سالگرد 25 سالگی Metal Gear این صنعت را به لرزه در خواهد آورد!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
MGS-snake-headshot.jpg

سالگرد 25 سالگی Metal Gear شاهد "رونمایی های شگفت انگیز" بوده و مبنی بر آخرین پادکست خبری Kojima Productions این صنعت را به "لرزه" در خواهد آورد!

طی این پادکست که توسط Ken Mendoza انجام شده، وی قول یک اتفاق بزرگ رو داده و اظهار داشته که رویداد Tokyo Midtown شامل "رونمایی های هیجان انگیز" زیادی خواهد بود.

Chris Johns در حین این پادکست افزوده: " چیزهای قابل تامل زیادی هفته دیگه حضور خواهند داشت که نه تنها به فنها، بلکه به این صنعت بخاطر چیزهایی که ما در اونجا رو خواهیم کرد تکون حسابی خواهند داد."

این رویداد شامل رونمایی از یک اثر مرتبط با ایده یک بازی (game idea) توسط Hideo Kojima هم خواهد بود که "کاربران رو بهم متصل" خواهد کرد. همچنین یک دمو از Fox Engine با استفاده از یک بازی جدید که توسط خود کوجیما در حال ساخت هست نیز به نمایش در خواهد آمد.

کوجیما پس از این رویداد، به آمریکا پرواز خواهد کرد تا در برنامه Pax Prime برای یک نشست تلویزیونی یک ساعته با میزبانی Geoff Keighley از کانال Spike TV حضورپیدا کنه.
نشست تلویزیونی مذکور که حضور شرکت کنندگان PAX در اون آزاد خواهد بود قراره ساعت 1 عصر یکم سپتامبر در تئاتر Paramount صورت بگیره.

PAX Prime از 31 آگوست تا 2 سپتامبر در Seattle برقرار خواهد بود.
منبع

آخرین ویرایش:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
میدونی، اصلا اصل حالش هم به همینه که همش از این پیش بینیا میکنید، یه عده هم از الان تو خیالشون دارن MGS 4-5 رو با 360ـشون بازی میکنن بعد یهو کوجی ضد حال رو بزنه :D

به هر حال مولتی هم بشه حداقلش اینه که ما چیزی رو از دست نمیدیم، ولی اگه مولتی نشه 360 بازا از دست میدن :D

در ضمن MGS1 و 4 و همچنین Portable Ops همچنان نسخه ای رو کنسول های ماکروسافت ازشون وجود نداره :D
منوقاطی خز بازیاتون نکن باو:biggrin1:من فقط یاد اوری کردم که اگر چنین اتفاقی افتاد خیلی سخت نگیرین...:biggrin1:

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
با فروشی که کالکشن MGS بر روی Xbox 360 کرده ، مطمئنا کوجیما این نسخه را بر روی Xbox 360 معرفی می کنه، در ضمن حرف علی و امیررضا به شدت تائید می شه .

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
شخصا برای انتشار MGS4 به روی Xbox 360 بسیار مشتاق هستم و امیدوارم برای این کنسول عرضه بشه تا من
هم بتونم تجربش کنم اگه عرضه هم نشد نارحت میشم اما نه اونقدر که به قول برخی از دوستان با سر به زمین خوردن
و ضد حال و گریه کردن و فرار از کشور و در آخر به اعدام و خودکشی دچار بشم!
توی این چند دقیقه مهد کودک برام تداعی شد!
با احترام!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بخدا بچه ها من با 360 مشکلی ندارم,خودم دوسال ایکس باکس داشتم اما خدایی بنظرتون اگه MGS5 واس 360 بیاد کیفیت بافت ها و گرافیک بصری و هنری بازی پایین نمیاد?! اما اگه انحصاری باشه دست کوجیما بازتره

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,653
کاشکی مراسم و مشید زنده از اینترنت دید ! واقعاً حئـــف !

به جا این حرفا برید بخوابید فردا سر حال نتیجه رو ببینید ! :d البته بعد ال کلاسیکو !

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
همه RPG ها روی كنسول؟ Can you believe that ...؟
يه مقايسه اجمالی كنيد RPG های PC نسل قبل رو با اين نسل كه كنسوليزه شدن توسط يه شركت بيداد كرد!
بازی شرقی بايد شرقی بمونه، چه اصراری هست كه بخواد بخاطر دوزار فروش بيشتر بياد رسما طبق ذائقه مخاطب غربی ساخته شه و خراب شه؟
الان چه گيريه دادن به شركت های شرقی اگه صنعت گيم ژاپن به درد نمی خوره و نابود شده و اينا؟
بهتر نيست بيشتر از اين با اين كارا بهشون گند زده نشه؟
يعنی فقط بايد يه SCE بمونن و يه نينتندو كه بازی انحصاری می دن و يه بليزارد، بقيه شركت ها بايد دست به سينه بازی رو برای كنسول مايكروسافت بدن بيرون تا كل پلتفرم ها به سلامتی نابود شن و ماكرو به نون و نوا برسه...!
به هر حال 8 ساعت ديگه به تمام اين حرفها می خندم، چون كوجيما كسی نيست كه آينده اش رو خراب كنه...
اوج MGS دوستی! :
MGS 5 برای اين نسل كه الرحمنش بلند شده بياد! (تازه الان آنونس شه می ره آخر 2013 حداقل)
واقعا از اوج ابراز احساسات يه عده آدم لذت می بره!!

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
يعنی فقط بايد يه SCE بمونن و يه نينتندو كه بازی انحصاری می دن و يه بليزارد، بقيه شركت ها بايد دست به سينه بازی رو برای كنسول مايكروسافت بدن بيرون تا كل پلتفرم ها به سلامتی نابود شن و ماكرو به نون و نوا برسه...!

وای مایکروسافت چه قد ظالمه، مایکروسافت چه قد شرکت بدیه. اصلاً تقصیر سیاست‌های احمقانه سونی نیستا! اینجا فقط تقصیر مایکروسافته که داره جهان رو زیر سلطه خودش قرار میده! سونی یه شرکت مظلومیه که همه دارن بهش پشت می‌کنن.

والا

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,296
نام
Afshin
يه مقايسه اجمالی كنيد RPG های PC نسل قبل رو با اين نسل كه كنسوليزه شدن توسط يه شركت بيداد كرد!
بازی شرقی بايد شرقی بمونه، چه اصراری هست كه بخواد بخاطر دوزار فروش بيشتر بياد رسما طبق ذائقه مخاطب غربی ساخته شه و خراب شه؟
الان چه گيريه دادن به شركت های شرقی اگه صنعت گيم ژاپن به درد نمی خوره و نابود شده و اينا؟
به هر حال 8 ساعت ديگه به تمام اين حرفها می خندم، چون كوجيما كسی نيست كه آينده اش رو خراب كنه...

گیریم که همه ی حرفای شما درسته و اگر MGS 5 انحصاری PS3 باشه بهترین اتفاق برای آینده ی این IP باشه ، ولی با این وجود حرفای شما (حتی در صورت درست بودن) تاثیری در حقیت این امر ایجاد نمیکنه که شواهد حاکی از مالتی پلتفـُرم بودن MGS 5 حکایت دارد.

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
MGS های قبلی به صورت کالکشن برای 360 عرضه شده

انجین جدیدشون یه انجین مالتی پلتفُرمه

======> احتمال اینکه MGS 5 برای 360 هم منتشر بشه بسیار بیشتر از اینه که انحصاری برای PS3 باشه ، اینو دیگه کسی نمیتونه کتمان کنه !

شاید فاکس انجین برای این مولتی پلتفرم ساخته شده که باهاش mgs:rising رو باهاش بسازن و بازی های دیگه پس ربطی نداره چون فاکس انجین مولتی پلتفرم هستش mgs بعدی هم برای 360 بیاد در ضمن مگه ue3 مولتی پلتفرم نیست پس این geow هایی که براش ساختن که همش اختصاصی بوده 2

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
اوج MGS دوستی! :
MGS 5 برای اين نسل كه الرحمنش بلند شده بياد! (تازه الان آنونس شه می ره آخر 2013 حداقل)
واقعا از اوج ابراز احساسات يه عده آدم لذت می بره!!
سهیل با بخش اول صحبتت موافق نیستم.

نمیشه بگی که مایکرو یا هر شرکت دیگه ای یکه تاز گند زدن به این صنعت شده، کلاً کنسول ها و مهمتر از اون بازار مصرفی که الآن باهاش روبرو هستیم داره گند میزنه به این صنعت. کنسول ها رسماً توی 2 نسل گذاشته سخت مشغول ساده کردن و محدود کردن بازیها و سبک های مختلف بودن، جوری که فقط اسم این سبک ها داره باقی میمونه، مثلاً RPG های امروزی واقعاً ارزش لعنت کردن هم ندارن. باید قبول کرد اینو!

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
بخدا بچه ها من با 360 مشکلی ندارم,خودم دوسال ایکس باکس داشتم اما خدایی بنظرتون اگه MGS5 واس 360 بیاد کیفیت بافت ها و گرافیک بصری و هنری بازی پایین نمیاد?! اما اگه انحصاری باشه دست کوجیما بازتره
درسته که این طوری دست کوجیما برای ساخت بازی باز تره ، ولی خب دیگه تا چه حد باید تو گرافیک مانور بده ، من فکر می کنم که اگر بیشتر روی گیم پلی این بازی کار کنند موفق تر هستند تا گرافیک .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
قرار نیست شرکت های غربی بیان طبق سلیقه شما بازی شرقی بسازن تا شما خوشتون بیاد

اگه مثال از شرکت های شرقی آوردم برای این بود که خیلی به بازی های شرقی علاقه داری و ظاهرا کم کاری شرقی ها هم به مایکرو ربط میدی

در ضمن هرکسی سلیقه ایی داره قرار نیست همه بازی های JRPG باشن تا ما خوشمون بیاد ، این مسئله هم ربطی به مایکرو نداره ( همونطوری که امیر رضا گفت این نسل کلا دارن همه بازی ها رو ساده میکنند )

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,296
نام
Afshin
شاید فاکس انجین برای این مولتی پلتفرم ساخته شده که باهاش mgs:rising رو باهاش بسازن و بازی های دیگه پس ربطی نداره چون فاکس انجین مولتی پلتفرم هستش mgs بعدی هم برای 360 بیاد در ضمن مگه ue3 مولتی پلتفرم نیست پس این geow هایی که براش ساختن که همش اختصاصی بوده 2

شــــــــاید !!!

شاید هم حرفای شما اشتباهه و MGS5 انحصاری نباشه ، حداقل شــواهد موجود بیشتر حاکی از مالتی پلتفرم بودن این بازی هست ! باید تا فردا صبر کرد و دید چی میشه.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
كوجيما يكی از مديران ارشد كونامی هست و اونه كه تصميم می گيره بازيش رو چيكار كنه كه تا الان همكاری نزديك با سونی داشته و اين رو بايد باور كرد كه بازیاش انحصاری (زمانی و دائم) برای كنسول سونی ميان، تا وقتی كه خودش بخواد.
ضمنا اين مقوله كه يه عده كثيری پلی استيشن ندارن برای ناف اروپا و امريكاست كه طرف مياد يه كنسول می خره بازياش رو اريج آرشيو می كنه، نه اينجا كه كيلویی بازی پايرت می كنن. هر كس بازی نكرده مشكل خودشه بره 300 تومن كنسول بخره بازی كنه. اين رو جایی نگيد كه خنده داره در مورد ايران. طوری می گيد كه انگار همه آرشيو فيلم و بازی اريج دارن و بخوان چند تا پلتفرم داشته باشن ورشكست می شن!
به انسان دوستی هم ربطی نداره به دليلی كه گفتم، اين بازی انحصاری درجه 1 سونی بوده و خواهد بود. چون كوجيما با سونی همكاری نزديكی داشته و داره تا روزی كه خودش تصميم بگيره و اعلام شه يه شماره اصلی جديد مولتی پلتفرم شده.
حرفای جالبی زدی ...
از شدّت بی ربط بودن و جای 70 میلیون جمعیت ایران و چند میلیارد مردم اروپا و امریکا نظر دادن و تحلیل های 300 تومنی و این حرفا واقعا عاجز موندم از جواب دادن !!!
همینی که تو میگی
اوکی
اون بولد ها !!!!

آخرین ویرایش:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
سهیل با بخش اول صحبتت موافق نیستم.

نمیشه بگی که مایکرو یا هر شرکت دیگه ای یکه تاز گند زدن به این صنعت شده، کلاً کنسول ها و مهمتر از اون بازار مصرفی که الآن باهاش روبرو هستیم داره گند میزنه به این صنعت. کنسول ها رسماً توی 2 نسل گذاشته سخت مشغول ساده کردن و محدود کردن بازیها و سبک های مختلف بودن، جوری که فقط اسم این سبک ها داره باقی میمونه، مثلاً RPG های امروزی واقعاً ارزش لعنت کردن هم ندارن. باید قبول کرد اینو!
همين كه همه RPG ها رو آورده رو پلتفرمش و كنسوليزه شدن رو شروع كرد تاثير بديه. شيطانی به اسم EA هم هست كه اين كار رو می كنه و اونم نقش داره البته.
كنسوليزه كردن و غربی كردن بازی های ژاپنی دو تا از كاراييه كه مطمئنا انجام داد...
3 تا JRPG انحصاری 360 ساخت كه همه شون نمرات پايين و متوسط گرفتن. اين سوال پيش مياد كه اين كار چه سودی داشته؟ مجبور بوده تو ژانری كه دست سونی و نينتندوئه وارد شه و سطحش رو پايين بياره؟ تازه دو تا از اين بازيا ساخته ساكاگوچی پدر سبك JRPG بودن!
كلی بازی ژاپنی مولتی شدن. خب اين مولتی شدن سازنده رو وادار می كنه بياد يه چيزایی رو تغيير بده تا بازی تو بازار غرب بفروشه! دقيقا مثل كنسوليزه شدن، و بازییم كه تغيير می كنه ديگه اون بازی اول نيست!
درسته بعضی از بازيا مثل DMC و بايونتا مولتی هستن ولی در كل تعداد بازيای خوب به دلايلی كه گفتم كم شده.
تو اين نسل جوری شد كه فقط تعداد انگشمت شماری آی پی جديد شرقی خوب ديديم! حقيقت اينيه كه من می گم، حالا هر كس دوست داره می تونه فكر كنه من بچه ام و... .
نتيجه اين روند فعلی می شه كه دو سه سال ديگه EA شيطان كاری می كنه كه همه چراغ دستشون بگيرن و دنبال نسل های قبل بگردن...
حرفای جالبی زدی ...
از شدّت بی ربط بودن و جای 70 میلیون جمعیت ایران و چند میلیارد مردم اروپا و امریکا نظر دادن و تحلیل های 300 تومنی و این حرفا واقعا عاجز موندم از جواب دادن !!!
همینی که تو میگی
اوکی
اين نظر شماست ولی من دلم نمی خواد بازی مورد علاقه ام به سرنوشت تكن، FF، رزيدنت اويل و خيليای ديگه دچار شه...!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر