سرخط خبرها

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,233
مطمئنی؟ آخه این حرکات از دیزنی بعیده. :D
آره از دیزنی که بعید هست این کارا :D الان رفتم یه سرچی زدم، انگاری که شایعه بوده اونی که من گفتم، ولی هنوز نه تایید شده نه تکذیب.

Did Disney Fire Star Wars' Rey Movie Director? New Rumors Explained - IMDb
Wait, Did Disney Just Fire Star Wars' Rey Movie Director?

ولی با این حساب، همین دیزنی هم دنبال سوده در هر صورت، یادمه که سر لایو اکشن سفید برفی هم، بعد اینکه طرف بازیگر خود سفید برفی اومده بود کلی چرت و پرت Woke طور گفته بود در مورد فیلم و ملت شاکی شده بودن، بهش یه جوری گفته بودن دهنتو ببند مثل آدم رفتار کن و یوهویی حرفایی که بازیگرش توی اینترویو ها میزده زمین تا آسمون تغییر کرده بود :D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,962
نام
محمد حسین
یه نکته بگم، اتفاقاتی که ازش صحبت مال همین امساله برا میلان و صحبتهای تو بازیسنتر ماله همین هفته ه بقیه از n قرن قبل حرف میزنن

یه مثل خودمونی داریم که میگیم طرف چه ک...ه پرروو هست، نمونه بارزش این رییس Moon Studio رو تو این زمینه داریم.
طرف بازی ساخته و بودجه اش رو هم مایکروسافت داده و به درخواست استودیو رو سوییچ هم دادن جفت شماره هاش رو، بعد داره ناله می‌کنه بازی رو روی گیم پس بزنید به ما چیزی نمی‌رسه، مطمئناً همین سر خرید استودیو سنگ انداخته جلوی مایکروسافت.
حرف بدی نزده. تو نشستی بر پایه یهکسری حرف من درآوردی قضاوت میکنی.

2024-03-05_15-59-08.jpg 2024-03-05_15-58-51.jpg

از این واضحتر، از ماکرو تشکر کنه که بدون اون مون استودیو وجود نداشت. داره میگه از اون طریق یه پولی به ما میرسه، اینکه دنباله پوله، چیز عادیه.
ولی قدر نشناس نیست، با اینکه ناشر این پروژه کس دیگه هست، بازم تو پستش در جواب یه کاربر میاد و از ماکرو و کارهایی که تو دسته ایندی گیما کرده دفاع میکنه.
________
کوری بارلوگم زمانی که دث برا pc تایید شده بود، توییت زده بود من قدرت کوجیما رو ندارم و گر نه دوست داشتم بازیم برا pc بیاد.
حالا بری بگی چقدر پر رو هست. نه، توجه زیادی به این ترجمه های جالب نکن.

آخرین ویرایش:

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,756
اینی که نوشتن 1650 مینیمم یعنی مثل Alan Wake 2 با کارتهای سری 10 و قبل اجرا نمیشه؟
یعنی Mesh Shaders دوباره یقمون میکنه؟
چون معادل amd سری 50 نوشتن فکر نکنم . سری 50 هم از ms پشتیبانی نمیکنه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,962
نام
محمد حسین
Warner Bros. to Move Away From AAA Games, Now Focused on Live Service - Insider Gaming
متاسفانه خبر رسیده وارنر بروس میخواد بجای بازی aaa بره و گس بسازه دیگه
و اولینش هم quidditch champions هست
اینی که نوشتن 1650 مینیمم یعنی مثل Alan Wake 2 با کارتهای سری 10 و قبل اجرا نمیشه؟
یعنی Mesh Shaders دوباره یقمون میکنه؟
مش شیدر رو سری 20 هست و خود الن هم 2060 گذاشته و گر نه رو سری 10 هم اجرا میشد و با آپدیت آخر 1060 داره 50 تا فریم میده
ولی سونی که بازاریابی درست و حسابی نداره، وقتی نسخه ps5 از مش شیدر استفاده نمیکرد میاد رو pc اینکار رو کنه.
بعد این سیستم هم بالا زدن و هم اینکه بدون اپ اسکیلرهاست از dlss3 و xess و مشخص نیست fsrr2 داره یا 3 پشتیبانی میکنه. نیکسز خوب پورت میکنه.
رچت رو هارد کامپیوترم خوب بود.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,516
سورسی که پیش از این به درستی گفته بود امروز سیستم موردنیاز Horizon Forbidden West رونمایی می‌شه و ادعا کرده فردا نسخه PC بازی Ghost Of Tsushima معرفی میشه، گفته نسخه بعدی عنوان Ghost Of Tsushima در ماه May یا June و در شوکیس پلی استیشن معرفی میشه

Ghost Of Tsushima 2 to be announced around May/June at a PlayStation Showcase – Also Doubling down on GOT 1 PC announcement coming on March 6

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
718
سلاطین می گن چرا sweet baby و فمینیست ها این قدر عقب مانده هستن جواب اینه
من اینو نمی گم علم اینو میگه

1709671816460.png

یادتون باشه هر جا دیدید گند خورد توی اقتصاد یا هنر یا آزادی و ... از این الگو پیروی کنید
همیشه پای چپولی در میان است

1709672477019.png

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,273
نام
امیر حسین
View attachment 330472

واقعا پشم و پیل آدم از این حجم درایت مدیرای وارنر میریزه
آدم نمیشن واقعا...
بزار انقدر گند بزنند و SS و گاتهام نایت بدن و اپیک فیل بشن، شاید آخرش فهمیدن کلا اینکاره نیستن و IPهاشون رو برون سپاری کردن، 4تا بازی آدمیزادی بییه ساختن...

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر