سخت ترين غول بازي ها از نظر شما كدام است؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
يكي از باسهاي متال 3 هست.....

جدا گفتم چرا هرچي سرچ كردم بازي اي با اين نام نديدم:biggrin1:
چه اسم مسخره اي داره الان كه گفتي فكر كنم بدونم كي رو مي گي فكر كنم خونه ي دوستم ديدمش اخه هر موقع مي ري خونشون داره متال مي زنه 3 تا دستگاهم داره هر دستگاهم يه متال گير داره بين اينا در تنوعه:biggrin1:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
يكي از باسهاي متال 3 هست.....

جدا گفتم چرا هرچي سرچ كردم بازي اي با اين نام نديدم:biggrin1:
چه اسم مسخره اي داره الان كه گفتي فكر كنم بدونم كي رو مي گي فكر كنم خونه ي دوستم ديدمش اخه هر موقع مي ري خونشون داره متال مي زنه 3 تا دستگاهم داره هر دستگاهم يه متال گير داره بين اينا در تنوعه:biggrin1:
سينا اگه تو اين سايت بود همه طرفداراي متال گير جلوش تعظيم ميكردند از بس خوره اين بازي
شايد باورتون نشه موقعي كه متال گير 2 اومده بود روزي 1 بار تموم ميكرد بازي رو
سخترين غولم توي بازي هاي 360 همون غول اخر gow

serialcenter

کاربر سایت
Jan 8, 2008
116
خوب خیلی بازی کردم . یادم نیست . ولی چیزی که الان یادم میاد اینه که تو Final Fantasy 12 گریم درومد تا اون boss که پرواز میکرد و undead از زمین summon میکرد رو بکشم . اسمش رو یادم نیست :biggrin1:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

فکر نمیکنم توی بازیه دیگهای غول نهایی توی مراحل دنبالتون بیاد ... منظورم پرنس 2 هست و داهاکا که کشتنش سخت بود و خیلی هم حال داد :biggrin1:

واسه شمشیر آب بازیرو از اول رفتم و چه مبارزه ای هم بود :evil:

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
درود بر شما همه BOSS هایی که گفتید همه درسته سخت بودن ولی این یکی رو یادتون رفت بگید که مربوط میشه به BOSS آخر Dead OR Alive

Caesar

کاربر سایت
Jan 27, 2008
8
نام
Hamid
ای بابا همه بازی ها غولی (Boss) دارن که برای اون موقع که بازی می کنیم یا زمان خودشون یه سختی دارن.;) مثلا قدیما که سگا بازی می کردم تو رییس آخر بازی های سگا گیر می کردم.
الانم تو یه بازی های دیگه گیر می کنم. اما اگه بخواییم یکیرو انتخاب کنیم همون غول آخر بازی serius sam 1 که باید از توی نور ها رد می شدیم تا از بالا یه اشعه لیزر بیاد یارو بترکه چون اصلا با تیراندازی هیچیچ نمیشد با بد بخطی کشتکش ک**فت بی ***ر** ک**ج***ش!!!:-"

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
سخت ترین غول بازی ها اونایی که بازی کردن با من موافقن که غول آخر Rayman 3 بود که پنج بار باید با یک جون میزدیش و هر بار شیوه زدنش سخت تر میشد و به نظر من هر بارش میتونست به تنهایی غول آخر یک بازی باشه

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
اون جانور تویه metro last light روی ranger mode وقتی اون وسیله نقلیه از زیر آب داره میاد و کلی جانور میان و همینطور اون بزرگه بعد و قبل از اون وسیله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر