شایعه ساخت نسخه جدید Prince of Persia با استفاده از UbiArt Framework

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
33488-prince-of-persia-4-titre-provisoire-4_640.jpg

طبق گزارش های به دست آمده نسخه جدید شاهزاده ایرانی در یوبی سافت در حال ساخت است. این نسخه قرار است از انجین UbiArt Framework که قبل از این در ساخت بازی های Rayman Origins و Rayman Legends و همچین بازی که به زودی قرار است عرضه شود یعنی Child of Light به کار رفته است استفاده کند.

این عنوان که در سبک دو بعدی ساخته خواهد شد قرار است از انیمیشن های مربوط به عنوان Rayman نیز استفاده کند. از آنجایی که انیمیشن های کاراکترهای این بازی به صورت جداگانه طراحی شده اند به راحتی میتوان از بخش های مختلف انیمشین ها به صورت جداگانه استفاده کرد. ( ماننده حرکت های دست و پا ، راه رفتن، چرخیدن و ... )

در ادامه گزارش گفته شده این موقعیت برای ایجاد خلاقیت و تنوع در بازی به سازندگان کمک زیادی کرده است. آخرین باری که نسخه جدیدی از POP مشاهده شد نسخه ضعیفی بود که برای گوشی های همراه عرضه شد.

در طی تماس Videogamer با یوبی سافت برای تایید خبر آنها از جمله همیشگی خود " ما براساس شایعات اظهارنظر نمی کنیم" استفاده کرده اند!

م

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,751
نام
علی
اساسین بدجوری پرنس رو زد کنار!
اومد که جانشینش بشه از قضا جانشین خیلی خوبی شد و چنان فروش و محبوبیتی آورد که یوبی اصلا به فکر ساخت یک AAA بزرگ از شازده نباشه و هر از گاهی یک بازی برا گوشی ها بزنه!
نمی دونم چرا ولی فک نکنم حالا حالا ها یک بازی درست و حسابی از POP ببینیم لاقل تا زمانی که اساسین داره رو نوار موفقیت راه می ره!
فقط کمی کورسوی امید می زارم برا اینکه با این انجین دارن دنباله ی بازی 2008 رو به صورت دو بعدی می سازن!

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,268
نام
امیر حسین
تیتر رو که خوندم گفتم : " WOW ! ادامه ی پرنس 2008ـه حتما!!!:x عجب چیزی بشه! :bighug: ولی با یوبی آرت بازی 3D هم میشه ساخت؟ /:) "

خبر رو که خوندم دیدم بلی...پرنس دو بعدی... :| :((

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
یعنی تیتر خوندم گفتم یوها 100 متر رفتم هوا ولی برعکس ناراحت شدم با خوندن مطلب ای خدا من یک prinse of persia درست حسابی میخوام نه این

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دهنشونو سرویس!!!!
البته من خودم اساسین رو بیشتر دوست دارم ولی خوب پرنس یه چیز دیگست که بحثش جداست.
ولی بعد این خبر گفتم ریدم بهت یوبی با این کارهایی که با پرنس میکنی.

• Like
Reactions: Ozzy the turtle

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,268
نام
امیر حسین
عالیه. اگه این شایعه به حقیقت بپیونده عالی میشه. یه POP مثل rayman. فکرشو بکن :>
هرچه از UbiArt رسد نیکوست! :x
اما ضد حال بود خداییش:-"
مطمئنا بازی خوبی میشه،ولی دلمون یه بازی میخواد که جزو خفن ترین بازی های سال باشه! :d بعد از این همه سال هم،یه پرنس کامل میخوایم:-" دوتای آخری(موبایل و اون یکی که فکر کنم 2010 اومد) که چیز خاصی نبودن...:(
+ امید داشتیم امسال دیگه پرنس معرفی بشه تو E3 ! که به خاطر این نسخه، احتمال معرفی پرنس رسما شد 0% ! :-"
یه سال دیگه هم باید صبر کنیم که شاید خبری بشه:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر