سرخط خبرها

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,401
نام
مــاکــان
از بس بازی جدید ندیدیم با CE یادمون رفته چطوره
ولی فک کنم خیلی از ue5 عقب افتاده
روی کاغذ و برای نمایشها چرا ولی تو خروجی بازیها اونقدری فاصله ندارن.
همین hunt showdown که داره همینطور آپدیت میگیره خودش نمونه خیلی خوبیه برای مقایسه.

البته حتما اوج قدرتش رو تو کرایسیس جدید میبینیم.

• Like
Reactions: m.a.t and Refill

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
در ادامه ماجرا های جذاب Woke Culture و تغییر همه چیز، سه روز پیش از بازی تیبل تاپ Tomb Raider رونمایی شده. کریستال داینمیکس و ایول هت با همکاری همدیگه دارن میسازنش.

1.PNG

2.PNG

Evil Hat قراره لارا کرافت رو "نجات" بده با تغییر شخصیتش :D

3.PNG

Announcing Tomb Raider: Shadows of Truth - the Official Tabletop Roleplaying Game

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
لوییس همیلتون، یکی از پُرافتخارترین راننده‌های F1 رو نشوندن جلوی یه PS1 و یه سری بازی ریسینگ براش گذاشتن. یکی از این بازی‌ها هم Driver هست و مثل ۹۹٪ ماها، توی همون بخش ابتدایی گیر می‌کنه و به فنا می‌ره! :D

طرف غیرگیمر هم نیست که بگیم نمی‌تونه کنترلر دستش بگیره. طبق صحبت‌های خودش، از NES شروع کرده و بعدها هم بازی‌های مختلفی رو تجربه کرده و الآن هم مشغول CoD و Fortnite هست، ولی این بخش ابتدایی Driver و تست لامصبش یه جوریه که راننده F1 هم که باشی توش می‌مونی!
دیسک رو هم قبل از چپوندن توی کنسول فوت می‌کنه که نشون می‌ده از اون گیمرهای قدیمی اهل دل هست! :D

abb212_24xc.jpg

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,369
در ادامه ماجرا های جذاب Woke Culture و تغییر همه چیز، سه روز پیش از بازی تیبل تاپ Tomb Raider رونمایی شده. کریستال داینمیکس و ایول هت با همکاری همدیگه دارن میسازنش.

View attachment 334256

View attachment 334257

Evil Hat قراره لارا کرافت رو "نجات" بده با تغییر شخصیتش :D

View attachment 334258

Announcing Tomb Raider: Shadows of Truth - the Official Tabletop Roleplaying Game
Evil Hat چیه و چیکاره هستن؟ یعنی نسخه اینم پیچیده شد:|
اگه از این مزخرفات روز واردش کنن امیدوارم با کله بخوره زمین دیگه نتونه پا بشه

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,678

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
Evil Hat چیه و چیکاره هستن؟ یعنی نسخه اینم پیچیده شد:|
اگه از این مزخرفات روز واردش کنن امیدوارم با کله بخوره زمین دیگه نتونه پا بشه
کارشون درست کردن Board Game و Card Game هستش، و براساس محصولاتی که بچه ها گذاشتن، وضعیتشون مشخصه :))
این چیزی هم که دارن میدن بیرون یک Board Game ه، ولی از اونجایی که خود CD دخیل هست توی پروژه، واقعا حس خوبی نمیتونم داشته باشم نسبت به نسخه بعدی بازی.

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
275
لوییس همیلتون، یکی از پُرافتخارترین راننده‌های F1 رو نشوندن جلوی یه PS1 و یه سری بازی ریسینگ براش گذاشتن. یکی از این بازی‌ها هم Driver هست و مثل ۹۹٪ ماها، توی همون بخش ابتدایی گیر می‌کنه و به فنا می‌ره! :D

طرف غیرگیمر هم نیست که بگیم نمی‌تونه کنترلر دستش بگیره. طبق صحبت‌های خودش، از NES شروع کرده و بعدها هم بازی‌های مختلفی رو تجربه کرده و الآن هم مشغول CoD و Fortnite هست، ولی این بخش ابتدایی Driver و تست لامصبش یه جوریه که راننده F1 هم که باشی توش می‌مونی!
دیسک رو هم قبل از چپوندن توی کنسول فوت می‌کنه که نشون می‌ده از اون گیمرهای قدیمی اهل دل هست! :D

abb212_24xc.jpg

اگه قرار باشه یه ورزش باشه که بتونه گیمر خوبی باشه همین فرمول یکه.

هماهنگی فوق العاده زیاد و وحشتناک چشم با دست و انگشتها توی این افراد و آستانه تحمل زیادشون زیر اون فشار شدید و شرایطی مثل دمای بالا با هیچ ورزشی قابل قیاس نیست.

یه جا خونده بودم راننده های فرمول یک توی هر مسابقه 3 تا 4.5 کیلوگرم وزن کم می کنن.

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان

abb212_24xc.jpg

ما اینو تو کلوپ بازی میکردیم، یادمه یه پسره بود، اون فقط میتونست این مرحله اولو رد کنه، میدادیم بره، به بازی که میرسید دسته رو میداد به ما:D کلا کارش شده بود رد کردن این:D مرام معرفتی میشست، این یه تیکه رو واسه متقاضیان بازی میکرد:D

کلا بازی های قدیم سخت بودن از دم. بعضا نمیشد بازی کنی اصلا از شدت سختی!

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,401
نام
مــاکــان

abb212_24xc.jpg
من این پست رو قبلا گذاشته بودم ، الان احساس خودبرتر بینی نسبت به همیلتون بهم دست داد ، گفتم اینجا هم بزارم:

درایور 1 :x
من اونموقع میرفتم کلوپ بازی میکردم، کنسول نداشتم.
با پسر خالم میرفتیم هر سری عشقمون هم این بود که بریم از اول گواهینامه رو تو اون پارکینگه بگیریم.

یعنی یکجوری استاد بودم اون بخش رو چشم بسته میرفتم تکنیکهارو.
از خود فیلم درایور 1978 زیباتر میرفتم :D

صاب کلوپ میگفت آقا من میتونم بهتون مموری کارت بدم که هردفعه از اول شروع نکنید.
ما میگفتیم نه اصلا تمام لذت بازی همین گواهینامه گیریشه.

این شد که من هیچوقت درایور 1 رو نتونستم تموم کنم.
جالبه حتی به فکرم نرسید که با امولاتور هم بازی کنم.

الان که خودم خودم رو هایپ کردم میبینم بد نیست برم سراغش:))

بازی قدیمیها خیلیهاشون سخت بود ولی حقیقتا این واقعا جزو بازی سختها نبود.
من این بخش رو اینقدر بازی کرده بودم که اگه همین الان بعد نزدیک به 20 سال بهم بدن دروغ نگم میتونم همون دفعه اول همه رو تیک بزنم.
اصلا حفظم باید چیکار کنم.

ما اینو تو کلوپ بازی میکردیم، یادمه یه پسره بود، اون فقط میتونست این مرحله اولو رد کنه، میدادیم بره، به بازی که میرسید دسته رو میداد به ما:D کلا کارش شده بود رد کردن این:D مرام معرفی میشست، این یه تیکه رو واسه متقاضیان بازی میکرد:D

کلا بازی های قدیم سخت بودن از دم. بعضا نمیشد بازی کنی اصلا از شدت سختی!
شاید باورت نشه ولی من این کار رو میکردم.
یکی از شانسهایی که آوردم این بود که اونموقع هیچکس من رو با گرن توریسمو آشنا نکرد ، چندباری هم که بازی کردم دوزاریم نیفتاده بود که چی به چیه و اصلا دچار سیستم پیشرفت و .... اون نشدم ، وگرنه فکر کنم کلا بدبخت میشدم.
اونموقع فکر میکردم درایور و Need for speed (تو کلوپ اسمش بود تشنگان سرعت:D) ، همون High Stakes و Hot Pursuit دیگه اند ریسینگ بودن برام.
تو مرحله بعد هم Ridge Racer :D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

abb212_24xc.jpg

بعد فوت، CD رو میمالیدی به پات، بعدم دوتا ضربه به لنز PS1 می‌زدیم :Dیادش بخیر کلوپ داشتم طرف ماشین تو تست له میکرد.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,606
نام
Mehrdad

abb212_24xc.jpg
من این تست درایور 1 رو همون موقع رد کرده بودم :D اولش الکی الکی نشدنی میزد اما با کمی تلاش یادمه رد کردم :D قشنگ یادمه :D کمپینشم کلا تا اخرا رسونده بودم...

درایور 2 هم کمپینش رو تموم کردم دیسک 1 (شیکاگو و هاوانا) رو تا ته بردم، همون موقع ها یعنی دوران دبستان، دیسک 2 هم اتفاقا بعد کلی گشتن پیدا کردم خریدم، اما متاسفانه احتمالا به خاطر تفاوت ریجن و سیو گیم، نتونستم ادامه بدم و 2 تا شهر دیگه هم تموم کنم.... (دیسک 2، سیو دیسک 1 رو قبول نمیکرد)

* NFS های استیکس و پورشه انلیشد هم همون موقع ها تموم کردم :D چندین بار :D گرن توریسمو هم اتفاقا تا یه جاهای زیادی رسونده بودم...

تا بعد ها رسیدیم به اندرگروند 1-2 و MW و جی تی های جدید تر و باقی :D

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
بعد فوت، CD رو میمالیدی به پات، بعدم دوتا ضربه به لنز PS1 می‌زدیم :D

یه حرکت فوق سمی هم که میزدیم مالیدن خمیر دندون رو سی دی خش دار بود که هیچ وقت نفهمیدم چه ربطی داشت به قضیه و کلا ریشه اش چی بود؟:D

بعد نمیدونم یادتون میاد یا نه، اما اون زمانان تو توپ خونه، پشت شهرداری یعنی، PS2 دو لنز میفروختن! یعنی یارو میگفت این گرون تره، دو لنزه است که قوی تر بشه:D تو پاچه خودمم رفت:D

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
یه حرکت فوق سمی هم که میزدیم مالیدن خمیر دندون رو سی دی خش دار بود که هیچ وقت نفهمیدم چه ربطی داشت به قضیه و کلا ریشه اش چی بود؟:D
اون موقع ها که سی دی روال بود از یکی از فروشنده ها پرسیدم گفت بخاطر اینکه خط و خش های ریز پر می کنه لنز گیر نمیده به نقطه قفل کنه روش ازش رد میشه باقی دیتا رو می خونه حالا برای فیلم ایرادی نداشت فوقش اون صحنه می پرید ولی برای بازی و نرم افزار 10 تا دی سی رو نصب می کردی یهو میدی آخر نصب ارور میداد فلان فایل ناقصه دلت می خواست با کله بری تو مانیتور :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر