سخت ترین تروفی که گرفتین(پلاتینیوم نه)!!!!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سخترین تروفی که من گرفتم برای بازی killzone 2 بود و وقتی گرفتمش حسابی خوشحال شدم و اشک توی چشمام در آمد تا این حد و از خوشحالی داشتم داد و بی داد میکردم
این تروفی برای انلاین هفتگی بود که باید اول میشدم توی یه هفته خیلی سخت بود خیلیییییییییییییی زیاددددددددددددد:((:((
267416C54DFEDB84F6B67120625217856DCCED7F.PNG

icon_trophy_gold.gif

Valor Grand Cross
Attained:47 hours ago
Achieve weekly online honor rank #4

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
45121028810160365519.jpg

icon_trophy_gold.gif

Battlefiel 3
سر این تروفی رسما به ناکجا آباد رفتم.بخاطر چند دلیل:15 نفرو با هلی یا جت بزنی و تو راش از 2 تا از این کامپیترا دفاع یا حمله کنی.یعنی خنثی یا منفجر:((

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
سخت تروفي در كل بازي هاي ps3 مربوط به بازي gt5 طلا گرفتن 3 challange سبايتين وتل در مسير suzuka هست كه با دسته ds3 عملا ناممكن هست و توي دنيا كسي نتونسته با دسته ds3 اين كارو بكنه

اما با wheel pad g27 ميشده و انجام دادن عده اي

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سخت تروفي در كل بازي هاي ps3 مربوط به بازي gt5 طلا گرفتن 3 challange سبايتين وتل در مسير suzuka هست كه با دسته ds3 عملا ناممكن هست و توي دنيا كسي نتونسته با دسته ds3 اين كارو بكنه

اما با wheel pad g27 ميشده و انجام دادن عده اي

سخت هست ولي با دسته هم چند نفرگرفتن
ارمان خودمون يكيش هست كه اينجا هم هست
فيروز هم كه استاد جي تي هست اونم با دسته گرفته
البته فيروز اينجا نيست

آخرین ویرایش:

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
Borderlands Game of the year Edition همهٔ اشیومنت ها رو آزاد کردیم#:-s 1750/1750 G

سخت ترینش هم کشتن هیولای شکست ناپذیر بود

و اینکه جمع کردن ۳ تا عینک، ۲۵ تا پیتزا، ۱۵ تا ماهی‌، ۵ تا شورت زنانه، ۲۰ تا عروسک، یه هفته طول کشید که همش رو پیدا کنیم

اینا سخت‌ترین اشیومنتهایی‌ هستن که گرفتم

آخرین ویرایش:

AMiR_LORD

کاربر سایت
Mar 5, 2013
71
نام
a-m-i-R_L-o-r-d
سخت ترین تروفی ممکن:گرفتن تنها طلای Batman:ARKHAM ASYLM . باید بازی رو رو درجه hard تموم کنی:-oدوم تمام چلنج ها رو ببری:-sسوم تمام ridler ها رو جمع کنی:blushing: به همین سادگی:excited:

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
این gt5 که میگن چیه که نمیشه با دسته گرفت؟؟
من زیاد اهل تروفی نیستم و زیاد برای گرفتنش تلاش نمی کنم فقط تنها تروفی که میشه گفت برام اولین تروفی سخت بود get rich or die بازی mw3 بود یکم وقت گیر بود ولی باز انچنان سخت نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر