سالگرد 25 سالگی Metal Gear این صنعت را به لرزه در خواهد آورد!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
MGS-snake-headshot.jpg

سالگرد 25 سالگی Metal Gear شاهد "رونمایی های شگفت انگیز" بوده و مبنی بر آخرین پادکست خبری Kojima Productions این صنعت را به "لرزه" در خواهد آورد!

طی این پادکست که توسط Ken Mendoza انجام شده، وی قول یک اتفاق بزرگ رو داده و اظهار داشته که رویداد Tokyo Midtown شامل "رونمایی های هیجان انگیز" زیادی خواهد بود.

Chris Johns در حین این پادکست افزوده: " چیزهای قابل تامل زیادی هفته دیگه حضور خواهند داشت که نه تنها به فنها، بلکه به این صنعت بخاطر چیزهایی که ما در اونجا رو خواهیم کرد تکون حسابی خواهند داد."

این رویداد شامل رونمایی از یک اثر مرتبط با ایده یک بازی (game idea) توسط Hideo Kojima هم خواهد بود که "کاربران رو بهم متصل" خواهد کرد. همچنین یک دمو از Fox Engine با استفاده از یک بازی جدید که توسط خود کوجیما در حال ساخت هست نیز به نمایش در خواهد آمد.

کوجیما پس از این رویداد، به آمریکا پرواز خواهد کرد تا در برنامه Pax Prime برای یک نشست تلویزیونی یک ساعته با میزبانی Geoff Keighley از کانال Spike TV حضورپیدا کنه.
نشست تلویزیونی مذکور که حضور شرکت کنندگان PAX در اون آزاد خواهد بود قراره ساعت 1 عصر یکم سپتامبر در تئاتر Paramount صورت بگیره.

PAX Prime از 31 آگوست تا 2 سپتامبر در Seattle برقرار خواهد بود.
منبع

آخرین ویرایش:
این دلیلتم دقیقا تصمیم گیرندش کونامی هست
که ایا بازیشو مولتی بسازه بیشتر سود میبره، یا حق انحصاری که از سونی میگیره براش بیشتر سود داره !!!!!!!
سونی تصمیم گیرنده نیست

درسته. ولى گفتم هر کارى ميکنه.
همين چند وقت پيش هم که مجله PS UK اومد (که عکس کوجيما روش بود) نوشته بود "MGS بزرگترين بازى انحصارى تاريخ PLAY STATION"
خب اين يعنى اين که سونى اگه نتونه MGS انحصارى نگه داره بهترين انحصاريشو (به قول خودش) از دست داده.

نه باو کی گفته در حد رویاست؟ کی فکرشو میکرد LOS 2 رو برای PC معرفی کنن؟ اونم از کی؟ کونامی! یه چیز محال بود. در کل هیچی تا ابد جاودانه نیست:biggrin1:

قضيه کستلوانيا با MGS خيلى فرق ميکنه چون LOS براى XBOX اومد ولى MGS هميشه انحصار PS بوده (اونم ازون اصيلاش :d)

پ.ن. همچنان منتظر دوتا دلیل منطقی برای انحصاری بودن MGS 5 هستیم :دی.

یه دلیل بسیار منطقی:
X360 بسیار ضعیف و کند و ناچیز هست که نه گرافیک کنسول متال گیر رو تحمل میکنه و هم ارزش بازی زیر سوال میره!:d
-----------------------------------------------------------------
تو E3 2010 وقتی هیدئو کوجیما روی صحنه اومد,با خودم گفتم تجربه متال گیر آن هم روی ایکس باکس غیر ممکن نیست و الان هم مشاهده میکنیم...
تنها چیزی که باعث میشه من فکر کنم متال گیرهای بعدی رو این کنسول منتشر میشن,رابطه خوب کوجیما با فیل اسپنسر!!

امیدوارم بازی برای 360هم بیاد ولی این مسئله باعث افتش نشه!
اگه این هم انحصاری ps3 باشه دیگه سونی از نظر انحصاری مایکروسافت رو بوسیده گذاشته کنار :d

پ.ن. همچنان منتظر دوتا دلیل منطقی برای انحصاری بودن MGS 5 هستیم
biggrin1.gif
.

منطقی ترین دلیلش طمع کاری سونی در باره ی بازی های انحصاری هست ;)

کاری ندارم MGS5 مولتی میشه یا نه ! اما اگه شد باید بگم خــاک تو سر کوجیما ! :(
این سری تقریباً با کنسول های PS بزرگ شده و باید با PS به زندگیش پایان بده ! کلاً MGS روی یه کنسولی غیر از PS بیاد خز میشه :d
0.111111 % فکر کن برا PS3 و Wii U تائید شه و برا 360 نیاد ! :dKidding
همین ؟؟
بهترین انحصاری ساز سونی اگر بازیش مولتی بشه خاک تو سرش؟
خودش، شخصیتش، قدرت بازی سازیش، استعدادش ..
فدای اینکه بازیش مولتی میشه ؟؟ تا وقتی برا سونی بازی بسازه خوبه ؟؟؟
واقعا؟
اینه ارمان های سونی فن های سایت ؟؟ :)) عجب !!!!!!!!!!!!!!!!
shame on you, for real !!!!!!!!!!!!!!!!
همین قضیه همه جا هست دیگه، پسفردا کیج هم بیاد بگه بازیم مولتی پلتفورمه همین شمایی که توی اون تاپیک مخالفای کیج رو تیکه پاره کردی اولین نفری هستی که میگی خاک تو سرش !!!!!!!!!!!!!!!!
تو چه فازایی سِیر میکنید شماها خدا میدونه !!!!!!!!!!!!
همين چند وقت پيش هم که مجله PS UK اومد (که عکس کوجيما روش بود) نوشته بود "MGS بزرگترين بازى انحصارى تاريخ PLAY STATION"
خب اين يعنى اين که سونى اگه نتونه MGS انحصارى نگه داره بهترين انحصاريشو (به قول خودش) از دست داده.
به نظر من بهترین ای پی سونی نیست این متال گیر ...
جزو تاپ 5 سونی هست ولی !!
برگ های برنده ی بیشتری از مولتی پلتفورم شدن این بازی داره، فقط سطح کیفیشون رو باید برسونه به همدیگه ..

امیدوارم بازی برای 360هم بیاد ولی این مسئله باعث افتش نشه!
اگه این هم انحصاری ps3 باشه دیگه سونی از نظر انحصاری مایکروسافت رو بوسیده گذاشته کنار :d

منطقی ترین دلیلش طمع کاری سونی در باره ی بازی های انحصاری هست ;)

مطمئن باش اگه قرار باشه يه بازى باشه که از انحصار دربياد ولى بهش لطمه نخوره همين متال گير خودمونه.

به قول يکى از دوستان "کوجيما کار خودشو بلده"
اگه 1% هم احتمال بده که اگه بازى مولتى باشه لطمه ميخوره ديگه بازى رو مولتى نميکنه.

هيچ بازى اى نميتونه به اندازه ى MGS معتاد کننده باشه. (غير از بازى هاى مخصوص آنلاين)

يعنى اگه بازى نکردى من بهت ميگم نصف ديگر عمرت هم به فناست :d
از نظر Language هم بايد بگم فک کنم بعضى حرفاشو خود آمريکايى ها هم نميفهمن چه برسه به ما (اصطلاحات علمى و جنگى) و خلاصه اينکه حرفاشون يه کم سنگينه (يا به قولى Strong ه)

اينکه از شماره ى چند شروع کنى بهتره که اول MGS HD COLECTION رو بگيرى (که شامل نسخه هاى 1 و 2 و يه نسخه ى PSP هست) بعد که درست با نحوه و داستان بازى آشنا شدى برى سراغ MGS4 و بعد هم له له بزنى براى انتشار MGS5 :d
شامل نسخه 2 و 3 و psp هست.
میتونه یکی از سوپرایزها اضافه شدن کریتوس به متال گیر 4 باشه ( مثل التایر)، البته احتمالا انتقادهای شدیدی هم به همراه خواهد داشت.( یکم این بحث انحصاری رو بزارید کنار)

به نظر من بهترین ای پی سونی نیست این متال گیر ...
جزو تاپ 5 سونی هست ولی !!
برگ های برنده ی بیشتری از مولتی پلتفورم شدن این بازی داره، فقط سطح کیفیشون رو باید برسونه به همدیگه ..

من که نظرمو نگفتم که شما نظرتو ميگى.
گفتم خود مجله سونى پلى استيشن يو کى گفته. در ضمن منظور از بهترين انحصارى ، بهترينه کل PS هست يعنى هم PS1 هم PS2 هم PS3.

من که نظرمو نگفتم که شما نظرتو ميگى.
گفتم خود مجله سونى پلى استيشن يو کى گفته. در ضمن منظور از بهترين انحصارى ، بهترينه کل PS هست يعنى هم PS1 هم PS2 هم PS3.
اینارو هم اون مجله نوشته بوده؟
نظر شما نیست؟؟ ;)

همین ؟؟
بهترین انحصاری ساز سونی اگر بازیش مولتی بشه خاک تو سرش؟
خودش، شخصیتش، قدرت بازی سازیش، استعدادش ..
فدای اینکه بازیش مولتی میشه ؟؟ تا وقتی برا سونی بازی بسازه خوبه ؟؟؟
واقعا؟
اینه ارمان های سونی فن های سایت ؟؟ :)) عجب !!!!!!!!!!!!!!!!
shame on you, for real !!!!!!!!!!!!!!!!
همین قضیه همه جا هست دیگه، پسفردا کیج هم بیاد بگه بازیم مولتی پلتفورمه همین شمایی که توی اون تاپیک مخالفای کیج رو تیکه چاره کردی اولین نفری هستی که میگی خاک تو سرش !!!!!!!!!!!!!!!!

من از شخصیتش و قدرت بازی سازیش و استعدادش و ... حرف نزدم و اینارو شما سر هم کردی ! کوجیما الان بیاد بگه MGS5 روی Android و iOS و WP7 هم عرضه میشه بازم میگم یه نخبه صنعت بازیسازی هست ! کل اون پست جنبه طنز داشت آخرشم نوشتم ! شما هم نقش یک مبارز حق علیه باطل بازی نکن !
من فن هستم و اصلاً هم دوست ندارم حذب بادی (به اصلاح طرف حق ) باشم !
Okay Bud ! Shame On Me ! Is That All You got ?
آف تاپیک : برام مهم نیست کیج فردا بره چه پلتفرمی بازی بسازه ! برای من کیفیت کارش مهمه که میتونی با مراجعه به متاکریتیک متوجه بشی !

ولی خاک تو سرش
ولی خاک تو سرش
ولی انحصار سونی نباشه خاک تو سرش !!
بیخیال رفیق گوش ما از این حرفا پره !
شما درست میگی، من اشتباه کردم
عذر میخوام
خب اون 4-5 تا کلمه استعداد رو خودت نوشتی من اصلاً چیزی نگفتم اومدی خودتو به کشتن میدی ! شما مدیربرنامه ایشون نیستی که انقدر بهت برمیخوره :)) خط دوم بُلد نوشتم جنبه طنز داشت ! آخرشم نوشتم Kidding ! چهار تا شکلک هم گذاشتم ! حالا شما چجوری برداشت میکنی مشکل از من نیست !
خواهش میکنم داداش ,

آخرین ویرایش:
من از شخصیتش و قدرت بازی سازیش و استعدادش و ... حرف نزدم و اینارو شما سر هم کردی ! کوجیما الان بیاد بگه MGS5 روی Android و iOS و WP7 هم عرضه میشه بازم میگم یه نخبه صنعت بازیسازی هست ! کل اون پست جنبه طنز داشت آخرشم نوشتم ! شما هم نقش یک مبارز حق علیه باطل بازی نکن !
من فن هستم و اصلاً هم دوست ندارم حذب بادی (به اصلاح طرف حق ) باشم !
Okay Bud ! Shame On Me ! Is That All You got ?
آف تاپیک : برام مهم نیست کیج فردا بره چه پلتفرمی بازی بسازه ! برای من کیفیت کارش مهمه که میتونی با مراجعه به متاکریتیک متوجه بشی !
ولی خاک تو سرش
ولی خاک تو سرش
ولی انحصار سونی نباشه خاک تو سرش !!
منم بلدم راه بیوفتم خوارمادر هرچی ادم میبینم ببرم زیر سوال با حرفام، اخرش بکم Kidding ...
اتفاقا همیشه مسائل جدی از دل شوخی ها میزنن بیرون
بیخیال رفیق گوش ما از این حرفا پره !
شما درست میگی، من اشتباه کردم
عذر میخوام

متاسفانه تو بازی سنتر طوری شده که دیگه گیم خوب مهم نیست.مهم شده کنسول من بهتر از کنسول تو هست.تو همه تاپیک ها هم همین شکل شده
من و خیلی های دیگه از آمدن شماره جدید متال گیر خوشحالیم اما اینجا دیگه مهم متال گیر نیست مهم روی چی بیاد هست
من تریلرهای طولانی متال گیر تو هر نمایشگاه خوشحالم می کنه اما اینجا روی PS3 یا 360 اجرا بشه خوشحال شون می کنه

متاسفانه تو بازی سنتر طوری شده که دیگه گیم خوب مهم نیست.مهم شده کنسول من بهتر از کنسول تو هست.تو همه تاپیک ها هم همین شکل شده
من و خیلی های دیگه از آمدن شماره جدید متال گیر خوشحالیم اما اینجا دیگه مهم متال گیر نیست مهم روی چی بیاد هست
من تریلرهای طولانی متال گیر تو هر نمایشگاه خوشحالم می کنه اما اینجا روی PS3 یا 360 اجرا بشه خوشحال شون می کنه

والا اقا منم حرفم اینه حالا ما هی 20 صفحه دیگه بگیم رو 360 میاد 4 و 5 یا نه خوب 5 روز صبر میکنیم ببینیم چی میشه دیگه هیجانش به صبره اصلا :دی

خب اون 4-5 تا کلمه استعداد رو خودت نوشتی من اصلاً چیزی نگفتم اومدی خودتو به کشتن میدی ! شما مدیربرنامه ایشون نیستی که انقدر بهت برمیخوره :))
متاسفانه مشکل همینجاست !!!
مَنی که طرفدار گیم هستم از این حرفا ناراحت میشم
احتیاجی نیست واسه این چیزا مدیر برنامه ی یکی دیگه باشی !!
میخواستم سطح منطق رو نشون بدم که بزرگترین مَرد صنعت بازی سازی که همه گیمر ها کم مونده عبادتش کنن، بازیش رو روی کنسولی که تو داری (نه صرفا کنسول مورد علاقت، فقط و فقط کنسولی که داری و به همین دلیل فنش هستی) بده بهترین ادم دنیاست
اگر مولتی کنه بازیشو درجش در حدّی نزول میکنه که میشه خاک تو سرش !!!
الان بیا بنویس تهش نوشته بودم kidding
همین فکر کنم کافیه برای هممون !!!!
end of story.

یه دلیل بسیار منطقی:
X360 بسیار ضعیف و کند و ناچیز هست که نه گرافیک کنسول متال گیر رو تحمل میکنه و هم ارزش بازی زیر سوال میره!:d

این حرف شما از اون حرفا بودا !!!!!!!!!!! داداش اجازه میدی ترولش کنیم :d(شوخی)

آخرین ویرایش:
خداييش اخه چه فرقي مي كنه بازي كه ٤سال پيش واسه يه كنسول ديگه اومده واسه كنسول ديگه اي بياد؟يا حتي شماره جديدش؟؟؟يه كمي بزرگ بشيم خداييش به كسي بر نمي خوره..........
اميدوارم شماره جديد اين بازي رو تمامي پلتفرماي ممكن عرضه بشه تا گيمراي بيشتري ازش لذت ببرن.......حالا اين بازي كه سهله حتي gears و ....هم رو ps3 عرضه بشه خيلي بهتر از اينه كه فقط روي يه كنسول عرضه بشه

حالا خوبه بخالتمون اينجا فقط سر يه بازي كامپيوتري گل كرده ببين فردا پس فردا تو جامعه چه وضعي خواهيم داشت.......

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or