سخت ترین تروفی که گرفتین(پلاتینیوم نه)!!!!

33.jpg

Juggler

اخ اخ:|
اینو یادم رفت.پدرم رو دراورد .مثل این که باگ داشت بازی.10 بار تست کردم تا داد...
توضیح:باید 5 تا از اون جونورا که اسماشون یادم نیست:dیا اول یخ بزنی بعد سمی کنی بعد اتیش بزنی
یا اول سمی کنی بعد اتیش بعد یخ بزنی .:dیا اول اتیش بزنی بعد سمی کنی بعد یخ بزنی.:dیا اول یخ بزنی بعد اتیش بزنی بعد سمی کنی#:-s
خودم می دونم دری وری گفتم.اخه شانسی گرفتمش:))
تو resistance3

dead space 2 hard core mode..دهن ادم سرویس میکنه

من هم باsohyl موافق هستم.....هر كي فكر ميكنه حرفه اي هستش بازي رو روي اين درجه تموم كنه...........همون اول كه دست هاي آيزاك بسته هستش...اگه كوچكترين مكثي كنيد...به فنا ميريد....چه برسه كه بازي رو تموم كنيد.........خلاصه اشك آدم در مياد:d:d:d

24.jpg

L'Cie Paragon
Earned a 5-star rating for all Cie'th Stone missions

34.jpg

Treasure Hunter
Held every weapon and accessory

شما فکر کنید دو نفری یه چیزی حدود 250 ساعت بازی رو ff 13 داشتیم آخرشم این دو تا رو نتونستیم بگیریم!

40.jpg
Auto Fanatic
trophy_silver.png

Drive every vehicle in the city
باید سوار همه ی ماشین ها که 95 تا هستن بشین
خوب سخت ترین تروفی بازی بود و هیچ راهنمای خاصی براش نبود
باید l.a رو کامل می گشتی تا اون ماشین مد نظر رو پیدا کنی!
واسه 2 تا ماشین اخری روح و روانم خجسته شده بود:دی
Bunny Hunt
89E.jpg

Kill an airborne enemy
واسه این تروفی باید لوک خوش شانس باشین وگرنه هرچی از دهنتون در بیاد می گید!
تو بازی باید یک نفر رو تو هوا بکشید که واقعا سخته و هیچ ترفندی نداره . کاملا شانسیه!

شکستن80تاشیشه درkillzone3سخت نیست اما اونقدر اعصابت رو خورد میکنه وگیجت میکنه که هرچی ازدهنت در میاد به سازنده هاش میگین.بازی رو بزارین روحالت الایت اون وقت دیگه فکرنکنم سازنده های بازی هم بتونن تمومش کنند

شکستن80تاشیشه درkillzone3سخت نیست اما اونقدر اعصابت رو خورد میکنه وگیجت میکنه که هرچی ازدهنت در میاد به سازنده هاش میگین.بازی رو بزارین روحالت الایت اون وقت دیگه فکرنکنم سازنده های بازی هم بتونن تمومش کنند
این تروفی با دیدن ویدیو خیلی راحت می شه
و هم چنین درجه ی سختی تاثیری نداره تو گرفتن این تروفی!

کلا بازی کردن کار سختی نیست که بخوای تروفی بگیری سخت باشه بیشتر از حالت ساخت بازی که سازنده ها در میارن مسخره هستش تا سخت سختی وقتی هستش که شما بهت فشار بیاد از روی اینکه بتونی راه های دیگه رو تو بازی امتحان کنی که بتونی تروفی رو بگیری نه با به قول سازنده اگه اونجوری بری گرفتی نری نگرفتی یعنی باید یا مثل اون تستر خوره بازی کنی یا وگرنه هیچی مثل GT5 یا یک سری بازی دیگه بیشتر خنده دار هستش تا سخت یا GOW3 اون بخش چلنج مسخره با وجود اینکه گرفتم شون اما واقعا مسخره بود یا بعضی بازی های دیگه اینجور تروفی ها خلاقیت رو میکشه میگه فقط باید مثل من باشی تا بگیری .;)

کلا بازی کردن کار سختی نیست که بخوای تروفی بگیری سخت باشه بیشتر از حالت ساخت بازی که سازنده ها در میارن مسخره هستش تا سخت سختی وقتی هستش که شما بهت فشار بیاد از روی اینکه بتونی راه های دیگه رو تو بازی امتحان کنی که بتونی تروفی رو بگیری نه با به قول سازنده اگه اونجوری بری گرفتی نری نگرفتی یعنی باید یا مثل اون تستر خوره بازی کنی یا وگرنه هیچی مثل GT5 یا یک سری بازی دیگه بیشتر خنده دار هستش تا سخت یا GOW3 اون بخش چلنج مسخره با وجود اینکه گرفتم شون اما واقعا مسخره بود یا بعضی بازی های دیگه اینجور تروفی ها خلاقیت رو میکشه میگه فقط باید مثل من باشی تا بگیری .;)

آقا من شرمنده شما که حرفه ای هستی این هارو زود میگیری من که مثل شما نیستم:d

آقا من شرمنده شما که حرفه ای هستی این هارو زود میگیری من که مثل شما نیستم:d

من هم قصد جسارت نداشتم دوست عزیز فقط به نظرم این تروفی ها سخت نیست روش داره همین اگه شما هم دقت کنی تو بازی و دوم دقیقا متوجه بشی تروفی از شما چی میخواد و بازی چی هستش یعنی دقیقا بدونی داری چی بازی میکنی چه کارهایی میتونی انجام بدی تروفی گرفتن راحت میشه حالا تجربه ای همه ساله من هم یه امتیازه قبول دارم اما بازم انقدر سخت نیست تلاش میخواد همین .

من هم قصد جسارت نداشتم دوست عزیز فقط به نظرم این تروفی ها سخت نیست روش داره همین اگه شما هم دقت کنی تو بازی و دوم دقیقا متوجه بشی تروفی از شما چی میخواد و بازی چی هستش یعنی دقیقا بدونی داری چی بازی میکنی چه کارهایی میتونی انجام بدی تروفی گرفتن راحت میشه حالا تجربه ای همه ساله من هم یه امتیازه قبول دارم اما بازم انقدر سخت نیست تلاش میخواد همین .

من کی گفتم شما به من جسارت کردین!من مخلص شما هم هستم.من همین تروفی های کیلزون رو دارم بااون راهنمایی که نوشتید قبلا میگیرم.

تایپک جالبیه نزارید بخوابه, درمورد درجه superhuman‏ بازی رسیستنس 3 بگم که خودم با چیت تیربینهایت تمومش کردم اما تروفی رو نداد!! باید بدون Cheat‏ بری! سخترین که خب مال Gt‏ همش سخته!

تایپک جالبیه نزارید بخوابه, درمورد درجه superhuman‏ بازی رسیستنس 3 بگم که خودم با چیت تیربینهایت تمومش کردم اما تروفی رو نداد!! باید بدون Cheat‏ بری! سخترین که خب مال Gt‏ همش سخته!

راس میگه دیگه باو:دی
بیاین تعریف کنین چه بلاهایی سرتون اومده واسه تروفی:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or