شایعه سازنده عنوان سایبرپانک از اتفاقات و حذفیات بازی میگوید

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین

صحبتهایی از طرف کسی که عنوان میشود سازنده بازی است دو هفته قبل مطرح شده است. وی که ناشناس می باشد گفته است:
قرار است دو پچ اول تا اواسط ماه مارس بیاد و صحبت از یه نسخه دگرگون شده مثل no man sky next هست که برای اواخر ژوئن برنامه ریزی شده است و در ماههای آینده افراد زیادی از استودیو جدا خواهند شد و تعداد ریفاندها زیاد است و روحیه تیم توسعه پایین می باشد و از جلسه ای میگوید که با مسئولان سونی داشتند برای تصمیم گیری در مورد راهکاری برای جلوگیری از اقدامات قضایی بازیبازان.

cyberpunk207737.jpg

بخشهایی از صحبتهای او :
در مورد حذفیات میگوید که
شما از کارهای انجام شده ما متعجب خواهید شد. بیشتر آپارتمانهایی که در هنگام ورود قفل هستند قابل ورود و غارت بودند و بیش از 50000 خط دیالوگ حذف شده است که ممکن است با آپدیت ژوئن برگردند
بگذارید از محتواهای حذف شده بگویم و به بخش زیرزمینی شهر اشاره کنم که حذف شده است زیرا از نظر مدیران احمق ما زشت بود ولی به مانند مسیر malkavian/nosferatu در بازی Vampire the Masquerade شگفت انگیز بود.
در مناطق مختلف بازی خشونتهای جزئی ای وجود داشت که میتوانستید بشینید و آنها را ببینید یا با آنها درگیر شوید. از کودکان افتاده در دام اعتیاد تا کشیشها و آرکهای خرگوش کریشنا که همگی سانسور شدند.
یک ماموریت جانبی در بازی وجود داشت یک افسر max tac خودکشی کرده بود و شما باید جای او را میگرفتید ولی این مرحله بخاطر پیچیدگی و دور کردن شما از بازی حذف شد امیدوارم این مرحله بازگردد چون در این مرحله به مقر اصلی نفوذ کرده و پلیسها را هک میکنید و از کار افتادن آنها در حال دستگیری مجرمین زیباست.
ما بخش بزرگی از زیرزمین و فاضلاب را بخاطر باگها و آماده نبودن حذف کردیم و یکی از مراحل بازی را بارها و بارها بازنویسی کردیم ولی در انتها مجبور به حذف آن شدیم که ممکن است با dlc در آینده بیاید
در مورد کیانو ریورز میگوید که
کیانو، بازیگری او چندان به مذاق من خوش نیامد ولی انسان فوق العاده ای بود و در روز اول، او به دیدار مان آمد و در پایان ضبط از تک تک مان تشکر کرد ولی جانی اصلی ما باحالتر و دیوانه تر بود و ما از شخصیت solid snake الهام گرفته بودیم .میخواید باور کنید یا نکنید ولی سیلیان مورفی مد نظرمون بود.
او معتقد است اتفاقات رخ داده بخاطر ارتباط نادرست بین سازنده ها و مدیران بوده است و همچنین عنوان کرده که بازی قبل حذفیات 160 گیگابایت بوده است.
و وقتی در مورد مشکلات مسیریابی پلیسها میگوییم، میگوید که بخوبی کار میکرده تا قبل از اینکه بعضیا بهش گند بزنن ولی اشاره بیشتری نکرده است که چه کسی و کجا

و در پایان معتقد است اگر همه چیز خوب پیش بره تا پایان سال 2021، نسخه کامل بازی را خواهیم دید.

mehdiebtedaei

کاربر سایت
Dec 10, 2020
188
سایبرپانک از لحاظ فروش کاملا موفق عمل کرده :)
استیم چرا باید یکی ریفاند کنه؟ :D
نسخه کنسولی هست که غیر قابل بازیه و حق مشتری هست که پولو پس بگیره نسخه پی سی غیر از یک سری باگ مشکل خاص دیگه ای نداره نقداشم رو استیم مثبت هست.
وضعیت بازی خرابه دیگه باید همه زورشون بزنن و حیثیتی کار کنند وگرنه همین بازی شاید باعث بشه استودیوشون از هم بپاشه

گزارش سایت GitHyp، طی آخر هفته گذشته تنها ۲۲۵۰۰۰ بازی‌باز مشغول تجربه‌ی Cyberpunk 2077 بوده‌اند و بازی با کاهش ۷۹ درصد آمار بازیبازان خود با ریزش شدیدی مواجه شده اس

• Angry
Reactions: IMANOKA

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
وضعیت بازی خرابه دیگه باید همه زورشون بزنن و حیثیتی کار کنند وگرنه همین بازی شاید باعث بشه استودیوشون از هم بپاشه

گزارش سایت GitHyp، طی آخر هفته گذشته تنها ۲۲۵۰۰۰ بازی‌باز مشغول تجربه‌ی Cyberpunk 2077 بوده‌اند و بازی با کاهش ۷۹ درصد آمار بازیبازان خود با ریزش شدیدی مواجه شده اس

بازی آنلاین نیست که ملت بشینن همینجوری بازیش کنن. بازی می کنن تموم می شه می ره دیگه.
بازی با وجود ریفاند ها توی ۱۰ روز اول ۱۳ میلیون نسخه فروخته. از لحاظ تجاری کاملا موفق محسوب می شه. حالا کاری به ایراداتش ندارم ولی از لحاظ فروش یکی از موفق تری بازی هاست.
Cyberpunk 2077 has sold more than 13 million copies, despite launch disaster and refunds

برای مقایسه GoW به عنوان یک بازی کاملا موفق توی ۱ سال اولش ۱۰ میلیون نسخه فروخت. آنچارتد ۴ از سال ۲۰۱۶ تا به امروز ۱۶ میلیون نسخه فروخته.

آخرین ویرایش:

mehdiebtedaei

کاربر سایت
Dec 10, 2020
188
بازی آنلاین نیست که ملت بشینن همینجوری بازیش کنن. بازی می کنن تموم می شه می ره دیگه.
بازی با وجود ریفاند ها توی ۱۰ روز اول ۱۳ میلیون نسخه فروخته. از لحاظ تجاری کاملا موفق محسوب می شه. حالا کاری به ایراداتش ندارم ولی از لحاظ فروش یکی از موفق تری بازی هاست.
Cyberpunk 2077 has sold more than 13 million copies, despite launch disaster and refunds

برای مقایسه GoW به عنوان یک بازی کاملا موفق توی ۱ سال اولش ۱۰ میلیون نسخه فروخت. آنچارتد ۴ از سال ۲۰۱۶ تا به امروز ۱۶ میلیون نسخه فروخته.
بازیش میکنن تموم میشه میره که رفیق در عرض این مدت کوتاه بازی ابنهمه کاربر از دست داده طبیعی نیست اونم بازی OW
این در حالی که پند وقت پیش همین ویچر ۳ بعد مدت ها دوباره رکورد زد تو استیم ...
اونم که هی امار ۱۳ میلیون میزارید بله بازی تبلیغات عظیم و عجیب غریبی کرد از تریلرهای فیک با جلال و شکوه تا اوردن بازیگر هالیوود ریورز خوب این تبلیغات جواب داد و برای هایپ بازی همچین فروشی که در هفته اول

• Angry

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
بازیش میکنن تموم میشه میره که رفیق در عرض این مدت کوتاه بازی ابنهمه کاربر از دست داده طبیعی نیست اونم بازی OW
اونم که هی امار ۱۳ میلیون میزارید بله بازی تبلیغات عظیم و عجیب غریبی کرد از تریلرهای فیک با جلال و شکوه تا اوردن بازیگر هالیوود ریورز خوب این تبلیغات جواب داد و برای هایپ بازی همچین فروشی که در هفته اول

شما با بازی سینگل پلیر آشنایی داری؟
بازی ای که کلا ۲۰ ساعت گیم پلی داره و ۸ میلیون پیش فروش داشته, دوست داری هنوز میلیونی پلیر داشته باشه؟ :))
بازی الان توی تاپ استیم ۴ امه. بالاتر از اونم فقط بازی های مولتی پلیر ان.
این بازی با هایپی که داشته بدیهی که همون اول تعداد پلیر هم زمان بالایی داشته باشه چون پیش فروش خیلی زیادی داشته و فروش اولیه اشم خیلی زیاد بوده. بعدش این حجم عظیمی که بازی رو پیش خرید کردن و همون روز های اول خریدن قاعدتا بازی رو تموم می کنن و تعداد پلیر های بازی کم می شه.

در کل خیلی بدیهیه این موضوع :)اینی که بازی از لحاظ تجاری تا الان موفق بوده فکت هست. حالا اگر مشکل داره و دروغ گفتن و ... بحث جداست.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,713

به نظر من cp2077 بازی نیست که بشه از لحاظ فروش با گاو و آنچارتد مقایسش کرد.
من پتانسیل بسیار زیادی درش می بینم که به نوعی به سبک gta v فروش کنه. حالا نه اینکه چندین سال تو تاپ 10 بمونه ولی فروشش متوقف یا ضعیف نشه. (در طولانی مدت)
با توجه به اینکه بازی ایراداتی داره و در زمان نا مناسبی از لحاظ کمبود دیوایس و قطعات عرضه شده، بازهم فروشی به این عظمت داشته.
حالا فرض کنید ایرادات بازی تا حد قابل قبولی برطرف بشه، و مود آنلاین و dlc هم بهش اضافه بشه...
خود بخش آنلاین یک دنیای دیگس. هزاران کار میتونن تو این قسمت انجام بدن. پتانسیل وحشتناک بالایی داره.
cp2077 آمده است که بماند! :D

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خوب به سلامتی steam هم دست در دست استدیو داده و بازی ریفاند نمیکنه . :|

مسخره بازی چیه خدایش اینها در اوردن مسخره کردن خودشون .
استیم راحت ریفانده میکنه هرچی خریده باشی رو اگر قوانین ریفاند رعایت بشه

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
به نظر من cp2077 بازی نیست که بشه از لحاظ فروش با گاو و آنچارتد مقایسش کرد.
من پتانسیل بسیار زیادی درش می بینم که به نوعی به سبک gta v فروش کنه. حالا نه اینکه چندین سال تو تاپ 10 بمونه ولی فروشش متوقف یا ضعیف نشه. (در طولانی مدت)
با توجه به اینکه بازی ایراداتی داره و در زمان نا مناسبی از لحاظ کمبود دیوایس و قطعات عرضه شده، بازهم فروشی به این عظمت داشته.
حالا فرض کنید ایرادات بازی تا حد قابل قبولی برطرف بشه، و مود آنلاین و dlc هم بهش اضافه بشه...
خود بخش آنلاین یک دنیای دیگس. هزاران کار میتونن تو این قسمت انجام بدن. پتانسیل وحشتناک بالایی داره.
cp2077 آمده است که بماند! :D

به نظر منم بازی رو درست می کنن نسخه نسل جدیدش رو می دن بیرون و موفق عمل می کنه.

• Like
Reactions: z2s sas

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
بحث ویچر و رکورد کاربر همزمانش شد که آخرین روز 2019 بود با 103 هزار نفر.
اون زمان تخفیفات سال جدید میلادی بود و همزمان بود با ریلیز سریالش که کمک کرد رکورد بزنه.

افت یعنی مثل ds تو استیم که هفته عرضه اول بود و بعد دو هفته تو لیست ده تا هم نبود.
ولی سابر تو جایگاه اول درآمد استیمه و نمیشه گفت چون کاربر همزمانش اومده پایین یعنی افت.
همچنان تو استیم خرشو سواره و میتازونه.افت کاربر همزمانش بیشتر به نبود بخش آنلاینش برمیگرده و این کاهش تدریجیه

2021-01-05_19-44-48.jpg

وقتی صحبت از این میکنیم که pc گیمر بازیای مورد علاقش فرق داره،برا اینه لیستو ببین.عموما بازی آنلاین ،چون pc پلیر دنبال ایناست و به ندرت بازی آفلاین تو تاپ 10 میاد.کانتر و دوتا جایگاهشونو قابل تعرض نیست و جایگاه بعدی بین pubg و gta هست و چند هفته ای fall guys اینجاها میگشت و بقیه هم تایمهای مختلف متفاوتند

2021-01-05_19-47-07.jpg

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
داره یک ماه میگذره از ریلیزش، مراحل اصلی 20 ساعت فرعی ها رو هم طرف بره 60 ساعت دیگه خیلی هاردکور باید تو فاز بازی باشی که بالا 100 ساعت بزاری پاش خیلی طبیعیه پلیراش بریزه، یک جوری میگی انگار اون ریزشی که کرده همه حالشون بهم خورده رفتن ریفاند کردن که پلیراش کم شده :D
20 تا بازی تاپ استیم نگاه میکنی تقریبا همه مولتی پلیر و Co op هستن یک سایبرپانک وسطشون هست که سینگله کامله هنوز بازی چهارمه استیمه و نزدیک 160 میلیون ساعت پلی تایم داشته تو این یک ماه، نمیدونم چجوری بد محسوب میشه :D
تا آخر سال که DLC جدید بیاد و مشکلاتش حل بشه و اگه واقعا بخشای حذف شده و هوش مصنوعی داغونش فیکس بشه آنلاین هم بعدش معرفی بشه خیلی راحت میاد بالا تو لیست دوباره.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
استیم چرا باید یکی ریفاند کنه؟ :D
نسخه کنسولی هست که غیر قابل بازیه و حق مشتری هست که پولو پس بگیره نسخه پی سی غیر از یک سری باگ مشکل خاص دیگه ای نداره نقداشم رو استیم مثبت هست.

چرا باید استیم ریفاند کنه به نظرت ؟ به خاطر اینکه بازی از استیم خریداری شده .

اینکه بازی غیر قابل بازی باشه برای هر کسی به تحمل اون شخص نسبت به باگ و مشکلات بازی داره به شخصه به عمرم بازی انجام ندادم که این همه باگ و مشکل داشته باشه شاید برای شما دوستان قابل تحمل باشه اما برای من یک نفر نیست .

اینکه پلیس یک دفعه ظاهر بشه کنارت وسط بازی اصلا چیز قابل تحملی نیست و یا در طول 3-4 ساعت بازی کلی باگ ... ببینی یا وسط بازی دسته از کار بیفته یا .... مشکل دیگه که به شخصه بازی برام غیر قابل بازی کرده .

استیم راحت ریفانده میکنه هرچی خریده باشی رو اگر قوانین ریفاند رعایت بشه

ریفاند راحت میکنه اما یکم قانونش برای بازی های بزرگ مشکل داره مخصوصا OW باشه چون شما تو 2 ساعت اول شاید هیچ مشکلی تو بازی نبینی اما یکی مثل من تو همون 3 ساعت به اندازه کل عمرش باگ دیده اما چون گفتن اپدیت میدن یکم دست نگه داشتم دوباره بعد اپدیت تست کردم که قوانین ریفاندش 2 ساعت داخل بازی بودن که برای من بیشتر شده یک چند ساعت اولیه بازی کردم دوباره بازی بستم تا چندتا آپدیت بیاد دوباره 2 ساعت بازی کردم بازم دیدم همون .... برای همین ریفاند نمیکنه .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehdiebtedaei

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
چرا باید استیم ریفاند کنه به نظرت ؟ به خاطر اینکه بازی از استیم خریداری شده .

اینکه بازی غیر قابل بازی باشه برای هر کسی به تحمل اون شخص نسبت به باگ و مشکلات بازی داره به شخصه به عمرم بازی انجام ندادم که این همه باگ و مشکل داشته باشه شاید برای شما دوستان قابل تحمل باشه اما برای من یک نفر نیست .

اینکه پلیس یک دفعه ظاهر بشه کنارت وسط بازی اصلا چیز قابل تحملی نیست و یا در طول 3-4 ساعت بازی کلی باگ ... ببینی یا وسط بازی دسته از کار بیفته یا .... مشکل دیگه که به شخصه بازی برام غیر قابل بازی کرده .

ریفاند راحت میکنه اما یکم قانونش برای بازی های بزرگ مشکل داره مخصوصا OW باشه چون شما تو 2 ساعت اول شاید هیچ مشکلی تو بازی نبینی اما یکی مثل من تو همون 3 ساعت به اندازه کل عمرش باگ دیده اما چون گفتن اپدیت میدن یکم دست نگه داشتم دوباره بعد اپدیت تست کردم که قوانین ریفاندش 2 ساعت داخل بازی بودن که برای من بیشتر شده یک چند ساعت اولیه بازی کردم دوباره بازی بستم تا چندتا آپدیت بیاد دوباره 2 ساعت بازی کردم بازم دیدم همون .... برای همین ریفاند نمیکنه .
بازی ای یادم نمیاد استیم ریفاند کرده باشه حداقل از معروفها و بازیایی مثل بتمن ازخام نایت و اون فاجعه، هم وارنر بروس اجازه داد ریفاند بشه و گر نه بقیه بازیا رو خارج از قوانین رفاند نمیکنه
هورایزن تو عرضه مشکلاتش خیلی بیشتر بود و امتیازش به negative رسید
2021-01-05_19-59-59.jpg

در مورد این که کاربرای استیم راضین و معلومه تغییری تو قوانینش نمیده.
307 هزار ریویو و 79 درصد رضایت

2021-01-05_19-57-08.jpg

استیم کلا 4 تا بازیش به این رکورد رسیده سه ناش که از خوراکای pc گیمراست اون یکی هم سایبر.
پس عجیب نیست افتادن سایبر. سایبر حضورش اونجا عجیب بوده نه افتادنش

mehdiebtedaei

کاربر سایت
Dec 10, 2020
188
بحث ویچر و رکورد کاربر همزمانش شد که آخرین روز 2019 بود با 103 هزار نفر.
اون زمان تخفیفات سال جدید میلادی بود و همزمان بود با ریلیز سریالش که کمک کرد رکورد بزنه.

افت یعنی مثل ds تو استیم که هفته عرضه اول بود و بعد دو هفته تو لیست ده تا هم نبود.
ولی سابر تو جایگاه اول درآمد استیمه و نمیشه گفت چون کاربر همزمانش اومده پایین یعنی افت.
همچنان تو استیم خرشو سواره و میتازونه.افت کاربر همزمانش بیشتر به نبود بخش آنلاینش برمیگرده و این کاهش تدریجیه

View attachment 189644

وقتی صحبت از این میکنیم که pc گیمر بازیای مورد علاقش فرق داره،برا اینه لیستو ببین.عموما بازی آنلاین ،چون pc پلیر دنبال ایناست و به ندرت بازی آفلاین تو تاپ 10 میاد.کانتر و دوتا جایگاهشونو قابل تعرض نیست و جایگاه بعدی بین pubg و gta هست و چند هفته ای fall guys اینجاها میگشت و بقیه هم تایمهای مختلف متفاوتند

View attachment 189645
داداش شما کدوم طرفی هستی ما نفهمیدیم نه به اون متن ترجمه ات با اون ادبیات که اولا این ادبیات یک ترجمه ات این شکل نیست من سایت همسایه خوندم اول این خبر رو ترجمه رو اونجا رو نگاه کنی متوجه میشی نگارش درست چیه نه اینکه احمق و....
این امارت جای حرفی توش نیست من به اون دوستمون که میگفت طبیعی هست گفتم این یک بازی OW هست طبیعی نیست انقدر زود کاربر از دست بده حالا مولتی هم نداشته باشه نا سلامتی پشت بازی کلی هایپ بوده

• Angry

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

قانونش که دیگه از سیستم ریفاند پلی استیشن مشکل دارتر نیست :D حداقل استیم میذاره 2 ساعت بازی کنی بعد ریفاند کنی

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
داداش شما کدوم طرفی هستی ما نفهمیدیم نه به اون متن ترجمه ات با اون ادبیات که اولا این ادبیات یک ترجمه ات این شکل نیست من سایت همسایه خوندم اول این خبر رو ترجمه رو اونجا رو نگاه کنی متوجه میشی نگارش درست چیه نه اینکه احمق و....
این امارت جای حرفی توش نیست من به اون دوستمون که میگفت طبیعی هست گفتم این یک بازی OW هست طبیعی نیست انقدر زود کاربر از دست بده حالا مولتی هم نداشته باشه نا سلامتی پشت بازی کلی هایپ بوده
دقیقا دلیل این مطالبی که میگی برا اینه که توجه نمیکنی. اونموقع گفتم لینک خبر تو مطلبه رفتی سایت همساده. این منبع خبر همسادت
Alleged CD Projekt Red dev talks about CP 2077 messy launch and future plans
و منبع اون سایته، اینجا و دو هفته پیش
That 6 months into montage which renders lifepaths useless ruined worldbuilding - Cyberpunk 2077
چون دوباره قصد سفر نکنی. بیا اینم مطلبش. قشنگ بشین و ببین اگه من حرفای بدتری جایگزین کردم. یه گزارشو بزن. و بعد ترجمه خودتو جایگزین کن. توجه اگه میکردی و رو دو تا لینک بالا که تو خبر هست کلیک میکردی. صاف میرفتی تو منابع
و تاریخای جفتشو میدیدی و اونموقع میرفتی سراغ سازنده نه من.که این ادبیات چیه.تو متن مطلب دخل و تصرفی انجام نشده و ادبیات بکار رفته ملایم تر شده است.
عزیزم ترجمه رو بلدم چجوری انجام میشه ولی دو مطلب متفاوته و من مطلب اصلی ماله دو هفته پیش که کاملتره رو ترجمه کردم.
حالا شما هم توجه کردی دلیل این تفاوت چیه.

2021-01-05_20-29-17.jpg

این gta v هست تو ماه اول به 1/3 کاربراش رسید به 40 هزارم رسید. الان بخاطر بخش آنلاینشه که بالاست و با آپدیتاش هی اوج گرفت و گر نه از ماه اول ریلیز تا دسامبر 2016 بالای 100 هزار رو ندید.
افت یعنی این مدلی
2021-01-05_20-23-15.jpg 2021-01-05_20-24-16.jpg

هفته اول جایگاه اول باشی. سه هفته بعد تو تاپ 10 هم نباشی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر