سرخط خبرها

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دنباله ALIEN ISOLATION در دست ساخت هست(در اوایل پروسه تولید هستند)
هرکی دیگه بود تا حالا 10 تا دنباله ازش ساخته بود.
ولی بعد این همه سال واقعا عجیب و غیرمنتظره بود.

نسخه دوم Alien هم تایید شد ولی هنوز ROUTINE که تقریبا تو همون ستینگ قبل معرفی نسخه اول نمایش داشت نیومده :D

هرکی دیگه بود تا حالا 10 تا دنباله ازش ساخته بود.
ولی بعد این همه سال واقعا عجیب و غیرمنتظره بود.

نسخه دوم Alien هم تایید شد ولی هنوز ROUTINE که تقریبا تو همون ستینگ قبل معرفی نسخه اول نمایش داشت نیومده :D

نسخه اول اون زمان با بودجه واقعا خوبی ساخته شد (یادمه 80 میلیون دلار فقط هزینه ساخت شده بود) که عدد نسبتا بزرگی بود. فروش اولیه بازی فکر کنم انتظارات را برآورده نکرد ولی بازی بعدا نسبتا فروش بلند مدت خوبی تجربه کرد. روی استیم فکر کنم 2 میلیونی فروش کرده و کنسول ها هم بوده. احتمال میدم در تصویر کلی سودده بوده ولی اونقدری نبوده که سگا درجا ادامه اش را گرین لایت میکرده. سگا یک مدت با CA زد به بیراهه و HAYENAS را خواستن بسازن که پروژه شکست خورد. با موفقیت فیلم اخیر Alien و توجه ها به این ip فکر کنم دوباره تصمیم گرفتن یک ادامه براش بسازن. کلا فاند کردن یک پروژه AAA تو سبک ترس یکم سخته ولی خب دارن انجام میدن و امیدوارم ریسکه بگیره و بازی بفروشه.

6f72845c8d9ae37e77623350b8915bfb2ca8f59c.jpg
🔳 فوری: عنوان Red Dead Redemption، آخر همین ماه میلادی برروی کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد

▫️این بازی به همراه اکسپنشن Undead Nightmares، روز ۲۹ اکتبر منتشر خواهد شد.

▪️ویژگی های این نسخه:

• پشتیبانی از 4K/120FPS و HDR10

• پشتیبانی از Ultrawide Screen

• پشتيباني از DLSS و FSR

بخدا اشک تو چشام جمع شد، مدت ها بود از ته دل خوشحال نشده بودم با این خبر دیدم نه، انقدرام بی تفاوت نشدم هنوز :x
نسخه دوم رو نگه داشته بودم که بعد قسمت اول رو PC، تجربه کنم :)>-
از لحاظ داستانی اول باید نسخه دوم رو بازی کنی بعد بری سراغ نسخه یک.
ولی انقدر نسخه دوم گولاخه که ممکنه نسخه اول با اون عظمت و شاهکار بودنش ایراداتی ازش به چشمت بیاد.
یادش بخیر من بخاطر این گیم ۳۶۰ خریدم.
==================
امیدوارم بعد این برن سراغ آپدیت نسخه دوم برای نسل جدید.

آخرین ویرایش:
از لحاظ داستانی اول باید نسخه دوم رو بازی کنی بعد بری سراغ نسخه یک.
ولی انقدر نسخه دوم گولاخه که ممکنه نسخه اول با اون عظمت و شاهکار بودنش ایراداتی ازش به چشمت بیاد.
یادش بخیر من بخاطر این گیم ۳۶۰ خریدم.
==================
امیدوارم بعد این برن سراغ آپدیت نسخه دوم برای نسل جدید.
نسخه دوم یه پچ ساده 60FPS بگیره به نظرم کار تمومه. حداقل میشه انتظار داشت ۱ ماه تو Top 10 فروش باشه.

سیستم مورد نیازش از نسخه دوم هم بیشتره😂
همیشه اینطور بوده راکستار تو پورت PC جایزه تمشک طلایی داره
View attachment 352806
بزار قیمتش بیاد. اونموقع جوایز دیگه هم میدی بهش. برا عرضه اش قیمت رد دد 2 رو تا 3 برابر بردن بالا.
البته رد دد 2 پورت خوبی بود. ولی برا پورت عنوان 2010 سی پی یو میان رده 2018 و گرافیک بالارده 2018 جالبه.
غصه نخور آخرین نسخه های fsr و dlss رو داره و فریم جنریشن هم ساپورته.

چه بهانه ای بهتر از انتشار دوباره Red Dead Redemption و Undead Nightmare برای دوباره بازی کردن این شاهکار؟ :D اونم رو پی سی با ویژگی های خاص خودش... استیم دک... :D به به به مبارکه...

• Like
Reactions: jdepp
بزار قیمتش بیاد. اونموقع جوایز دیگه هم میدی بهش. برا عرضه اش قیمت رد دد 2 رو تا 3 برابر بردن بالا.
البته رد دد 2 پورت خوبی بود. ولی برا پورت عنوان 2010 سی پی یو میان رده 2018 و گرافیک بالارده 2018 جالبه.
غصه نخور آخرین نسخه های fsr و dlss رو داره و فریم جنریشن هم ساپورته.
پورت رد دد 2 که افتضاح بود تا سه ماه آپدیت دادن تا بشه بازی رو انجام داد، گزارشات و ویدیوهای یوتیوبیش تا دلت بخواد هست

پورت رد دد 2 که افتضاح بود تا سه ماه آپدیت دادن تا بشه بازی رو انجام داد، گزارشات و ویدیوهای یوتیوبیش تا دلت بخواد هست
استاتر داشت و فریز ولی قابل بازی بود و افتضاح نبود که اون فریزم شدید نبود و بعضا رخ میداد
خودم تو همون اوایل رفتم و تموم کردم. ایراد بزرگی در کار نبود و از همون آغازم ماد خورش کردن

استاتر داشت و فریز ولی قابل بازی بود و افتضاح نبود که اون فریزم شدید نبود و بعضا رخ میداد
خودم تو همون اوایل رفتم و تموم کردم. ایراد بزرگی در کار نبود و از همون آغازم ماد خورش کردن
من که همش کرش میدیدم و باگ

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or