سخت ترین مرحله/ سخت ترین Boss

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
آخ چی گفتی درد دل ما رو تازه کردی . جدی جدی نینجا گایدن 2 سخت ترین بازی بود که تو عمرم کردم . دشمن های سادش واسه خودشون باسی هستن در مقابله با بقیه ی بازی ها .....

و اینم اضافه کنم غول مرحله اخرش که 3 4 بار زنده میشه سخت ترین غولی بود که تا حالا دیده بودم! چند ساعت وقت برد کشتنش

یه بازی بود تو پی اس 2 به اسم کلاک تاور یا همچین چیزی بود یه دختره توش بود هر مرحله با غولای نافرمی میجنگید خیلی بازی زیبایی بود غول مرحله اخر اونم خیلی سخت بود

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
یادش بخیر سونیک 3d واسه سگا 2 تا پایان داشت
باس فایت پایان اصلیش فرق میکرد بعد خودش که سخت بود هیچ تازه اون موقع save هنوز اختراع نشده بود یعنی میمردی میمدی صاف اول بازی!!!

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,999
نام
sami
robocop 3 اگه منظورته من تمومش کردم!خیلی بازیش سخت بود اعصاب آدم رو خورد میکرد من هم نامردی نکردم رو درجه آسون بازی رو گذاشتم و جون رو تا آخرین حدی که بازی اجازه میدا گذاشتم و تمومش کردم!
بازیش باحال بود همین چند روز پیش رو کامپیوتر با شبیه ساز دوباره اجراش کردم هر کار کردم نتونستن برای جونش ترینر بسازم ولی تیرش رو تونستم بی نهایت کنم ولی در آخر دیدم با صفحه کلید سخته بی خیالش شدم!
98475c83b470.png

دمت گم عکسشو دیدم یاد اون دسته هایی افتادم که به خاطرش شکستم.لامصب دشمناش مثل سگ بودن 4 تا جونم بیشتر نداشتی

mono minecraft

کاربر سایت
Oct 26, 2012
8
نام
محمد
دوستان شما سرسخت ترین باسی رو که دیدید بگیدT نه اینکه بازی رو روی درجه سختی insane برید بعد بگید باس خفن هست! این طوری که باس همه ی بازی ها خفن می شه!

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
كدومتون به باس آخر Contra Hard Corps رسيدين كه اصلا بخوايد باهاش بجنگين ؟:دي قطعا ، و بدون شك ، سخت ترين باس هاي تاريخ ، در سخت ترين بازي تاريخ يافت ميشه ... كلا باس هاي امام شماره هاي كُنترا خفن ، سخت ، و چالش آور بودند . يادشون گرامي . Alien Bahamut كه الآن اسمشو آوردم باس كفّاره بدم شب كابوس نبينم ... دارك سولز و ديمن سولز كيلو چنده جناب ؟
Contra واقعا بازی خفن و عالی بود 1 سال پیش رو pc دوباره بازی کردم واقعا بازی فوق العاده بود بنظر منم سخت ترین بازی همینه

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اون که کاری نداشت. فقط باید smoke رو میگرفتی.
چلنج آخرش تو تاور در سخت ترین درجه باید شائو کان ملینا و گورو رو با یه جون بزنی :d هم SMOKE به دردش میخوره هم SHIVA
final fantasy xIII-وfinal fantasy xIII-2
واقعا بعضی از ریس ها ی عصاب خورد کنی داشت.
داداش DLC اش رو بازی نکردی پس . برو برس به GILGAMESH ببین کجای کاری

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نینجا گایدن ماشالله ترکونده با این باس فایتاش
خود داستانی که هیچی یه مود داره که خودت انتخواب میکنی با کی بجنگی اسمشو یادم رفته تو اون باس های آخرشو دیگه نمیبینی چجوری میمیری
من با دوستام شرط بندی میکردم ببینم کسی میتونه جلو یکی از باس فایتاش که دو نفر بودن بیشتر از 15 ثانیه دووم بیاره یا نه
رکورد دارش خودمم 50 ثانیه ای بودش خیلی حال کردم اما جون حتی یه نفرشون هم به نصف نرسیده بود

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
LORD VOLDEMORT
harry potter 1

---------- نوشته در 06:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:51 PM ارسال شده بود ----------

TWO WORLD II هم سخت بود مرحله آخراش البته من اول بازی چیت زدم آخره بازی دیگه بی چیت نمیشد رد کرد.
ی بازی دیگه هم بود ک با چیتم توش میباختم :D یکی دیگه هم wolfenstein ک یکی از باساشو نمیشد زد با چیتو چاقو استادش کردم:d

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
دوستان یه بازی سه بعدی برای Java هست که روی گوشی Sony Ericsson K310i به صورت پیش فرض قرار داره. اون بازی در مرحله ی 9 غیر قابل عبور بود! هنوزم نمی تونم برم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر