سرعت کوچک: همه ستاره های بازیهای ایرانی

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
عالیه
واقعا کارتون حرف نداره مشخص که حرفه ای هستید
فقط 2 سوال دارم
1-دوربین بازی از کناره یعنی از عقب نیست به عبارت دیگه 3d نیست؟
2-تریلر از بازی بیرون میدین؟
ممنون

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
عالیه
واقعا کارتون حرف نداره مشخص که حرفه ای هستید
فقط 2 سوال دارم
1-دوربین بازی از کناره یعنی از عقب نیست به عبارت دیگه 3d نیست؟
2-تریلر از بازی بیرون میدین؟
ممنون
همونطور که تو تصاویر مشخصه از کناره ..تریلر هم چشم بزارید یکم بریم جلوتر

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
ببخشيد كه اين سوالو ميپرسم ولي مگه سرعت كوچك و بزرگ داره؟ سرعت كم و زياد داره ولي كوچك و بزرگ نداره :d مگر اينكه كوچك اسم يكي از شخصيت ها باشه يا يه حكمت ديگه اي داشته باشه كه خوشحال ميشم روشنم كني...

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
ببخشيد كه اين سوالو ميپرسم ولي مگه سرعت كوچك و بزرگ داره؟ سرعت كم و زياد داره ولي كوچك و بزرگ نداره :d مگر اينكه كوچك اسم يكي از شخصيت ها باشه يا يه حكمت ديگه اي داشته باشه كه خوشحال ميشم روشنم كني...
عزیزم کوچک رو بخاطر نوع طراحیهای شخصیتها و ماشینها انتخاب کردیم چون اگه به تصاویر شخصیتها دقت کنید حالت SD یا کوچیک ساخته شدن یعنی بدن کوچیک و سر بزرگ اسم گذاری بازی از این رو بوده ... این نوع اسم گذاریهای بیشتر برای بازیهای فان و این سبکی بکار برده میشه

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
دوستان عزیز با پیگیری دوستان عزیز و همچنین موافقت آقای غفوری مدیر پروژه بازی شبگرد این شخصیت هم اجازه حضور در بازی رو دریافت کرد

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
شخصیت کورتکس از سری بازیهای کراش و شخصیت اسکوروین از سری مورتال کمبت و همچنین با اجازه تیم سازنده شخصیت ایرانی دینگو به بازی اضافه شدند
Cortex.gif
Scorpion.gif
Dingo.gif

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
نمیدونم چرا فکر میکنم از روی ایده ی Playstation All Stars Battle الهام گرفته شده!
اگه شخصیت های ایرانیه، پس سونیک و ماریو و لئون و ... این وسط چی میخوان؟
در ضمن، شما تازه اول کارتونه، حداقل فروشگاه رو میذاشتین واسه بازی بعدیتون! فکر نمیکنم پولی ازش در بیاد.

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
نمیدونم چرا فکر میکنم از روی ایده ی Playstation All Stars Battle الهام گرفته شده!
اگه شخصیت های ایرانیه، پس سونیک و ماریو و لئون و ... این وسط چی میخوان؟
در ضمن، شما تازه اول کارتونه، حداقل فروشگاه رو میذاشتین واسه بازی بعدیتون! فکر نمیکنم پولی ازش در بیاد.
عزیزم شما پست اول رو میخوندید بد نبود ها خب عزیزم گفته شده که با الهام از بازیهای ریسی مثل کراش ماریو و .. ساخته میشه البته بصورت پلتفورمر البته میشه گفت بیشتر الهام بازی از Sonic:All star game بوده در ضمن این مطلب که چرا شخصیتهای خارجی هم در بازی هستند رو بارها گفتم این شخصیتها Npc بازی هستند و ما باهاشون مسابقه خواهیم داد به عنوان غول مراحل .. و اینکه قربون شما برم ما 6 ساله داریم بازی میسازیم اول کار کجا بود بازیهای قبلی مارو انجام ندادید....؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر