سرعت کوچک: همه ستاره های بازیهای ایرانی

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
تیم مستقل کارخانه رویایی که تاکنون با هزینه های شخصی تیم اقدام به ساخت بازیهای خود نموده در اطلاعیه ای و برای جبران هزینه ها و کمبودهای مالی این تیم در زمینه ساخت بازیهایشان تصمیم به درج تبلیغات در بازیهای خود گرفته است از این رو این تیم از تمام علاقمندان برای درج و معرفی محصولات و اخبار خود در بازی ایرانی سرعت کوچک دعوت کرده است تا با ارسال و معرفی محصولات خود علاوه بر کمک و پشتبانی مالی از این تیم محصولات و اخبار خود را نیز از طریق این بازی معرفی نمایند شایان ذکر میباشد بازی سرعت کوچک که یک بازی ریس با تم فان است مورد انتظارترین بازی دو بعدی حال حاضر ایرانی میباشد که بصورت رایگان برای هر سه پلتفورم Pc – Android – Ios منتشر خواهد شد و هیچگونه جنبه تجاری و سوددهی برای تیم کارخانه رویایی دربرنخواهد داشت. شما میتوانید جهت اطلاع ، پیگیری و ثبت سفارش تبلیغاتی و همچنین پیشنهادات تبلیغی خود با ایمیلهای زیر ارتباط داشته باشید. poyankaboodvand@yahoo.com dfteam@ymail.com

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
همچنین دوستان و حامیان عزیز که قصد حمایت مالی و اسپانسر شدن برای این بازی و تیم کارخانه رویایی را نیز دارند میتوانند از طریق شماره کارت زیر حامی مالی این تیم باشند
شماره کارت : بنام پویان کبودوند
5892101100270863

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
آخرین اطلاعات بازی سرعت کوچک
15 خرداد ماه تاریخ احتمالی نسخه بتای بازی سرعت کوچک خواهد بود که بصورت رایگان منتشر خواهد شد
توضیحاتی در مورد نسخه بتای بازی:
این نسخه شامل تنها بخش کاپ بازی خواهد بود و بخش داستانی، بخش چند نفره و فروشگاه بازی در این نسخه غیر فعال میباشد
در نسخه بتای بازی سرعت کوچک تنها شخصیتهای ایرانی مانند. فاد، گرشاسپ،نادرشاه، دینگو ،گاندو، الیسان، ببریخان،شبگرد و تگ حضور خواهند داشت
در نسخه بتای بازی تنها چند مسیر از مسیرهای طراحی شده بازی در نظر گرفته شده و بازی بصورت آزاد دنبال خواهد شد
تعداد سلاحهای نسخه بتای بازی نیز به تعداد اندکی کاهش یافته است
مسابقات بصورت ریس زمینی و دریایی در بازی وجود خواهند داشت

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
کارتون واقعا حرف نداره! به شدت منتظر بازی هستم! فقط اگه یک شخصیتم خودتون بسازین اضافه کنین عالی میشه!

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
دوستان و همراهان عزیز تیم کارخانه رویایی عیدی تیم ما انتشار اولین ویدئو از گیم پلی نسخه بتا بازی سرعت کوچک به شماست. البته این ویدئو بیانگر گیم پلی کلی بازی نیست و نسخه فاینال کار نخواهد بود اما دیدن اون خالی از لطف نیست و شما میتونید کمی بیشتر با بازی آشنا بشید
عید همگی مبارک
گیم پلی بازی سرعت کوچک

viper j

کاربر سایت
Mar 18, 2012
241
نام
مهدی
واقعا کارتون حرف نداره ! بازیهای بشدت جالبی هستن
من بیشتر منتظر Small Combat هستم . بتای اون کی عرضه میشه ؟ :d

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
برنامه نویس unity

دوستان دنبال برنامه نویس مسلط یونیتی هستم برای ساخت و ادامه پروژه سرعت کوچک متاسفانه برنامه نویسهای بازی دیگه قادر به ادامه همکاری نیستن از بچه ها کسی رو سراغ دارید معرفی کنید ممنون راستی تو گیم جابز هم آگهی دادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر