سرورهای بازی ریسینگ درایو کلاب به زودی خاموش خواهند شد

MR Spidy

کاربر سایت
Apr 14, 2018
122
کمپانی سونی در بیانیه ای رسمی اعلام کرد سرورهای بازی ریسینگ Driveclub, Driveclub VR و Driveclub Bikes در دوازدهم فروردین ماه به طور کامل بسته خواهند شد و دارندگان این اثر دیگر نمیتوانند از ویژگی های انلاین بازی استفاده کنند.

همچنین واجب است بدانید در نهم شهریور ماه اثر مذکور به همراه تمامی بسته های الحاقی از فروشگاه PSN حذف خواهند شد و دیگر قابل خرید نیستند.

بازی ریسینگ درایوکلاب در سال 2014 منتشر شد و نتوانست در کسب نمرات موفق عمل کند. در پی عدم موفقیت بازی در سال 2016 کمپانی سونی استدیو سازنده بازی یعنی Evolution را به طور کامل تعطیل کرد.

Last edited by a moderator:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرم سونی اشتباه کرد سبک اینارو عوض کرد یه بازی شبیه موتوراستورم یا آنراش می‌ساخت بهتر بود

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: artour-2198

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این بازی از اولم اشغالی بیش نبود هر استودیویی یه زمان مشخصی واسه ساخت بازی داره و evolution هم وقتش تموم شد و نتونست بازی رو کامل کنه سازنده هاش اصلا در حدی نبودن که بخوان همچین ریسینگی بسازن

در مورد عنوان تاپیک هم
haters gonna hate:-@
قشنگ مشخصه با خوشحالی امدی خبرش گزاشتی.......
مثل اون دفعه که میومدی میگفتی gt تو esport نیست پس فیل شده lol:))
اره بازیی مثل sot با اپدیت میشه شاهکار اونوقت gts با این همه اپدیت و مسابقات میشه اشغال :))
بنظرم کسی فن بازی دربیاره در درجه اول خودشو محدود میکنه و لذت نمی‌بره بنظرمن اسپایدرمن شاید لایق نمراتی که گرفت نبود ولی اینی که دوستمون بافن بازی بخواد بازی کنه و لذت نبره خب خودش ضرر میکنه مثه این میمونه من گیرز بازی کنم بجا بازی همش دنبال پیدا کردن ایراد باشم
آقا بازی تو بکن لذت ببر حالا مال هر کمپانی ای هست بازی افلاینه میخوای بکمال برسی برو انلاین

• Like
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
بنظرم کسی فن بازی دربیاره در درجه اول خودشو محدود میکنه و لذت نمی‌بره بنظرمن اسپایدرمن شاید لایق نمراتی که گرفت نبود ولی اینی که دوستمون بافن بازی بخواد بازی کنه و لذت نبره خب خودش ضرر میکنه مثه این میمونه من گیرز بازی کنم بجا بازی همش دنبال پیدا کردن ایراد باشم
آقا بازی تو بکن لذت ببر حالا مال هر کمپانی ای هست بازی افلاینه میخوای بکمال برسی برو انلاین
حالا نمیدونم چه ربطی به بازی کردن داشت ولی دقیقا همینه من خودم سونی فنم و بنظرم gow لایق امتیازهایی که گرفت نیست من فقط نظرم گفتم ولی کلی مخالفت شد الکی.......اسپایدرمن بازی نکردم ولی بنظرم انیمیشن npc های رندومش موقع مکالمه خیلی ضعیفه......
این دوست ما خیلی پوشیده فن بازی درمیاره و اصلا درک نمیکنم اینکار یعنی چی ps4 هم داره فکر کنم بازی میکنه حالشم شاید میبره ولی اینجا فن بازی درمیاره مثلا تو تاپیک ds هرچی در رابطه با سونی و بازیه رو لایک نمیکنه یا بازیی که نیومده رو 30 دلاری و اسکی qb میدونه
کلا من یکی دوبار باهاش برخورد داشتم هیچی حالیش نمیشه یکبار تقصیر خودم بود ازش عذرخواهی کردم ادم حساب نمیکنه!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حالا نمیدونم چه ربطی به بازی کردن داشت ولی دقیقا همینه من خودم سونی فنم و بنظرم gow لایق امتیازهایی که گرفت نیست من فقط نظرم گفتم ولی کلی مخالفت شد الکی.......اسپایدرمن بازی نکردم ولی بنظرم انیمیشن npc های رندومش موقع مکالمه خیلی ضعیفه......
این دوست ما خیلی پوشیده فن بازی درمیاره و اصلا درک نمیکنم اینکار یعنی چی ps4 هم داره فکر کنم بازی میکنه حالشم شاید میبره ولی اینجا فن بازی درمیاره مثلا تو تاپیک ds هرچی در رابطه با سونی و بازیه رو لایک نمیکنه یا بازیی که نیومده رو 30 دلاری و اسکی qb میدونه
حالا هرکار میکنه شما سعی کن اولا از دیگران درس عبرت بگیری بعدشم دنبال لذت بردن خودت باش بلاخره همه قرار نیست مثه هم فک کنن من خودم نسل قبل خیلی فن بودم بهرحال مال سنم هست یادمه ناراحت بودی چرا فالوتو بک نداده خب ناراحتی نداره این همه کاربر خوب توی سایت هست قرار نیست همه با هم هم نظرو هم عقیده باشن شاید باورت نشه نسل پیش من هروقت بی سی رو باز میکردم چندتا فرند ریکوءست میومد برام(اون موقع سیستم فالو نبود) الان که فن نیستم خیلی کم شده شاید هر دوجناح منو مال طرف مقابل میدونن، نمیدونم درست شایدم مال امضامه که چون فکت هست تا آخرین لحظه حضورم بامنه، البته اون زمان کاربرها خیلی زیاد بودن نسل جدید کنسولی اومد خیلیا رفتن توشون افرادی که اطلاعات زیادی داشتن هم بود و من دلم برای اون کاربرها تنگ شده

• Like

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
خبر به کنار

فکر میکنم خبر های سایت یه زمانی قانون داشت که هیچکدوم رو من نمیبینم تو این تاپیک به شخصه

-منبع ؟
-تیتر باید دقیقا عین منبع باشه
-متن هم باید بدون کوچکترین دستکاری عین منبع ترجمه شده باشه.

حالا چجوریه من نمیدونم واقعا.

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
حالا هرکار میکنه شما سعی کن اولا از دیگران درس عبرت بگیری بعدشم دنبال لذت بردن خودت باش بلاخره همه قرار نیست مثه هم فک کنن من خودم نسل قبل خیلی فن بودم بهرحال مال سنم هست یادمه ناراحت بودی چرا فالوتو بک نداده خب ناراحتی نداره این همه کاربر خوب توی سایت هست قرار نیست همه با هم هم نظرو هم عقیده باشن شاید باورت نشه نسل پیش من هروقت بی سی رو باز میکردم چندتا فرند ریکوءست میومد برام(اون موقع سیستم فالو نبود) الان که فن نیستم خیلی کم شده شاید هر دوجناح منو مال طرف مقابل میدونن، نمیدونم درست شایدم مال امضامه که چون فکت هست تا آخرین لحظه حضورم بامنه، البته اون زمان کاربرها خیلی زیاد بودن نسل جدید کنسولی اومد خیلیا رفتن توشون افرادی که اطلاعات زیادی داشتن هم بود و من دلم برای اون کاربرها تنگ شده
من کسی رو فالو نکرده بودم و هیچ وقت ناراحت نشده بودم کلا هم اینجا با دو سه نفر دوستم اشتباه گرفتی:D منم دلم برای اون کاربرا تنگ شده وقتی عضو شدم یکیشون رفته بود(میشناسم):D
فکر کنم تاپیک داره به بیراهه میره :D

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
البته سرورها سال دیگه بسته میشه ، در کل به نظرم آندرریتدترین بازی نسل بود و مثالی هست برا اینکه چطور زمان ریلیز نامناسب میتونه یه بازی یا حتی استدیو رو از بین ببره . شاید اگر چند ماه دیرتر ریلیز شده بود اتفاقاتی 180 درجه متفاوت رخ میداد
میشه گفت دیگه خبری از این فرنچایز نمیشه و ادامه ای درکار نخواهد بود و برا همیشه DC کارش تموم شد و این خیلی ناراحت کنندس که بازی به این خوبی با اون گرافیکی که من هنوزم مثلش ندیدم باید ادامه پیدا نکنه و برا همیشه تموم بشه

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
به نظرم بزرگترین حماقت سونی بستن استدیوی سازنده همین بازی بود جالبه سونی Media Molecule رو بهش از اول نسل تا الان وقت داد تازه پروژه Dreams بعد یک بار ریبوت شدن بعد 6 سال میخواد وارد مرحله EA بشه عجیبه یعنی سونی نمیتونست همین ساپورت رو واسه سازندگان این بازی انجام بده و چه بسا از توشون یـ حریف واسه فورتزا درست کنه ؟

حریف واسه فورتزا؟ درایوکلاب؟ :D

بعد گیریم که سونی اشتباه کرد، دیگه چرا کدمسترز زد استودیو‌شون رو بست؟

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
الان من بازی رو دارم، هنوز تو دستگاه نزاشتم، اگه بعد اون تاریخ بشه، آپدیت ها و پچ هایی که بازیو بهتر کرد رو نمیتونم استفاده کنم؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
الان من بازی رو دارم، هنوز تو دستگاه نزاشتم، اگه بعد اون تاریخ بشه، آپدیت ها و پچ هایی که بازیو بهتر کرد رو نمیتونم استفاده کنم؟

بازی و تمام محتویاتش رو دانلود و آپدیت کن که بعد از اون دیگه نمیتونی کاریش کنی.

• Like
Reactions: Ehsan95_76

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خبر به کنار

فکر میکنم خبر های سایت یه زمانی قانون داشت که هیچکدوم رو من نمیبینم تو این تاپیک به شخصه

-منبع ؟
-تیتر باید دقیقا عین منبع باشه
-متن هم باید بدون کوچکترین دستکاری عین منبع ترجمه شده باشه.

حالا چجوریه من نمیدونم واقعا.

خود فروبری بعد از بستن تاپیک سرتیتر خبرها گفت میتونید تاپیک های خبری رو خلاصه تر بزنید و مشکلی نیست (هرچند خبر رو کامل بازتاب دادم به جز اسم بردن تک تک ویژگی های انلاین بازی !!!!)
و اینم اضافه کنم لینک منبع رو زده بودم تا قبل اینکه در پست دست ببرن و ادیتش کنند

دوم هر سایتی به دلخواه خودش یک چیزی به اصل خبر اضافه کرده. مثلا یکی از اینکه بازی چقدر ضعیف بوده و ... نوشته، یکی دیگه نه !

سوم و مهمتر از همه یک کاربر تو فروم گیم فارسی باید صد در صد دنباله روی سایت های خارجی باشه ؟ پس چرا اینجا دور هم جمع شدیم ؟ فکر کنم اکثریت بلد باشن در کنار خبر دوتا کامنت انگلیسی بخونند و بنویسند (هرچند همینطور هم داره میشه)

پ ن: جالبه بازم با همین قوانین و دست بردن در متن من تیتر الان نقص داره و اطلاعاتی از حذف کامل بازی از Psn نمیده ولی سونی فن ها راضین اوکیه

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
خود فروبری بعد از بستن تاپیک سرتیتر خبرها گفت میتونید تاپیک های خبری رو خلاصه تر بزنید و مشکلی نیست (هرچند خبر رو کامل بازتاب دادم به جز اسم بردن تک تک ویژگی های انلاین بازی !!!!)
و اینم اضافه کنم لینک منبع رو زده بودم تا قبل اینکه در پست دست ببرن و ادیتش کنند

دوم هر سایتی به دلخواه خودش یک چیزی به اصل خبر اضافه کرده. مثلا یکی از اینکه بازی چقدر ضعیف بوده و ... نوشته، یکی دیگه نه !

سوم و مهمتر از همه یک کاربر تو فروم گیم فارسی باید صد در صد دنباله روی سایت های خارجی باشه ؟ پس چرا اینجا دور هم جمع شدیم ؟ فکر کنم اکثریت بلد باشن در کنار خبر دوتا کامنت انگلیسی بخونند و بنویسند (هرچند همینطور هم داره میشه)

پ ن: جالبه بازم با همین قوانین و دست بردن در متن من تیتر الان نقص داره و اطلاعاتی از حذف کامل بازی از Psn نمیده ولی سونی فن ها راضین اوکیه
اینقدر حرص میخوری که چرا نذاشتن تیتر ترول بزنی و بازی رو در متن خبری که میذاری بکوبونی ؟! خب بیا همینجا تا میتونی بد بگو از DC تا خیالت راحت شه
راجب خبر یکم بررسی کردم گویا مشکل licence هم وجود داره و یکی از دلایلی که قراره 2020 از استور هم برش دارن برا همینه (قطعا شماره بعدی هیچوقت قرار نیست بیاد که همچین مشکلی مثل به پایان رسیدن زمان لایسنس وجود داره)
این مقاله یوروگیمر خیلی خوبه , لانج فاجعه بازی ولی بعدش به مرور زمان عالی شد
فقط حیف ...
Farewell to DriveClub, the PS4 launch disaster that became a racing great

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین

تیتر ضایع نوشتی طلب کارم هستی؟! گورستان؟ جدی؟! صدها تیتر مختلف میشه واسه این خبر نوشت قشنگ مشخصه از قصد اینکار کردی الان مثلا میخواستی بگی نویسنده ای یا خفنی یا مثلا میخواستی فورزا رو به رخ سونی فنا بکشی و بگی سونی ر.ده مایکرو خوبه خوشم میاد به gts با این همه اپدیت و زیر و رو شدن میگی اشغال و بازیی که تو Esport نیست اونوقت به sot میگی شاهکار عجب الان خودت مسخره کردی؟ این فن بازیا و بچه بازیات دیگه خز شده باور هیچ کس اهمیتی نمیده no one gives a damn

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

اصلا بحث خبر نیست. هرجای دنیا هرکی هرچیزی رو از جایی کپی کنه علاوه بر اینکه منبعش باید معلوم باشه، نمیتونه تو متن خبر دست ببره. خبر رو ما که مستقیم ننوشتیم که هرجور میخوایم باشه ! باید دقیقا رعایت بشه چیزی که متن اصلی بوده وگرنه هرکی هرجور دلش بخواد میتونه یه متن رو برداره دستکاری کنه

در مورد اینکه خبر خلاصه شه، اصلیت خبر باید کامل باشه نه اطلاعات حذف یا تغییر پیدا کنه. به علاوه خبر کوتاه تا اونجایی که من یادمه گفته شد که خبر تویتری و کوتاه هم میشه تاپیک داشته باشه ! نه کل متن منبع کوتاه و حذف بشه !

بعد هم من مشکلم تنها این خبر یا توهین به شما نبوده. اینکه کلیت هر چیزی رعایت نشه اونوقت قانون وجود نداره. و نظم و ترتیبی نیست.

• Like

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
Forza Horizon 2 will reach "end of life" status next month and be removed from the Xbox store | Eurogamer
FH2 : 2014-2018
DriveClub : 2014-2019
کی از بازیش بیشتر پشتیبانی کرده؟
گورستان :))
مسئله ای که در مورد بازیهای ریسینگ هست مسئله ی لایسنسه بالاخره قراردادها به پایان میرسن و بازیها از دسترس خارج میشن یه چیز طبیعیه. یه عده از بیکاری و ناآگاهی فقط منتظرن بساط ترول کردن براشون ردیف شه...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر