سالگرد 25 سالگی Metal Gear این صنعت را به لرزه در خواهد آورد!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
MGS-snake-headshot.jpg

سالگرد 25 سالگی Metal Gear شاهد "رونمایی های شگفت انگیز" بوده و مبنی بر آخرین پادکست خبری Kojima Productions این صنعت را به "لرزه" در خواهد آورد!

طی این پادکست که توسط Ken Mendoza انجام شده، وی قول یک اتفاق بزرگ رو داده و اظهار داشته که رویداد Tokyo Midtown شامل "رونمایی های هیجان انگیز" زیادی خواهد بود.

Chris Johns در حین این پادکست افزوده: " چیزهای قابل تامل زیادی هفته دیگه حضور خواهند داشت که نه تنها به فنها، بلکه به این صنعت بخاطر چیزهایی که ما در اونجا رو خواهیم کرد تکون حسابی خواهند داد."

این رویداد شامل رونمایی از یک اثر مرتبط با ایده یک بازی (game idea) توسط Hideo Kojima هم خواهد بود که "کاربران رو بهم متصل" خواهد کرد. همچنین یک دمو از Fox Engine با استفاده از یک بازی جدید که توسط خود کوجیما در حال ساخت هست نیز به نمایش در خواهد آمد.

کوجیما پس از این رویداد، به آمریکا پرواز خواهد کرد تا در برنامه Pax Prime برای یک نشست تلویزیونی یک ساعته با میزبانی Geoff Keighley از کانال Spike TV حضورپیدا کنه.
نشست تلویزیونی مذکور که حضور شرکت کنندگان PAX در اون آزاد خواهد بود قراره ساعت 1 عصر یکم سپتامبر در تئاتر Paramount صورت بگیره.

PAX Prime از 31 آگوست تا 2 سپتامبر در Seattle برقرار خواهد بود.
منبع

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,084
حرفات منطقیه ! اما به نظر من دلیل اصلی مولتی نشدن ( اگه نشه ) متال گیر 5 برای فروش بیشتر PS4 باشه فکر نکنم سونی بازی که آخرین نسخه اش حدود 4-5 میلیون ( دقیق نمی دونم ) فروخته !
فروش یه کنسول چیزی نیست که یه شبه و با یه عنوان بالا بره. یه پروسه چند ساله ست. حتی لانچ ps4 ام باشه تاثیری نمیتونه بزاره. بعد این بازیهای AAA درجه یک و تاپ مثل MGS رو زمانی عرضه میکنن که حداقل 20 میلیون کنسول فروخته شده داشته باشن. حتی فکرشم خنده اوره که کونامی MGS 5 رو واسه ps4 نگهداشته باشه چون اگر قراره سودی بکنه الان وقتشه. الانی که 120 میلیون ps360 فروخته شده.

پ.ن. همچنان منتظر دوتا دلیل منطقی برای انحصاری بودن MGS 5 هستیم :D.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
MGS 5 بیاد ؛ کلیت گیم مثل شماره های قبلی عالی باشه ... همین واسه ماها کافیه .

مولتی پلتفرم باشه چه بهتر ؛ ملت بیشتری ازش لذت میبرن ؛ به قولی کوجیما راضی ، خدا راضی ، مام راضی ...

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
به قولی کوجیما راضی ، خدا راضی ، مام راضی ...

چه آدم مومنی هست ایشون:d

راستی دوستان اگه نسخه‌ی اول MGS رو نتونستین بازی کنین حتماً این کتابایی که ازش منتشر میشن رو بخرین. اولین جلدش درباره‌ی " شادو موزز (درست نوشتم؟) " هست.

توجه کردین PAX Prime امسال نسبت به سال‌های قبل بیشتر داغ شده؟

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,990
بابا ساده اید ها من اومدم دیدم 7 صفحه هی گفتید میاد رو 360 یا نه :D همین چند ماه پیش بود داد کوجیما در اومد که اقا گیم های ما رو کنسول سونی فروش نمیره و حتی اینجوری باشه واسش بازی نمیسازیم دیگه!!
بعد بیاد 5 رو انحصاری کنه ؟ Lol
مولتی کنسولی بودن 5 حتمی هست بدون ذره ای شک... میمونه نسخه 4 تکلیفش مشخص نیست باید ببینیم کوجی چیکارا کرده شیطون تو این مدت :D
دوستانی که صحبت از نسخه pc زدن هم باید گفت کونامی و کلا سری mgs رو pc یه چیزی در حد رویاست :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
تازه اومدی توی این سیاره؟ E3 11 خود کوجیما (اگر قبولش دارید) انجین رو بصورت کاملا Real-time روی 360 اجرا کرد. شما تازه میفرماید "ممکنه" !!!.

قربانت بروم :d اون "که" رو نخوندى.
منظورم اينه که Project ogre ميتونه مولتى پلتفرم باشه.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
اگر بخواین عرضه ی SC HD Collection و بعدش تایید مولتی پلتفرم بودن SC: Black list رو دلیلی برا انحصاری نبودن MGS5 بدونید پس از انحصار در اومدن MGS4 هم زیر سوال میره! مگه الان Conviction از انحصار در اومد که MGS4 در بیاد؟
اگر سونی برا ساخت MGS5 کونامی و کوجیما رو حمایت کنه این عنوان هم انحصاری میشه.
انجین مولتی پلتفرم کوجیما هم اصلا دلیل منطقی ای نیست. مگه قراره با این انجین فقط متال گیر ساخته بشه؟
به هر حال 5 روز دیگه مشخص میشه همه چی.

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,024
@fratos (نام کاربریتم که از اقایون انحصاریمونه:d)

بزار یخورده از عرق تقلاهات برا e3 بگذره بعد دوباره تلاش کن از شانس بدت سوژه رسانه ها جا کنسول های نسل بعد شده بود the last of us انحصاری سونی :d

بازم اینجا داریپ یش بینی ببخشید ارزوهات رو میکنی در ضمن اون عناوینی که اشاره کردی همزمان برا دو کنسول ریلیز شد اعم از تکن و فاینال و.... ولی از اومدن این 4 سال میگذره بازم در حسرتشی اگه به این میگی موفقیت و چمیدونم زمین لرزه و.... ما هم بسیار شادیم از شادیت:d

یه جاییم بزار
شاید mgs5 انحصاری باشه بابا رفیق:d

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
یعنی اگه بشه که فکر نکنم بشه که واسه xbox360 شماره 4 و 5 بیاد دیگه چی میشه ولی فکر نکنم بشه حالا به خودمون دلخوشی میدیم دیگه دیگه بریم تو عمق توهم
بعدشم heavy rain بیاد بعدشم killzone این Uncharted بیاد حالا که اینقدر تو توهمم اقا این The Last of Us بیاد دیگه از خواب میپرم یهو مطمئنم

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
دوستان من کلا سری mgs رو بازی نکردم/:)
رفیقم بهم میگه نصف عمرت بر فناست:dزمانیکه دستگاه فامیلمون کپی بود mgs4 رو داشت یه نموره اولشو بازی کردم به دلم ننشست.اولش که تو کویره کجاست دقیقا یادم نیس.حالا بگذریم..
میبینم همه تاپیک های مربوط به mgs شلوغه میخوام از شماها بپرسم که بازی کردین واقعا قشنگ هست و میتونه معتاد کنه؟؟از شماره ی چند این بازی برم خوب متن بازیو متوجه میشم؟

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
فروش یه کنسول چیزی نیست که یه شبه و با یه عنوان بالا بره. یه پروسه چند ساله ست. حتی لانچ ps4 ام باشه تاثیری نمیتونه بزاره. بعد این بازیهای AAA درجه یک و تاپ مثل MGS رو زمانی عرضه میکنن که حداقل 20 میلیون کنسول فروخته شده داشته باشن. حتی فکرشم خنده اوره که کونامی MGS 5 رو واسه ps4 نگهداشته باشه چون اگر قراره سودی بکنه الان وقتشه. الانی که 120 میلیون ps360 فروخته شده.

پ.ن. همچنان منتظر دوتا دلیل منطقی برای انحصاری بودن MGS 5 هستیم :D.

فک کنم منظورش اين بود که سونى هر کارى ميکنه تا MGS5 رو انحصارى PS4 نگه داره تا فروش PS4 رو بيشتر کنه و همونطور که انحصارى بودن MGS4 باعث شد من به جاى XBOX برم PS3 (البته بيشتر براى مسائل مالى در ايران) بخرم همونطور هم باعث ميشه فروش PS4 بالا بره و به نفع سونى بشه. (اينم دليل برو حالشو ببر :d)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
یعنی اگه بشه که فکر نکنم بشه که واسه xbox360 شماره 4 و 5 بیاد دیگه چی میشه ولی فکر نکنم بشه حالا به خودمون دلخوشی میدیم دیگه دیگه بریم تو عمق توهم
بعدشم heavy rain بیاد بعدشم killzone این Uncharted بیاد حالا که اینقدر تو توهمم اقا این The Last of Us بیاد دیگه از خواب میپرم یهو مطمئنم
مسئله اینجاست که تمامی بازی های بالا که نام بردی ساخته ی زیر مجموعه ی سونی هستند !!
ولی کونامی زیرمجموعه ی سونی نیست
از اون نظر، بعلــــــه

---------- نوشته در 11:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:39 PM ارسال شده بود ----------

فک کنم منظورش اين بود که سونى هر کارى ميکنه تا MGS5 رو انحصارى PS4 نگه داره تا فروش PS4 رو بيشتر کنه و همونطور که انحصارى بودن MGS4 باعث شد من به جاى XBOX برم PS3 (البته بيشتر براى مسائل مالى در ايران) بخرم همونطور هم باعث ميشه فروش PS4 بالا بره و به نفع سونى بشه. (اينم دليل برو حالشو ببر :d)
این دلیلتم دقیقا تصمیم گیرندش کونامی هست
که ایا بازیشو مولتی بسازه بیشتر سود میبره، یا حق انحصاری که از سونی میگیره براش بیشتر سود داره !!!!!!!
سونی تصمیم گیرنده نیست

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستانی که صحبت از نسخه pc زدن هم باید گفت کونامی و کلا سری mgs رو pc یه چیزی در حد رویاست :biggrin1:
نه باو کی گفته در حد رویاست؟ کی فکرشو میکرد LOS 2 رو برای PC معرفی کنن؟ اونم از کی؟ کونامی! یه چیز محال بود. در کل هیچی تا ابد جاودانه نیست:biggrin1:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
دوستان من کلا سری mgs رو بازی نکردم/:)
رفیقم بهم میگه نصف عمرت بر فناست:dزمانیکه دستگاه فامیلمون کپی بود mgs4 رو داشت یه نموره اولشو بازی کردم به دلم ننشست.اولش که تو کویره کجاست دقیقا یادم نیس.حالا بگذریم..
میبینم همه تاپیک های مربوط به mgs شلوغه میخوام از شماها بپرسم که بازی کردین واقعا قشنگ هست و میتونه معتاد کنه؟؟از شماره ی چند این بازی برم خوب متن بازیو متوجه میشم؟

هيچ بازى اى نميتونه به اندازه ى MGS معتاد کننده باشه. (غير از بازى هاى مخصوص آنلاين)

يعنى اگه بازى نکردى من بهت ميگم نصف ديگر عمرت هم به فناست :d
از نظر Language هم بايد بگم فک کنم بعضى حرفاشو خود آمريکايى ها هم نميفهمن چه برسه به ما (اصطلاحات علمى و جنگى) و خلاصه اينکه حرفاشون يه کم سنگينه (يا به قولى Strong ه)

اينکه از شماره ى چند شروع کنى بهتره که اول MGS HD COLECTION رو بگيرى (که شامل نسخه هاى 1 و 2 و يه نسخه ى PSP هست) بعد که درست با نحوه و داستان بازى آشنا شدى برى سراغ MGS4 و بعد هم له له بزنى براى انتشار MGS5 :d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
کاری ندارم MGS5 مولتی میشه یا نه ! اما اگه شد باید بگم خــاک تو سر کوجیما ! :(
این سری تقریباً با کنسول های PS بزرگ شده و باید با PS به زندگیش پایان بده ! کلاً MGS روی یه کنسولی غیر از PS بیاد خز میشه :d
0.111111 % فکر کن برا PS3 و Wii U تائید شه و برا 360 نیاد ! :dKidding

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
کاری ندارم MGS5 مولتی میشه یا نه ! اما اگه شد باید بگم خــاک تو سر کوجیما ! :(
این سری تقریباً با کنسول های PS بزرگ شده و باید با PS به زندگیش پایان بده ! کلاً MGS روی یه کنسولی غیر از PS بیاد خز میشه :d
0.111111 % فکر کن برا PS3 و Wii U تائید شه و برا 360 نیاد ! :dKidding
اقا به فکر ما باش که اشتباها به جای PS3 چیزو خریدیم گول خوردیم دیگه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر