سالگرد 25 سالگی Metal Gear این صنعت را به لرزه در خواهد آورد!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
MGS-snake-headshot.jpg

سالگرد 25 سالگی Metal Gear شاهد "رونمایی های شگفت انگیز" بوده و مبنی بر آخرین پادکست خبری Kojima Productions این صنعت را به "لرزه" در خواهد آورد!

طی این پادکست که توسط Ken Mendoza انجام شده، وی قول یک اتفاق بزرگ رو داده و اظهار داشته که رویداد Tokyo Midtown شامل "رونمایی های هیجان انگیز" زیادی خواهد بود.

Chris Johns در حین این پادکست افزوده: " چیزهای قابل تامل زیادی هفته دیگه حضور خواهند داشت که نه تنها به فنها، بلکه به این صنعت بخاطر چیزهایی که ما در اونجا رو خواهیم کرد تکون حسابی خواهند داد."

این رویداد شامل رونمایی از یک اثر مرتبط با ایده یک بازی (game idea) توسط Hideo Kojima هم خواهد بود که "کاربران رو بهم متصل" خواهد کرد. همچنین یک دمو از Fox Engine با استفاده از یک بازی جدید که توسط خود کوجیما در حال ساخت هست نیز به نمایش در خواهد آمد.

کوجیما پس از این رویداد، به آمریکا پرواز خواهد کرد تا در برنامه Pax Prime برای یک نشست تلویزیونی یک ساعته با میزبانی Geoff Keighley از کانال Spike TV حضورپیدا کنه.
نشست تلویزیونی مذکور که حضور شرکت کنندگان PAX در اون آزاد خواهد بود قراره ساعت 1 عصر یکم سپتامبر در تئاتر Paramount صورت بگیره.

PAX Prime از 31 آگوست تا 2 سپتامبر در Seattle برقرار خواهد بود.
منبع

آخرین ویرایش:
نسخه چهارم عمرا تو این نسل روی 360 نمیاد
اگر بیاد باید به دو چیز پی برد :
کوجیما روانی شده
سونی خعلی بدبخته که گذاشته شخصیتی مث اسنیک از دستش بپره بر عکس ماکرو که دو دستی بازی مث گیرز رو چسبید !
------------
خود من انتظار یه متال گیر جدید رو حالا یا ریمیک (8->) یا شماره دار
ولی امیدوارم هر چی که هست هیچ شباهتی هیچ شباهتی به peace walker نداشته باشه !!!

شما از کجا همچين حرفى ميزني؟
کلا چهار تا اسکرين شات از موتور پخش شده که يکيش بازتاب نور توى جنس هاى مختلف اشيا مثل آهن و مس و نقره و پلاستيک و ... هست که واقعا شاهکاره و به نظرم تو بازتاب نور هيچ موتورى به اين موتور نمى رسه.
اون دمويى هم که توى E3 سه سال پيش پخش شد به هيچ وجه به درد نميخورد و براى مراحل اوليه ى موتور بود چون گرافيکش به نظرم يک دهم متال گير چهار هم نمى ارزيد.
حالا بايد ببينيم فردا نمايش انجين چطوريه.
با این انجین هنوز بازیی ساخته نشده و نمایش درست درمونی ازش ندادن که بخوایم راجع بهش قضاوت کنیم .
الان تو سال 2012 هستيم اونم اواخر 2012. تقريبا 8 سال از شروع نسل حاضر می گذره...
اين يعنی معادل سال 2007 (شايدم 2008) تو نسل قبلی كه از سال 99 يا 2000 شروع شد. يعنی اين نسل عملا تموم شده و اگه هم تموم نشده باشه انقدر قديمی شده كه گرافيك كنسولی بالاتر معنا نداره.
تو چنين شرايطی كه ديگه شيره كنسول كشيده شده عرضه بازی مثل متال گير برای اين نسل اصلا درست نيست. حالا با هر انجينی.
ديگه رو اين نسل بعد 8 سال و اندی نمی شه شق القمر كرد!!
والا بلا هر چی توان كنسولا بوده تو اين نسل ديديد...
بازار های بخصوص و محدود (مثل کنسول که دوسه تا شرکت مشغولش هستند) یا انحصاریه، یا رقابت انحصاری !!
انحصاری یعنی به زور برای یکی، رقابت انحصاری یعنی تمام امکانات در اختیار تمام تولید کننده های محدود (همین شرکت های کنسول سازی)
اونموقع بهت میگفتم کی چه کنسولی میخرید به خاطر عشق به متالگیر !! :d
Anyway برای منم فرقی نداره روی 360 بیاد یا نه، چون بازیش کردم
ولی بعد از این چند سالی که از انتشارش گذشته 360 میتونه یک تارگِت جدیدی باشه برای کسب سود کونامی !
و از اون طرف هم یک نفع جمعی به عده ی کثیری از گیمر ها میرسه که پلی استیشن ندارن !!
الانه دیگه مسئله ی سونی و ماکرو نیست، مسئله انسان دوستی و که حالا شماه 6 ساله داری بازیش میکنی بعد این همه سال دو نفر دیگم بازیش کنن !!!! :d
البته ماها کاره ای نیستیم که، تصمیم گیرنده ی نهایی کونامی هست
that's all
كوجيما يكی از مديران ارشد كونامی هست و اونه كه تصميم می گيره بازيش رو چيكار كنه كه تا الان همكاری نزديك با سونی داشته و اين رو بايد باور كرد كه بازیاش انحصاری (زمانی و دائم) برای كنسول سونی ميان، تا وقتی كه خودش بخواد.
ضمنا اين مقوله كه يه عده كثيری پلی استيشن ندارن برای ناف اروپا و امريكاست كه طرف مياد يه كنسول می خره بازياش رو اريج آرشيو می كنه، نه اينجا كه كيلویی بازی پايرت می كنن. هر كس بازی نكرده مشكل خودشه بره 300 تومن كنسول بخره بازی كنه. اين رو جایی نگيد كه خنده داره در مورد ايران. طوری می گيد كه انگار همه آرشيو فيلم و بازی اريج دارن و بخوان چند تا پلتفرم داشته باشن ورشكست می شن!
به انسان دوستی هم ربطی نداره به دليلی كه گفتم، اين بازی انحصاری درجه 1 سونی بوده و خواهد بود. چون كوجيما با سونی همكاری نزديكی داشته و داره تا روزی كه خودش تصميم بگيره و اعلام شه يه شماره اصلی جديد مولتی پلتفرم شده.
+ MGS: Rising همش داشت رو فاکس انجین اجرا و ساخته میشد
مستحضر هستيد اين عكسا اين انجين هستن و نه اين گيم و كاملا هم از اين انجين های اين نسل نظير انچارتد2 و 3 عقب ترن؟

نا گفته نماند توی یه خبر در رابطه با MGS :R خوندم که وقتی بازی به PG سپرده شد، اونا از موتور گرافیکی خودشون براس ساخت بازی استفاده کردن یعنی همون Platinum Engine

فاكس اينجين رو گذاشتن توش!!!!:دى
گازوييليه!!!
به نظر من مي خواد متال گير رو كلن از اول دوباره بسازه..اگه يادتون باشه گفته بود به ساخت دوبارش علاقه داره يا يدونه گرىتست هيتس بزنه..
كلا بعضيا خيلي نامردا و اين نامردي بيشتر از همه تو حق پي سي دار ها شده...مگه چي ميشه گرز بره ps3 و mgs بره ٣٦٠ بيان؟
واقعا نمي فهمم دليل اين طرفداري ها چيه!واقعا بعضيا اصلا گيمر نيستن و فقط بره پز دادن بازي مي كنن كه تو اينو نداري من دارم يا اينو تموم نكردي من تموم كردم ..تازه اكثرا از گيم فكيوز استفاده ميكنن...از بازي لذت ببريد من خودم به شخصه با اينكه ٣٦٠ داشتم يه دونه از گيرز ها رو هم بازي نكردم ولي به جاس الن ويكو ٢بار تموم كردم و پورتال رو بيشتر از ١٠ بار!!من خودم به شخصه از متال ٣ خوشم نيومد ولي ٢ فوق العاده بود...

---------- نوشته در 08:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:48 PM ارسال شده بود ----------

الان تو سال 2012 هستيم اونم اواخر 2012. تقريبا 8 سال از شروع نسل حاضر می گذره...
اين يعنی معادل سال 2007 (شايدم 2008) تو نسل قبلی كه از سال 99 يا 2000 شروع شد. يعنی اين نسل عملا تموم شده و اگه هم تموم نشده باشه انقدر قديمی شده كه گرافيك كنسولی بالاتر معنا نداره.
تو چنين شرايطی كه ديگه شيره كنسول كشيده شده عرضه بازی مثل متال گير برای اين نسل اصلا درست نيست. حالا با هر انجينی.
ديگه رو اين نسل بعد 8 سال و اندی نمی شه شق القمر كرد!!
والا بلا هر چی توان كنسولا بوده تو اين نسل ديديد...

كوجيما يكی از مديران ارشد كونامی هست و اونه كه تصميم می گيره بازيش رو چيكار كنه كه تا الان همكاری نزديك با سونی داشته و اين رو بايد باور كرد كه بازیاش انحصاری (زمانی و دائم) برای كنسول سونی ميان، تا وقتی كه خودش بخواد.
ضمنا اين مقوله كه يه عده كثيری پلی استيشن ندارن برای ناف اروپا و امريكاست كه طرف مياد يه كنسول می خره بازياش رو اريج آرشيو می كنه، نه اينجا كه كيلویی بازی پايرت می كنن. هر كس بازی نكرده مشكل خودشه بره 300 تومن كنسول بخره بازی كنه. اين رو جایی نگيد كه خنده داره در مورد ايران. طوری می گيد كه انگار همه آرشيو فيلم و بازی اريج دارن و بخوان چند تا پلتفرم داشته باشن ورشكست می شن!
به انسان دوستی هم ربطی نداره به دليلی كه گفتم، اين بازی انحصاری درجه 1 سونی بوده و خواهد بود. چون كوجيما با سونی همكاری نزديكی داشته و داره تا روزی كه خودش تصميم بگيره و اعلام شه يه شماره اصلی جديد مولتی پلتفرم شده.

مستحضر هستيد اين عكسا اين انجين هستن و نه اين گيم و كاملا هم از اين انجين های اين نسل نظير انچارتد2 و 3 عقب ترن؟
اونا با زياشونو ٤٠ دلار مي خرن ما بايد ١٢٠ بخريم!!!يعني يا بايد بازي نكنيم يا پايرت بزنيم و اونور هم كسايي كه پايرت بازن كم نيستن...

در صورت تایید MGS 4 برای دیگر پلتفرم ها و MGS 5 بصورت مولتی‌پلتفرم من فقط بیام اینجا واکنش یه عده رو ببینم...!

اینو هم بگید در صورت اتفاق نیفتادن یه همچین چیزی چقدر صورت بعضیا نابود کننده میشه !! یعنی اون موقع معده هست که پخش میشه رو زمین !!

لعنت به 360 كه تو اين نسل كل معنی كنسول گيمينگ رو خراب كرد...
موقعی اهميت بازی انحصاری رو يه عده می فهمن كه خيلی دير شده...!
شايد بعد از نابود شدن صنعت گيم ژاپن به همين علت...
كجان امثال شنمو، تكن، سونيك، اونيموشا و بازی هایی كه فقط رو پلتفرم های ژاپنی ميومدن و داغون شدن...
لعنت به كوجيما اگه MGS 4 رو خراب كنه با عرضه دوباره برای اين نسل و MGS 5 رو برای مشتریان محترم غربی درست كنه مثل Rising...
اونا با زياشونو ٤٠ دلار مي خرن ما بايد ١٢٠ بخريم!!!يعني يا بايد بازي نكنيم يا پايرت بزنيم و اونور هم كسايي كه پايرت بازن كم نيستن...
شما يه كنسول كپی خور بخر عوض 120 تومن با 0 تومن همه بازیایی كه تا الان اومده رو هارد بريز بازيشون كن!
مگه مثل اروپا و امريكا كسی بهت گير می ده؟

هنوز موتور FE کاملاً رونمایی نشده !
من موندم موتوری که هنوز رونمایی نشده و هنوز هیچ منتقدی راجع بهش صحبت نکرده چطوری شما انقدر راحت می گید خوب نیست !!!
اگه واقعا شما از اون 30 ثانیه که کوجیما نشونش داده فهمیدید بده حتما دلایلتون رو به ما هم بگید ما هم بدونیم !
حتما اون عکسهای واقعی که توسط موتور FE هم ساخته شده و در کنار هم قرار داده شده رو ببین می تونی تشخیص بدی کدوم واقعیه و کدوم ساخت موتور FE

در ضمن MG:R قرار بوده با این موتور ساخته بشه اما کنسل شده و با موتور دیگه ای الان داره ساخته میشه !
اگه قرار بود با موتور FE ساخته بشه پس رونمایی از موتور FE چه صیغه ایه ؟

سونی انقد بازی انحصاری داره که به بازیایی مثل گیرز نیازی نداره, این مایکرو و طرفداراشن که باید حسرت انحصاریای سونی رو بخورن کما اینکه الانشم همینطوره!! تا دیروز میگفتن متال4 به درد نمیخوره الان میگن ای کاش واس ایکس پورت شه!!

لعنت به 360 كه تو اين نسل كل معنی كنسول گيمينگ رو خراب كرد...
موقعی اهميت بازی انحصاری رو يه عده می فهمن كه خيلی دير شده...!
شايد بعد از نابود شدن صنعت گيم ژاپن به همين علت...
كجان امثال شنمو، تكن، سونيك، اونيموشا و بازی هایی كه فقط رو پلتفرم های ژاپنی ميومدن و داغون شدن...
لعنت به كوجيما اگه MGS 4 رو خراب كنه با عرضه برای اين نسل و MGS 5 رو برای مشتریان محترم غربی درست كنه مثل Rising...

شما يه كنسول كپی خور بخر عوض 120 تومن با 0 تومن همه بازیایی كه تا الان اومده رو هارد بريز بازيشون كن!
مگه مثل اروپا و امريكا كسی بهت گير می ده؟
به اين نكته دقت نكرده بودم...موافقم ولي فقط ٣٦٠ عاملش نبود..يه سري شركتا هم همينطور و صد البته سگا كه كلا گنننننند زد به اي پي هاش...

من اگه بازی برای این xbox تایید بشه اول خودم میکشم عمرا بازی نمیگیرم

اون همه خاطره ای که با MGS داشتم فراموش می کنم:((

( تا 1 سالم بازیسنتر نمی ایم:d)

این عکس ها مال همون فوتیج گیم پلی بازی تو E3 2010 هست. چجور میگید in-game نیست؟ :-/:d

درباره ی آنچارتد 2 و 3 ... آنچارتد 3 که آخر 2011 اومد Rising همون 2010 کنسل شد! آنچارتد 2 رو اگه بخوام با این مقایسه کنم (خوب rising دو دقیقه بیشتر نمایش نداشت یه خورده سخته مقایسه! :d)، نظر اینم که rising بهتره!

یه چند تا عکس:

99092531247541296345.jpg

96657512793290867842.jpg

56914570040126289438.jpg

در کل تا فردا باید منتظر بمونیم تا ببینیم چی تو چنته دارن! :d

در ضمن MG:R قرار بوده با این موتور ساخته بشه اما کنسل شده و با موتور دیگه ای الان داره ساخته میشه !
اگه قرار بود با موتور FE ساخته بشه پس رونمایی از موتور FE چه صیغه ایه ؟

دلیل اینکه کوجیما اینو رسما نگفت بخاطر اینکه موتور هنوز تکمیل نشده بود و میخواست بعدا کاملا قابلیتهاشو نشون بده والی بازیش داشت با فاکس انجین ساخته میشد.

سونی انقد بازی انحصاری داره که به بازیایی مثل گیرز نیازی نداره, این مایکرو و طرفداراشن که باید حسرت انحصاریای سونی رو بخورن کما اینکه الانشم همینطوره!! تا دیروز میگفتن متال4 به درد نمیخوره الان میگن ای کاش واس ایکس پورت شه!!
از جفت سوني و ماكرو متنفرم...رفتم تو خط نينتندو كه اونم داره خراب ميشه
دقيقا به همين دليل هم از دنياي فوتبال فاصله گرفتم
در ضمن انحصاري بودن دليل بر حال كردن ادم از گيم نميشه در ضمن در حال حاضر نه ٣٦٠ دارم نه پلي ٣ فروختم رفت همرو!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or