سخت ترين غول بازي ها از نظر شما كدام است؟

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
کاش میگفتی "سخترین Boss بازی از نظر شما کدام است؟" اخه غول یکم ضایعست:biggrin1:
هائوون؟ چطوره از واژه کلنی (مورد استفاده در کلن ممد) استفاده کنیم و بگیم "سختترین ممدِ بازی از نظر شما کدام است؟" :biggrin1:
مثلاً نیگا کن عبارت "ممد آخر" چقدر زیبائه :biggrin1:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
غول اخر gears of war توي يك سايت به عنوان يكي از سخت ترين غول هاي اين نسل معرفي شد
انصافا روي درجه ي هارد كشتن اين غوله خيلي عذابه

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
غول اخر gears of war توي يك سايت به عنوان يكي از سخت ترين غول هاي اين نسل معرفي شد
انصافا روي درجه ي هارد كشتن اين غوله خيلي عذابه
در مقابل The End، هیچی نیست! اگه تونستی The End رو روی Very Hard بکشی، گیمری!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
در مقابل The End، هیچی نیست! اگه تونستی The End رو روی Very Hard بکشی، گیمری!
یه بلای سرش اوردم که از 1000 تا مردن بدتر بود. دست گیرش کردم که هیچ، لباسش رو هم گرفتم :biggrin1:.

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
devil may cryهم غولهاش بدك نبود كلا اين غولها رو بايد نقطه ضعفشون رو پيدا كرد اگه پيدا كني تو هر بازي و روي هر درجه سختي ميتوني از پسشون بر بياي.
هيچ چيز غير ممكن نيست.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من the end بازي نكردم اگه خيلي حال ميده رديفش كنم
اگه MGS3 رو بازی نکردی، 100000% برو بازی کن، چون از دستت میره! هم بخاطره The End هم بخاطر کل بازی ...! بهترین بازیِ دنیاست
46.gif
46.gif
46.gif
46.gif
46.gif
46.gif
46.gif
46.gif
46.gif
46.gif
46.gif
46.gif
46.gif
46.gif

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
هیچ Boss به پایه سفیروث در FFVII نمیرسه!!

تنها باسی بود که شخصیت پردازیش مثل شخصیت هایه اصلی بازی عمیق بود.در بازی انقدر سفیروث رو در ضهن بازیباز قوی ترسیم میکردند که خود به خود ازش میترسیدی!!!
در آخر هم که باید سه بار پشت سر هم شکستش میدادی که خیلی سخت بود...خیلی...

پ.ن:سفیروث یک ضربه داشت که خیلی عجیب بود.یک نیرو بود که از خارج از منظومه شمسی میومد.همه سیارات رو نابود میکرد.(انقدر بزرگ بود که از وسط مشتری رد شد و مشتری ترکید!!) باعث میشد خورشید انقدر بزرگ بشه که عطارد و ونوس رو ذوب کنه و به زمین برسه... ولی وقتی به کلود و یاران می خورد فقط یه مقدار از جون کلود کم میشد!!!! برو تو کار قدرت Cloud Strife

Black.Shadow

کاربر سایت
Jan 2, 2008
12
نام
مهدی
یا علی گفتیم و عشق آغاز شد.
سلامی به سیاهی سایه ی سیاه. سلام به دوستان عزیزم. من با نظر دوست یا ... دشمنم یعنی Cloud کاملا موافقم. من سختترین قول تمام بازی ها هستم و بودم و خواهم بود. چه در بازی FF7 و چه در بازی KH2(پادشاهی قلبها). :evil:
از طرفی در مرحله ی آخر چنان ضربه ای داشتم که به قول Cloud همه ی سیارات رو میترکوند. من به شخصه خودم از Sephiroth بیشتر از جنوا میترسیدم. شخصیتش جنان با جذبه بود که آدم جرات نمیکرد بهش چپ نگاه کنه. از طرفی هم طوری داستان دو پهلو بود که آدم نمیدونست باید به Sephiroth حق بده یا به Cloud و واسه همین به نظر من FF7 جنگ بین خیر و شر نبود بلکه جنگ بین شر بزرگ و شر کوچک بود. حالا بگذریم دیگه اما قدرت Cloud هم زیاد نبود چون... بیخیال بابا اصلا در این موضوع نمیگنجه. در کل دوستان که پادشاهی قلبها 2 رو بازی کرده بودند میدونن که کشتن Sephiroth در حالت راحت هم خیلی سخته چه برسه به سختش... .
در کل میشه اینطور گفت که... زنده باد خودم یعنی سایه ی سیاه و یعنی Sephiroth.:-":evil:;)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
غوله فیفا 08!!!!:cheesygri

نه جدا از شوخی فکر کنم JinPachi

لامسب آخراش که داره ممیره یهو جونارو عوض میکنه و یا از اون دهنه گشادش اتیش میزنه بیرون

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
سلام به همه.
به قول علی رضا اگه مرديد​
mgs3 را در سخترين مد بازی کنيد.:cheesygriبه نظر من سخترين boss مبارزه با the boss هستش.انقدر هم کل بازی سخت هست که تقريباً بدون يک فشنگ به the boss ميرسيد.اينجاست که بايد تنها از چاقو و cqc استفاده کنيد.هم خيلی سخته و هم خيلی جالب.;)

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
Boss های MGS3 روی دوره سخت کشتنوشون راحته اما بیهوش کردنشون سخته که هر Boss یک چیزی که به خودش ربط داره را به شما میده مثلا The End تفنگ Sniper خودش را میده.
از همه سخت تر توی MGS همون Volgin بودش اصلا نمیشد بیهوش کردش:( 2 3 ساعت بازی کردم اخر بیهوش شد.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اگه MGS3 رو بازی نکردی، 100000% برو بازی کن، چون از دستت میره! هم بخاطره The End هم بخاطر کل بازی ...! بهترین بازیِ دنیاست

ببينم the end چه ربطي به متال 3 داره
من خودم هر 3 تا متالو بازي كردم كه البته دروغ چرا كلا از اين سري زياد خوشم نمياد چون به نظر من گيم پلي نداره البته شماره ي 2 رو تا اخر رفتم چون به نظرم از همشون بهتر بود و ارزش تموم كردن رو داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر