سخت ترين غول بازي ها از نظر شما كدام است؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
توي اين تايپيك نظر سنجي نذاشتم چون نه تموم بازي هارو بازي كردم نه همشونو تا اخر رفتم پس خودتون صاحب اختيارين ديگه:biggrin1: خودتون بگيد كه كدوم غول توي چه بازي اي بود كه براي كشتنش واقعا عذاب كشيديد

salardevilking

کاربر سایت
Nov 13, 2005
230
نام
سالار
کاش میگفتی "سخترین Boss بازی از نظر شما کدام است؟" اخه غول یکم ضایعست:biggrin1:
امين جون يکم بابا خاکي باش:biggrin1:(فارسي را پاس بداريم!البته بايد مينوشتيم قويترين ديو بازي که ديگه....:cheesygri:cheesygri)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
اخه هر کلمه ای هم نمیشه فارسیش رو نوشت:biggrin1:
یا مثلا "سخت ترین رئیس بازی از نظر شما کدام است؟" اینم واسه فارسی دوستداران:-"

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
به نظره من خفن ترین Boss توی Final Fantasy 12 بود اخرین Haunt اسمشم Yazmat بودش اون دهنه منو صاف کردش...دقیقا 5 الی 6 ساعت من داشتم این هیولا را میزدم موهام سفید شدش:((

با Osos هم موافقم کلا God Hand بازی سختی بود و Boss های خیلی سختی داشت و باز هم باهاش موافقم چون روی Hard این بازی یعنی مرگ!!!

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
من كه خودم با اين اسم خيلي حال مي كنم غول:biggrin1:
مخصوصا اينكه زمان بچگيهاموم همه از اين كلمه استفاده مي كرديم اون موقع ها كي مي دونست boss يعني چه:biggrin1:

پ.ن:امين رئيس كه خيلي خز تره اون طوري مي گن طرف چقدر فوفوله:biggrin1:

Ultimate Gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2007
51
به نظر من غول آخر Heavenly Sword خيلي سخت بود....
بايد سه بار باهاش ميجنگيدي و هر با بايد با استراتژي خاصي بايد به جنگش ميرفتي و بهش قلبه ميكردي كه واقعا سخت و طاقت فرسا بود ....من كه عرقم دراومده بود.....

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
سخترین غول منم:evil::evil::evil:
حالا هر کی تونست بیاد منو شکست بده:biggrin1:
در ضمن هیچ گونه رمز و کد تقلبی قابل قبول نیست:laughing::laughing:

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
به نظر من هیچ غولی به اندازه ی غول های Ninja Gaiden Black سخت نیستند . دهندم ****** شد تا تونستم بزسم به مرحله ی7 .الانم روی غول مرحله 7 گیر کردم.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
هر غولي در نينجا گيدن يه طرفندي داره كه تازه با دونستن اون مي تونيد شكتش بديد البته به شرطي كه ذخاير جون پر كنتونم به اندازه ي كافي حاضر باشه

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
از نظر من غول اخر بازي over lord خفن ترين و سخت ترين و طولاني ترين غولي بود كه تو عمرم ديده بودم انصافا كشتنش بيش از نيم ساعت زمان لازم داره علاوه بر اينكه توي اين مدت هيچ چك پوينتي بهت نمي ده
جدا سر اين غول اشكم دراومد:((
هيچ كس ازش حرفي نزد به نظر شما غول سختي نبود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر