سرخط خبرها

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
آخرین ویرایش:

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,596
نام
alireza
اینو توی پست خبری اشاره کردم (بخش های مهم)، E3 رو همه با کنفرانس هاش می شناسن، وگرنه دنبال غرفه و این مسائل بخوای باشی سالانه ایونت های زیادی براش برگزار می شه

تو پست قبلی هم عرض کردم که...واسه کسی که la نیست فرقی نداره که تو سالنهای e3 کنفرانس باشه یا چندتا خیابان پایینتر...اینو فبول دارم که e3 دیگه اون ابهت سابق رو نداره (به خصوص که چند سالی هست که سونی و نینتندو و ea کنفرانس ندارن) ولی تو همون بازهی زمانی تقریبا یک هفته ای، کاش یه کنفرانس ویا مراسمی برگزار کنن (مثل sop ویا دایرکت) ...البته بهقول vgc بستگی به اینداره که محتوایی که اماده باشه واسه نمایش داشته باشن یا نه

• Like
Reactions: sang and m.a.t

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,596
نام
alireza
به خاطر استقبال کم از psvr ۲ ....سونی تولیدش رو کم کرده

Screenshot_20230131-115736_Twitter.jpg

Screenshot_20230131-114254_Twitter.jpg

نظر شخصی: کاش سونی psvr 2 رو واسه pc هم اوکی کنه...خیلی تو فروشش فرق میکنه...به خصوص که میگن از لحاظ تکنولوژی های استفاده شده خیلی خوبه

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سونی افزایش قیمت نداشته بخاطر currency exchange بوده
اون زمان 1 دلار معادل 144 ین بود
خب چه فرقی کرد سونی هم از ۵۰کا کرد ۶۰کا الانم مایکرو از ۵۰ کرد ۵۵کا جفتش دلیلش currency exchange بوده
چرا قضیه رو برای خودت پیچیده می کنی، توجیه شما در قبال ین دلار هر قیمتی بوده و هست ارتباطی به افزایش قیمت کنسول نداره، در حال حاضر قیمت ایکس باکس نسبت به قبل در ژاپن افزایش داشته درسته؟ تقاضا هم کم بوده، حالا از نظر شما با این افزایش قیمت تقاضا نسبت به قبل بیشتر خواهد شد یا کمتر! در مورد ژاپن داریم صحبت می کنیم
صد در صد باعث کاهش تقاضا میشه البته هرکارم کنن وقتی مشکل کمبود ps5 حل بشه بازار ژاپن و کلا اسیا رو از دست میدن ولی این افزایش برای currency exchange بوده

• Like
Reactions: m.a.t

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
خب چه فرقی کرد سونی هم از ۵۰کا کرد ۶۰کا الانم مایکرو از ۵۰ کرد ۵۵کا جفتش دلیلش currency exchange بوده

صد در صد باعث کاهش تقاضا میشه البته هرکارم کنن وقتی مشکل کمبود ps5 حل بشه بازار ژاپن و کلا اسیا رو از دست میدن ولی این افزایش برای currency exchange بوده
تفاوت در واکنش ها و خبر رسانی مثلا خبرنگار هاست
1675169313389.png 1675169405387.png
Sony hikes price of PS5 in Europe, Japan, and more
1675169539353.png

در مورد سونی
سونی جهان خوار دشمن گیمر هاست :-?? هیچ دلیلی برای افزایش قیمت نیست :-??صد ها مقاله بر ضد جیم رایان نوشته شد :))
الان
مایکروسافت مظلوم کنسول 420 / 250 دلار می فروخته الان 460 / 291 دلار می فروشه :)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان

View attachment 282937

View attachment 282938

نظر شخصی: کاش سونی psvr 2 رو واسه pc هم اوکی کنه...خیلی تو فروشش فرق میکنه...به خصوص که میگن از لحاظ تکنولوژی های استفاده شده خیلی خوبه

من دوست داشتم هم VR سونی برای PC تایید میشد + بازی هاش، هم اینکه دستکم ورژن PC سایر بازی های VR هم با ایشون قابل بازی بودن. یعنی اگه یه VR و PC داشتی (فارغ از مدل و برند) دیگه میتونستی همه بازی های VR ممکن و موجود رو تجربه کنی. در این صورت فقط می ارزه این دیوایس هارو خرید. به صورت کلی VR آش دهنسوزی نیست که بخوای حالا برای بازی کردن هر عنوان یه چیز مجزا بخری و پولت رو بریزی تو جوق آب.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
تفاوت در واکنش ها و خبر رسانی مثلا خبرنگار هاست
View attachment 282965View attachment 282968
Sony hikes price of PS5 in Europe, Japan, and more
View attachment 282969

در مورد سونی
سونی جهان خوار دشمن گیمر هاست :-?? هیچ دلیلی برای افزایش قیمت نیست :-??صد ها مقاله بر ضد جیم رایان نوشته شد :))
الان
مایکروسافت مظلوم کنسول 420 / 250 دلار می فروخته الان 460 / 291 دلار می فروشه :)
سونی شرکت ژاپنی ومایکرو شرکت امریکاییست؛ در نتیجه با افزایش برابری نرخ دلار در مقابل ین ، سونی در مجموع، سود حاصل از تسعیر ارز و مایکرو ، ضرر حاصل از تسعیر ارز شناسایی می کند.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Taha75 and m.a.t

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
من دوست داشتم هم VR سونی برای PC تایید میشد + بازی هاش، هم اینکه دستکم ورژن PC سایر بازی های VR هم با ایشون قابل بازی بودن. یعنی اگه یه VR و PC داشتی (فارغ از مدل و برند) دیگه میتونستی همه بازی های VR ممکن و موجود رو تجربه کنی. در این صورت فقط می ارزه این دیوایس هارو خرید. به صورت کلی VR آش دهنسوزی نیست که بخوای حالا برای بازی کردن هر عنوان یه چیز مجزا بخری و پولت رو بریزی تو جوق آب.
البته بازی های VR ای که روی PC عرضه می شن همه روی استیم عرضه می شن و از SteamVR استفاده می کنن و همه هدست هایی هم که دارن برای PC عرضه می شن از SteamVR پشتیبانی می کنن.
شما الان هر هدستی که به PC وصل بشه رو داشته باشی و باهاش می تونی تمامی بازی های VR اه PC رو‌ بازی کنی.

• Like
Reactions: Adam

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کلا VR بازار‌ کوچیکی داره اشتباه سونی اینجاست که میخواد هدستش رو انحصاری دیوایس خودش بکنه‌ در صورتی که باید مثل بقیه تولید کننده های VR با این بازار رفتار کنه و دست از انحصار گرایی برداره (عقل حکم می‌کنه وقتی یوزر بیست کوچیک باید از تمام ظرفیتش استفاده کنی)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
البته بازی های VR ای که روی PC عرضه می شن همه روی استیم عرضه می شن و از SteamVR استفاده می کنن و همه هدست هایی هم که دارن برای PC عرضه می شن از SteamVR پشتیبانی می کنن.
شما الان هر هدستی که به PC وصل بشه رو داشته باشی و باهاش می تونی تمامی بازی های VR اه PC رو‌ بازی کنی.
اگر سونی روی PC هم عرضه کنه ارزش محصولش نسبت به بقیه VR ها بیشتر میشه، بشخصه نسخه قبلی رو یه مدت گرفتم و فروختم و واقعا برای نسخه دومش اینکار رو نمی‌کنم، اگر بازار استفاده‌ش وسیع‌تر بود و با توجه به قیمتش امکانش بود بخوام بازم بگیرم. حالا با خودش هست که دوست نداره از ظرفیت بازار استفاده کنه. حتما سیاست خاصی داره. ایشالا که خیره.

• Like
Reactions: Taha75 and Adam

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان

بله منتها منهای VR سونی فکر کنم. مثلا بسیاری از افراد گفتن تکنولوژی VR سونی خیلی خوبه، و چیز جالبیه، اگه میشد VR سونی رو گرفت وصل کرد به PC و همه بازی هارو رفت، از جمله انحصاری هایی مثل هورایزن، اینجوری من شخصا به خرید VR میتونستم فکر کنم. در غیر این صورت واقعا نمی ارزه. البته این نظر منه.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
View attachment 282989

جیسون شرایر :

حداقل 95 تا از کارمندای 343 اخراج شدن
تغییر انجین به Unreal
فوکوس بر روی مالتی پلیر تا آینده نزدیک
دوباره دکمه ریست استدیو رو زدن
توی لیست اخراجی ها نام 10ـها نفر از افراد برجسته آورده شده که با سابقه بودن و استودیو به شدت بهشون متکی بوده
The list named dozens of veterans including top directors and contractors, upon which the studio heavily relies. Those temporary employees were given just a few days’ warning before their contracts came to an end, according to people familiar with the process, asking not to be identified because they weren’t authorized to speak publicly​

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536

View attachment 282937

View attachment 282938

رسما تکذیب شد :))

Sony: We have not cut PS VR 2 production numbers​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر