سرخط خبرها

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
چندین منبع معتبر تایید کرده اند که نینتندو و مایکروسافت در 2023 E3 و بخش های مهم این همایش حضور نخواهند داشت

پ ن: ولی تایید شده بازدید کننده ها می تونن از توالت ها نهایت استفاده رو ببرن
e3-2023.large.jpeg

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
تهیه کننده Motive Studio از علاقه خود به توسعه قسمت های دیگر Dead Space می گوید" اشتیاق دارم، مطمئنا ایده هایی وجود داره. در این مورد بر سر یک میز می نشینیم و ایده های خود را در EA به اشتراک می گذاریم تا مشخص کنیم ' خب، قدم بعدی چیه؟ '
dead-space-2.jpg

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
مایکروسافت از افزایش قیمت کنسول های Xbox Series X/S در ژاپن خبر داد. می توان حدس زد افزایش قیمت بعدی مناطق دیگر خواهند بود

New prices from February 17,2023
Xbox Series X: ¥54,978 ➡️ ¥59,978
Xbox Series S: ¥32,278 ➡️ ¥37,978

پ ن: خیلی فروش بالایی داشت توی ژاپن برای همین گیرون کردن!
IMG_۲۰۲۳۰۱۳۱_۰۸۰۸۲۵.jpg

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
مایکروسافت از افزایش قیمت کنسول های Xbox Series X/S در ژاپن خبر داد. می توان حدس زد افزایش قیمت بعدی مناطق دیگر خواهند بود

پ ن: خیلی فروش بالایی داشت توی ژاپن برای همین به عنوان اولین منطقه گیرون کردن!

اون بخش میتوان حدس زد تحلیل کارشناسی خودت بود که تو متن خبر چپوندی؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
اون بخش میتوان حدس زد تحلیل کارشناسی خودت بود که تو متن خبر چپوندی؟
با توجه به تورم هر ساله نیاز به حدس نیست، مصاحبه فیل اسپنسر هم قبل از تعطیلات سال نو میلادی که افزایش قیمت بازی ها رو برای سال جدید شامل می شد رو بخونید، اینم بگم نرخ دلار پایدارتر شده نسبت به سال پیش. همچنین احتمال اینکه در آمریکا تغییر قیمتی نداشته باشه بیشتر از جاهای دیگست

آخرین ویرایش:

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,602
نام
alireza
چندین منبع معتبر تایید کرده اند که نینتندو و مایکروسافت در 2023 E3 و بخش های مهم این همایش حضور نخواهند داشت

پ ن: ولی تایید شده بازدید کننده ها می تونن از توالت ها نهایت استفاده رو ببرن
View attachment 282923

مایگزوسافت مثل هر سال نمایش/کنفرانس خودشو داره...جف کیلی هم تایید کرده بود چند روز پیش

Screenshot_20230131-100515_Twitter.jpg

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
مایگزوسافت مثل هر سال نمایش/کنفرانس خودشو داره...جف کیلی هم تایید کرده بود چند روز پیش

View attachment 282931
مسئله این نیست که این ها کنفرانس های خودشونو دارن، سوال اینه که هدف E3 از برگزار شدنش چیه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087

پ ن: خیلی فروش بالایی داشت توی ژاپن برای همین گیرون کردن!
البته افزایش نداشته بخاطر currency exchange بوده
زمان لانچ سری ایکس 55k بوده که حدود ۵۰۰ دلار میشده الان 55k yen معادل ۴۲۲ دلاره که 5k افزایش دادن و معادل ۴۶۰ دلار شده بعنی همچنان از قیمت اصلی خود مایکرو تو کشورای دیگه مثل امریکا ارزونتره دلیلشم مطمئنا بخاطر همون نداشتن بازار تو ژاپن بوده وگرنه بیشتر افزایش میدادن که معادل ۵۰۰ دلار بشه

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,602
نام
alireza
مسئله این نیست که این ها کنفرانس های خودشونو دارن، سوال اینه که هدف E3 از برگزار شدنش چیه؟

هدف اینه که همه یه جا جمع شن و جدیدترین اخبار/گیم و غیره رو به اشتراک بزارن...که این کار انجام میشه + اینکه مایکروسافت تو سالنهای e3 حضور داره (غرفه داره) و فقط کنفرانسشو جای دیگه هست که واسه اینهمه ادم که تو e3 نیستن فزقی نداره

تکمیلی

Screenshot_20230131-103326_Twitter.jpg

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
البته افزایش نداشته بخاطر currency exchange بوده
زمان لانچ سری ایکس 55k بوده که حدود ۵۰۰ دلار میشده الان 55k yen معادل ۴۲۲ دلاره که 5k افزایش دادن و معادل ۴۶۰ دلار شده بعنی همچنان از قیمت اصلی خود مایکرو تو کشورای دیگه مثل امریکا ارزونتره دلیلشم مطمئنا بخاطر همون نداشتن بازار تو ژاپن بوده وگرنه بیشتر افزایش میدادن که معادل ۵۰۰ دلار بشه
نرخ کاهشی بوده توی ژاپن چه ارتباطی به کشورای دیگه و افزایش قیمت ایکس باکس داره؟ توی پست قبلیم گفتم نرخ دلار پایدارتر شده نسبت به سال پیش، ولی این مورد هیچ ارتباطی به افزایش قیمت کنسول در ژاپن نداره. کمتر فروخته گرونش کردن :)) وقتی تقاضا کمه گرونش کنه بیشتر می فروشه؟!
هدف اینه که همه یه جا جمع شن و جدیدترین اخبار/گیم و غیره رو به اشتراک بزارن...که این کار انجام میشه + اینکه مایکروسافت تو سالنهای e3 حضور داره (غرفه داره) و فقط کنفرانسشو جای دیگه هست که واسه اینهمه ادم که تو la نیستن فزقی نداره

تکمیلی

View attachment 282933
اینو توی پست خبری اشاره کردم (بخش های مهم)، E3 رو همه با کنفرانس هاش می شناسن، وگرنه دنبال غرفه و این مسائل بخوای باشی سالانه ایونت های زیادی براش برگزار می شه

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
نرخ دلار کاهشی بوده توی ژاپن چه ارتباطی به کشورای دیگه و افزایش قیمت ایکس باکس داره؟ توی پست قبلیم گفتم نرخ دلار پایدارتر شده نسبت به سال پیش، ولی این مورد هیچ ارتباطی به افزایش قیمت کنسول در ژاپن نداره. کمتر فروخته گرونش کردن :)) وقتی تقاضا کمه گرونش کنه بیشتر می فروشه؟!

اینو توی پست خبری اشاره کردم (بخش های مهم)، E3 رو همه با کنفرانس هاش می شناسن، وگرنه دنبال غرفه و این مسائل بخوای باشی سالانه ایونت های زیادی براش برگزار می شه
متوجه نشدم شاید من بد خوندم :-? نرخ دلار تو ژاپن کاهش نداشته نرخ ین بوده که کاهشی بوده و ارزش پولشون کم شده وقتی ۵۰کا میفروختن زمان لانچ ۵۰۰ دلار میشد الان ۴۲۰ دلار میشه که عادیه افزایش بدن قیمتشونو
سونی هم شهریور که افژایش قیمت داد دیسک خور رو ۶۰ کا کرد تو ژاپن که معادل دلاریش میشه حالا قیمت فعلیشو نمیدونم
بحث فروش کمشون تو ژاپن نیست ایکس باکس کلا هیچوقت بازار اسیارو نداشته و این نسل هم به لطف کمبود ps5 تونست همون اوایل نسل اندازه کل نسل قبلش تو ژاپن فروش کنه وگرنه باز هم فروشی نمیکرد ولی افزایش قیمت وقتی ارزش پول یه کشور کاهش پیدا میکنه عادیه حالا شاید من متن شمارو بد خوندم منظورتون چیز دیگه بود

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
متوجه نشدم شاید من بد خوندم :-? نرخ دلار تو ژاپن کاهش نداشته نرخ ین بوده که کاهشی بوده و ارزش پولشون کم شده وقتی ۵۰کا میفروختن زمان لانچ ۵۰۰ دلار میشد الان ۴۲۰ دلار میشه که عادیه افزایش بدن قیمتشونو
سونی هم شهریور که افژایش قیمت داد دیسک خور رو ۶۰ کا کرد تو ژاپن که معادل دلاریش میشه حالا قیمت فعلیشو نمیدونم
بحث فروش کمشون تو ژاپن نیست ایکس باکس کلا هیچوقت بازار اسیارو نداشته و این نسل هم به لطف کمبود ps5 تونست همون اوایل نسل اندازه کل نسل قبلش تو ژاپن فروش کنه وگرنه باز هم فروشی نمیکرد ولی افزایش قیمت وقتی ارزش پول یه کشور کاهش پیدا میکنه عادیه حالا شاید من متن شمارو بد خوندم منظورتون چیز دیگه بود
سونی افزایش قیمت نداشته بخاطر currency exchange بوده
اون زمان 1 دلار معادل 144 ین بود

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
چرا قضیه رو برای خودت پیچیده می کنی، توجیه شما در قبال ین دلار هر قیمتی بوده و هست ارتباطی به افزایش قیمت کنسول نداره، در حال حاضر قیمت ایکس باکس نسبت به قبل در ژاپن افزایش داشته درسته؟ تقاضا هم کم بوده، حالا از نظر شما با این افزایش قیمت تقاضا نسبت به قبل بیشتر خواهد شد یا کمتر! در مورد ژاپن داریم صحبت می کنیم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر