل بعدي احتمالا يكي از پر محتوي ترين ريسينگاي نسل بعد باشه مث اجدادش! Gts احتمالا يه پروتوتايپ و شماتيك كلي از چيزيه كه قراره نسل بعد با محتوي بيشتر به دستمون برسه...
———————
تو اين كه اين نسل سوني از نظر ريسينگ فقير بوده شكي نيست ! نسل قبل سه تا موتور استورم تر و تميز و دو جي تي پر پَروپيمون داشتيم و اين نسل به زور دو عنوان نصفه و نيمه تو زمان لانچ !ولي خوبه خداييش اين يه سبك سوني جا رو باز كرد تا بعضي ها هرزگاهي از لونشون خارج شن :D

آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
بعید بدونم از صد کیلومتری نزدیک سری Forza رد شده باشی دوست عزیز
من خودم PS4 فنم ولی در این حد هم دیگه فن بازی :| از اول تایپک کارت شده ترول فورزا تا اخرش
اگر قرار از شبیه سازی باشه ، اون طور که شما "لفظ شبیه ساز" رو بردی نه GT شبیه ساز هست، نه FMs! بازی های مثل
Assetto Corsa و.. شبیه ساز هستند!
و در مورد اون سخنانی نابی که FMS رو گفتی شبیه ساز نیست و هر کسی گفته شبیه ساز هست نوبه فقط سکوت میکنیم
بلعه GT S خیلی بازی خوبی هست، و اتفاقا و یکی از برترین شبیه ساز های موجود هست و در کل بهترین نسخه ای GT هم هست و فقط مشکل هم نبود بخش تک نفره و کمبود محتوا بود نه بیشتر و این که دلیل نمیشه برای بالا بردن یک بازی (GT) که خودش پدر یک سبک هست یک بازی دیگه (FORZA) رو خراب کنی .... احیانا FMS رو بازی کردی گزینه سیمولاتور رو از تو تنظیمات فعال کن :|
(پست ویرایش شده)
من نسل قبل 360 هم داشتم دوست عزیز.....قصد من ترول فورزا نیست اتفاقا خیلیم بازی خوبیه همون خودم من وقتی سونی فنا متای 85ش ترول کردن اینجوری شدم:| به این دوست ما توجه نکن خودش این تاپیک واسه ترول زده منظور من این بود که بعضیا از جلوی gt رد هم نشدن و نمیدونن چقدر با فورزا فرق داره و میگن gts اشغاله gt بازییه که کلا هدفش شبیه سازیه مثل ac ولی فورزا کلا هدفش شبیه سازی نیست گرافیک و گیم پلیش از واقعیت به دوره در واقع از واقعیت هم بهتره و یه چیز بین شبیه ساز و ارکیده
...

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر