سالگرد 25 سالگی Metal Gear این صنعت را به لرزه در خواهد آورد!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
MGS-snake-headshot.jpg

سالگرد 25 سالگی Metal Gear شاهد "رونمایی های شگفت انگیز" بوده و مبنی بر آخرین پادکست خبری Kojima Productions این صنعت را به "لرزه" در خواهد آورد!

طی این پادکست که توسط Ken Mendoza انجام شده، وی قول یک اتفاق بزرگ رو داده و اظهار داشته که رویداد Tokyo Midtown شامل "رونمایی های هیجان انگیز" زیادی خواهد بود.

Chris Johns در حین این پادکست افزوده: " چیزهای قابل تامل زیادی هفته دیگه حضور خواهند داشت که نه تنها به فنها، بلکه به این صنعت بخاطر چیزهایی که ما در اونجا رو خواهیم کرد تکون حسابی خواهند داد."

این رویداد شامل رونمایی از یک اثر مرتبط با ایده یک بازی (game idea) توسط Hideo Kojima هم خواهد بود که "کاربران رو بهم متصل" خواهد کرد. همچنین یک دمو از Fox Engine با استفاده از یک بازی جدید که توسط خود کوجیما در حال ساخت هست نیز به نمایش در خواهد آمد.

کوجیما پس از این رویداد، به آمریکا پرواز خواهد کرد تا در برنامه Pax Prime برای یک نشست تلویزیونی یک ساعته با میزبانی Geoff Keighley از کانال Spike TV حضورپیدا کنه.
نشست تلویزیونی مذکور که حضور شرکت کنندگان PAX در اون آزاد خواهد بود قراره ساعت 1 عصر یکم سپتامبر در تئاتر Paramount صورت بگیره.

PAX Prime از 31 آگوست تا 2 سپتامبر در Seattle برقرار خواهد بود.
منبع

آخرین ویرایش:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
بحث شیرین عروسک من بهتر از مال توئه دوباره شروع شد >:d<
* پاپ کورن رو برداشته و با جذابیت مشغول نگاه کردن میشه * لطفا ادامه بدید :d

Already ahead of you.
92695269132130902174.gif

:d!

-------------

به هر حال، کاشکی مراسم زنده باشه! :d که کلا حس E3 دوباره بیاد! :d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
تنها سودی که پست هایی مثل "MGS5 انحصاری هست" و "MGS5 امکان نداره برای کنسولی غیر از کنسول های سونی بیاد" و ... داره اینه که بعد از معرفی MGS5 برای 3،4 تا پلتفورم ، تا مدت ها یه سوژه جذاب دست بروبچ هست ! :D
یعنی فکر کنین مثلآ Konami همین طوری عشقی MGS Collection رو برای 360 هم داده بیرون ، یه انجین مولتی پلتفورم هم ساختن که باهاش بازی های انحصاری بسازن و فقط اسم مولتی پلتفورم برای زیبایی روش باشه ! :D

خب اگه دقت کنى فاکس انجين هم براى ساخت pes استفاده ميشه هم project ogre که ممکنه مولتى پلتفرم باشه.
تازه فک کنم هنوز خود کوجيما هم ندونه MGS5 انحصارى ميشه يا نه؟ چون هنوز معلوم نيست سونى ازش پشتيبانى ميکنه يا نه؟ ولى اگه پشتيبانى کنه مطمئنم کوجيما هم از خداشه که بازيو انحصارى بده.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,141
نام
طائل
یعنی رسمآ اضافی ترین و مسخره ترین شخصیت توی همه نسخه های اصلی و فرعی و فرا فرعی و ... MGS همین Akiba بود ! مخصوصآ با اون حرکات چیپی که انجام میداد و هی قِل میخورد و فلان کار میکرد و ... !

اینا نسل اندر نسل همینطورین.پدربزرگش هم تو SE زندان بان بیگ باس بود :D

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,863
یه انجین مولتی پلتفورم هم ساختن که باهاش بازی های انحصاری بسازن و فقط اسم مولتی پلتفورم برای زیبایی روش باشه ! :D
اپیک هم یه انجین مولتی پلتفرم ساخت ولی مشخص نیست چرا با استفاده از همون انجین مولتی پلتفرم یه IP مثل Geow رو انحصاری ساخت !!!!

p.s : البته من نمی گم بازی انحصاری می شه یا خیر ولی این چیزا دلیلی بر مولتی شدن نیست .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
خب اگه دقت کنى فاکس انجين هم براى ساخت pes استفاده ميشه هم project ogre که ممکنه مولتى پلتفرم باشه.
تازه اومدی توی این سیاره؟ E3 11 خود کوجیما (اگر قبولش دارید) انجین رو بصورت کاملا Real-time روی 360 اجرا کرد. شما تازه میفرماید "ممکنه" !!!.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
دوست عزیز اولن که آخر 3 ( اون بیگ باس ) که چیز میشه :d اما شما تا حالا شلوارک سولاید اسنیک و دیدی که بخوای لختشو دیده باشی ؟ :d

و اتفاقاً من از مریدان پسر هستم
و همیشه هم گفتم باز هم میگم:کو پدر ندارد نشان از پسر:x

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
فقط یه چیزی میتونه باعث زمین لرزه داخل این صنعت بشه تو تاریخ 25 سالگی این سری اونم اینه که metal gear برای پلتفرم pc هم تایید بشه.

منظورم سری اصلی هست از یک تا 5 .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,653
تازه اومدی توی این سیاره؟ E3 11 خود کوجیما (اگر قبولش دارید) انجین رو بصورت کاملا Real-time روی 360 اجرا کرد. شما تازه میفرماید "ممکنه" !!!.

فکر کنم منظورش اینه که موتور مولتی طراحی شده اما دلیل نمیشه همه بازی هاش مولتی باشه حالا باز آدم نمی تونه 100 بگه راجع به مثلا متال گیر 5

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
فکر کنم منظورش اینه که موتور مولتی طراحی شده اما دلیل نمیشه همه بازی هاش مولتی باشه حالا باز آدم نمی تونه 100 بگه راجع به مثلا متال گیر 5
خب شما با توجه به عرضه مالتی پلتفروم MGS Collection و Metal Gear Rising; + ساختن یه انجین مالتی‌پلتفروم، دوتا دلیل منطقی بیار که چرا فکر میکنید که MGS5 انحصاری میشه! :D.
وقتی قراره بجز دارندگان ps3 کس دیگه نتونه MGS 5 رو تجربه کنه پس چرا باید کالکشن بدن روی 360؟ خر به سرشون لگد زده با پول اضافی دارن و سر پورت و HD کردن خرج میکنن؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خب شما با توجه به عرضه مالتی پلتفروم MGS Collection و Metal Gear Rising; + ساختن یه انجین مالتی‌پلتفروم، دوتا دلیل منطقی بیار که چرا فکر میکنید که MGS5 انحصاری میشه! :D.
وقتی قراره بجز دارندگان ps3 کس دیگه نتونه MGS 5 رو تجربه کنه پس چرا باید کالکشن بدن روی 360؟ خر به سرشون لگد زده با پول اضافی دارن و سر پورت و HD کردن خرج میکنن؟

وقتی splinter cell blacklist رو همه و بخصوص 360 داران تجربه خواهند کرد ubi رو مگه خر لگد کرده بود که کالکشن رو فقط واسه ps3 داد ؟
اصلا نمیشه قطعی نظر داد . سونی اگه یخورده با هیدئو حرف بزنه که امیدوارم بزنه mgs بعدی همچنان انحصاری میمونه چون کوجیما آدم هر شنوی هست و مثل capcom دلارهای ماکرو جلوی چششو نگرفته :D

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
وقتی splinter cell blacklist رو همه تجربه خواهند کرد ubi رو مگه خر لگد کرده بود که کالکشن رو فقط واسه ps3 داد ؟
اصلا نمیشه قطعی نظر داد . سونی اگه یخورده با هیدئو حرف بزنه که امیدوارم بزنه mgs بعدی همچنان انحصاری میمونه چون کوجیما آدم هر شنوی هست و مثل capcom دلارهای ماکرو جلوی چششو نگرفته :D

الان خودت فهمیدی که حرف فریدون رو تایید کردی؟:D
یوبی SC Collection رو واسه PS3 داد، چون بلک لیست قرار بود مولتی پلتفرم باشه؛ کوجیما پروداکشن MGS Collection رو واسه 360 داد، خودت بقیش رو حساب کن...

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,653

حرفات منطقیه ! اما به نظر من دلیل اصلی مولتی نشدن ( اگه نشه ) متال گیر 5 برای فروش بیشتر PS4 باشه فکر نکنم سونی بازی که آخرین نسخه اش حدود 4-5 میلیون ( دقیق نمی دونم ) فروخته ! رو از دست بده اونم در این زمان حساس که دقیقا در انتهای این نسل قرار داریم و فکر نکنم ایندفعه این اشتباه بکنه و بازی های انحصاری بزرگش رو بزاره واسه 2 سال بعد از اومدن کنسول جدیدش !
اگه انحصاری بشه این دلیل اصلیشه ! و فکر نکنم دلیل دیکه ای داشته باشه ! و از اونجایی که ژاپنی ها آدم های وطن پرستین اگه سونی ازشون در خواست همکاری کنه فکر رد کنن !

و تمام اینا در حالتی که متال گیر 5ی در کار باشه اونم واسه نسل بعد سونیم بخواد با اون شروع کنه ... که یه مقدار شرایط سخت میشه و حدس بنده احتمالش 5% :d

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
الان خودت فهمیدی که حرف فریدون رو تایید کردی؟:D
یوبی SC Collection رو واسه PS3 داد، چون بلک لیست قرار بود مولتی پلتفرم باشه؛ کوجیما پروداکشن MGS Collection رو واسه 360 داد، خودت بقیش رو حساب کن...
اونجوری هم میشه گفت ولی با collection دادن نمیشه قطعی نظر داد . ubi میتونست همون رو به 360 هم بده مثل konami . من فقط میگم نمیشه مطمئن بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر