شایعه سازنده عنوان سایبرپانک از اتفاقات و حذفیات بازی میگوید

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین

صحبتهایی از طرف کسی که عنوان میشود سازنده بازی است دو هفته قبل مطرح شده است. وی که ناشناس می باشد گفته است:
قرار است دو پچ اول تا اواسط ماه مارس بیاد و صحبت از یه نسخه دگرگون شده مثل no man sky next هست که برای اواخر ژوئن برنامه ریزی شده است و در ماههای آینده افراد زیادی از استودیو جدا خواهند شد و تعداد ریفاندها زیاد است و روحیه تیم توسعه پایین می باشد و از جلسه ای میگوید که با مسئولان سونی داشتند برای تصمیم گیری در مورد راهکاری برای جلوگیری از اقدامات قضایی بازیبازان.

cyberpunk207737.jpg

بخشهایی از صحبتهای او :
در مورد حذفیات میگوید که
شما از کارهای انجام شده ما متعجب خواهید شد. بیشتر آپارتمانهایی که در هنگام ورود قفل هستند قابل ورود و غارت بودند و بیش از 50000 خط دیالوگ حذف شده است که ممکن است با آپدیت ژوئن برگردند
بگذارید از محتواهای حذف شده بگویم و به بخش زیرزمینی شهر اشاره کنم که حذف شده است زیرا از نظر مدیران احمق ما زشت بود ولی به مانند مسیر malkavian/nosferatu در بازی Vampire the Masquerade شگفت انگیز بود.
در مناطق مختلف بازی خشونتهای جزئی ای وجود داشت که میتوانستید بشینید و آنها را ببینید یا با آنها درگیر شوید. از کودکان افتاده در دام اعتیاد تا کشیشها و آرکهای خرگوش کریشنا که همگی سانسور شدند.
یک ماموریت جانبی در بازی وجود داشت یک افسر max tac خودکشی کرده بود و شما باید جای او را میگرفتید ولی این مرحله بخاطر پیچیدگی و دور کردن شما از بازی حذف شد امیدوارم این مرحله بازگردد چون در این مرحله به مقر اصلی نفوذ کرده و پلیسها را هک میکنید و از کار افتادن آنها در حال دستگیری مجرمین زیباست.
ما بخش بزرگی از زیرزمین و فاضلاب را بخاطر باگها و آماده نبودن حذف کردیم و یکی از مراحل بازی را بارها و بارها بازنویسی کردیم ولی در انتها مجبور به حذف آن شدیم که ممکن است با dlc در آینده بیاید
در مورد کیانو ریورز میگوید که
کیانو، بازیگری او چندان به مذاق من خوش نیامد ولی انسان فوق العاده ای بود و در روز اول، او به دیدار مان آمد و در پایان ضبط از تک تک مان تشکر کرد ولی جانی اصلی ما باحالتر و دیوانه تر بود و ما از شخصیت solid snake الهام گرفته بودیم .میخواید باور کنید یا نکنید ولی سیلیان مورفی مد نظرمون بود.
او معتقد است اتفاقات رخ داده بخاطر ارتباط نادرست بین سازنده ها و مدیران بوده است و همچنین عنوان کرده که بازی قبل حذفیات 160 گیگابایت بوده است.
و وقتی در مورد مشکلات مسیریابی پلیسها میگوییم، میگوید که بخوبی کار میکرده تا قبل از اینکه بعضیا بهش گند بزنن ولی اشاره بیشتری نکرده است که چه کسی و کجا

و در پایان معتقد است اگر همه چیز خوب پیش بره تا پایان سال 2021، نسخه کامل بازی را خواهیم دید.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
مرسی که از دو به شکی برای صبر من در آوردی با این خبر بازی ریفاند کردم بره به سلامت یک سال دیگه اگه درست شد میخرمش دوباره وگرنه همون چند ساعتی که بازی کردم کافی بود که بازی ریفاند کنم که نکردم تا الان گفتم ولش کن چند وقت دیگه درست میشه اما هیچ خبر خوبی از استدیو برای درست کردن بازی نمیاد .

فقط حرف بهونه دلیل الکی برای مشکلات بازی و ... استدیو تقصیر میندازه گردن مدیریت مدیریت گردن سازنده خریدار های بازی چی هیچی بشینین یقول دو قول بازی کنین تا بازی درست بشه.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
این جریان داره مثل این مدیریت داخلی خودمون میشه . یعنی هرکس ناتوانی و گند خودش رو انتقال به دیگری خواهد داد .
اون میگه تقصیر اونیکی بود ، اونیکی میگه تقصیر من نبود ، و در نهایت تقصیر استینشون خواهد بود :D

در کل من معتقدم نتیجه کار مشخص هست و جریان دیگه تموم شده و CD Project red دچار سقوط آزاد شده و این حرفا چیزی رو عوض نخواهد کرد و همه اینها توجیهی بیش نیستند .

اون کارمندی هم که اونجا کار میکرده و میدونسته این اتفاقات قراره بیفته ( خودش داره میگه میدونسته ) اینکه الان داره اینارو میگه ( نه قبل ریلیز ) هیچ فرقی با اون مدیر کلاه بردارش نداره . یا هم اگه نمیتونست بگه اینارو قبل ریلیز خیلی راحت میتونست استعفا بده بره .
هم پولتو بگیری بزاری جیبت و بعد ریلیز هم بیای از آب گل آلود ماهی بگیری ، ما خود اینکاره ایم داداش :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این جریان داره مثل این مدیریت داخلی خودمون میشه . یعنی هرکس ناتوانی و گند خودش رو انتقال به دیگری خواهد داد .
اون میگه تقصیر اونیکی بود ، اونیکی میگه تقصیر من نبود ، و در نهایت تقصیر استینشون خواهد بود :D

در کل من معتقدم نتیجه کار مشخص هست و جریان دیگه تموم شده و CD Project red دچار سقوط آزاد شده و این حرفا چیزی رو عوض نخواهد کرد و همه اینها توجیهی بیش نیستند .

اون کارمندی هم که اونجا کار میکرده و میدونسته این اتفاقات قراره بیفته ( خودش داره میگه میدونسته ) اینکه الان داره اینارو میگه ( نه قبل ریلیز ) هیچ فرقی با اون مدیر کلاه بردارش نداره . یا هم اگه نمیتونست بگه اینارو قبل ریلیز خیلی راحت میتونست استعفا بده بره .
هم پولتو بگیری بزاری جیبت و بعد ریلیز هم بیای از آب گل آلود ماهی بگیری ، ما خود اینکاره ایم داداش :D

فکر کنم همه قبول دارن این داستان همه زیر سر مدیران استدیو بوده و نه دولوپر ها. دولوپر ها بنظر بینظیر کار کردن... همون چیزی که قولش داده شده...

بعدم اینقدر راحت از استعفا حرف میزنین؟ :D طرف چون به قول خودش مدیرش احمقه و یسری فیچر رو حذف کرده، الان باید از کار استعفا بده؟ این طرف یک دولوپر سادست بنظر...

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
فکر کنم همه قبول دارن این داستان همه زیر سر مدیران استدیو بوده و نه دولوپر ها. دولوپر ها بنظر بینظیر کار کردن... همون چیزی که قولش داده شده...

بعدم اینقدر راحت از استعفا حرف میزنین؟ :D طرف چون به قول خودش مدیرش احمقه و یسری فیچر رو حذف کرده، الان باید از کار استعفا بده؟ این طرف یک دولوپر سادست بنظر...
من نه میدونم تقصیر کی هست نه میدونم جریان چی بوده ، به نظرم هیچکس به طور کامل نمیدونه و نخواهد فهمید .

نقد من بیشتر به حرف این دولوپر هست که بی فایده و صرفا دنبال بهانه تراشی هست و ارزشی نخواهد داشت ، حالا هی بیاد تکرار کنه اینارو ، چیزی عوض نخواهد شد

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765

آرزوی ورشکست شدن استودیو. مدیران دروغگو. بازی ناقص و پری آلفا. بزرگترین کلاهبرداری قرن. زباله ترین بازی ساخت بشر. سقوط آزاد سهام کمپانی. سایبرباگ. ریفاندهای میلیونی. مشکلات فقط باگها نیستن. با آپدیت هیچی درست نمیشه. cdpr باید درس عبرت بگیره و...

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110

آرزوی ورشکست شدن استودیو. مدیران دروغگو. بازی ناقص و پری آلفا. بزرگترین کلاهبرداری قرن. زباله ترین بازی ساخت بشر. سقوط آزاد سهام کمپانی. سایبرباگ. ریفاندهای میلیونی. مشکلات فقط باگها نیستن. با آپدیت هیچی درست نمیشه. cdpr باید درس عبرت بگیره و...
من بیشتر امیدوارم بقیه استودیوها درس عبرت بگیرن، یه بازی از دست رفت ولی درعوض دولوپرهایی که قرار بود به همین شکل ماله کشی کنن حالا حساب کار دستشون میاد که یا تبلیغات و هایپ زیادی نداشته باشن یا اگه دارن بازی رو بدون مشکل تحویل بدن

• Like
Reactions: IMANOKA

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
داداش یکم ترجمه کوچه بازاری نشد
طرف نمیاد به یک رسانه بگه مدیران احمق خود :D کلا عصبانیت از ترجمه میبارید
پستهاشو لینک کردم و حتی پست اصلیو، مصاحبه ای در کار نبوده و یه صحبت با طرفدارا بوده از طرف یه سازنده.
و دلیل راحت حرف زدنش همین بوده و جملات بکار رفته بدتر بوده و من اینجوری ترجمش کردم که لطیفتر باشه.
همون زمانی که این سازنده میگه بعدش حذفیات بازی شروع شد و بازی 160 گیگ بوده اونزمان.
میگه محتوای بازی تقریبا کامل شده و 10 ماه فاصله برا پولیش هست.
اینجا چند تا نکته هست.
بازی نه تنها 10 ماه بعد که میشده آپریل .بلکه سپتامبر و نوامبر هم عرضه نمیشه و دسامبر میشه. یعنی 18 بعد ریلیز میشه و مشکل رو محتواها نیست همین الانم محتوای بازی عالیه.مشکلات رو باگ کنسولی هست.
نسخه pc خوبه ولی نسخه پایه مشکل داره و ضعف تکسچرا نمیتونه برا حذفیات باشه مگه اینکه از قصد دنبال انتقام گرفتن از سرمایه گزارها بده باشن و گر نه نمیشه با این تکسچرها رفت تو مرحله پولیش.
تو این مطلبه گفته شده که اقا بالاسر هم از طرف کمپانی مادر براشون گذاشتند و یه نکته دیگه علاوه بر villefort مثل اینکه سه تا کمپانی دیگه تو بازی بودن که مرحله میدادن و اونام حذف شدن.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
خوب به سلامتی steam هم دست در دست استدیو داده و بازی ریفاند نمیکنه . :|

مسخره بازی چیه خدایش اینها در اوردن مسخره کردن خودشون .
استیم چرا باید یکی ریفاند کنه؟ :D
نسخه کنسولی هست که غیر قابل بازیه و حق مشتری هست که پولو پس بگیره نسخه پی سی غیر از یک سری باگ مشکل خاص دیگه ای نداره نقداشم رو استیم مثبت هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر