ساختن دنیای مجازی با Kinect

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
kinect_sensor.jpg

شخصی‌ با استفاده از Kinect هک شده و هدست واقعیت مجازی (از اون هدست‌هایی‌ که کلت توش میره، با تصویر و صدا) موفق به ساختن دنیای مجازی شد که میتواند آینده دنیای بازی سازی باشد.
Kinect قابلیت سکن از تمام بدن و استفاده از آن به عنوان کنترلر دارد، که با درایور‌های غیر رسمی‌ می‌توان آن را برروی کامپیوتر نیز اجراع کرد. بعد از آن، نیاز به هدست ۴۰۰ دلاری Vuzix iWear VR۹۲۰, که قابلیت سه بعدی دیدن را دارد که همچنین به عنوان موشن سنسور سر نیز می‌توان استفاده شود، است.
حالا اینها را با یک بازی open-world که شما در یک محیط باز قرار میدهد، کنترل کرکتر شما توسط kinect و قابلیت سه بعدی و اول‌شخص(first-person) دیدن توسط هدست، مخلوط کنید و شما شاهد چیزی که ما همیشه آرزویش را داشته ایم خواهید بود.
این هم یک نمونه (بالای ۳۰ سال، شب کابوس می‌بینید. You`ve been warned)
منبع

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
آقا یه سوال جدی دارم ! اگه کسی جوابش رو میدونه بگه ! چطوری خود مایکروسافت در عرض 2 سال (شایدم بیشتر) که کینکت رو در اختیار داشته , توی بازیهاش به این چیزا نرسیده و بروبچ مستعد در عرض یک ماه و حتی کمتر این کارا رو کردن ؟! :D کاملآ جدی پرسیدم !

مایکروسافت این رو نساخته آخه. با یک شرکت دیگه ای قرارداد داشتن. مایکروسافت بیشتر دنبال این بود که مایلی سایروس و جاستین بیبر رو جلوی این ماسماسکشون برقصونن چون مسلما دخلشون کمتر از خرجشونه. عوضش تیم سازنده کاری کردن که راحت هک شه مثل ROMـه سوپر ماریو بروس اصلی.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
البته میشه به نیمه پر لیوان هم نیگا کرد:d
یعنی مثلا اینکه الان rare مشغول ساخت بازی واسه کینکت هستش(انصافا این kinect sport اش خیلی باحاله من که واقعا از بازی باهاش لذت بردم...فروششم هم که خوب همیشه تو چارت هست)
یا مثلا داره به ساخت عناوین کینت توسط استودیوهای دیگه نظارت می کنه(البته اگه مایکرو این سمتو بهش داده باشه)
توی خط اخر کامنتم بهش اشاره کردم،ولی چیزی که من بهش باور دارم همینه که ذهن رو ازش گرفتن،یا مثلا بهش دستور میدن یچیزی مرتبط با چیز دیگه بسازه!
اگر ازادشون بزارن واقعا میتونن فوق العاده باشن!اونم با این تجربشون

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ویدئوی فوق العاده ایی بود !!!

این تازه اولشه فکر کنید اگه شرکت های بازیسازی یه همچین چیزی رو بسازن با گرافیک بالا اونوقت دیگه چه شود ... !!!

ولی یه سوال جدی دارم : اگه یه همچین چیزی جا بیوفته و بازی ها به صورت دنیای مجازی بیان اونوقت این همه جا برای رفت و آمد از کجا باید پیدا کنیم !!! به قول دوستمون خونه رو نابود میکنیم تا یه بازی تموم بشه ؟! :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
آقا یه سوال جدی دارم ! اگه کسی جوابش رو میدونه بگه ! چطوری خود مایکروسافت در عرض 2 سال (شایدم بیشتر) که کینکت رو در اختیار داشته , توی بازیهاش به این چیزا نرسیده و بروبچ مستعد در عرض یک ماه و حتی کمتر این کارا رو کردن ؟! :D کاملآ جدی پرسیدم !
مایکروسافت هیچی حالیش نیست:D اگه دست سونی بود الان انقلاب کرده بود:(

• Like
Reactions: Fratos

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

اگه جدی پرسیدی :d :
چون از اول خودشون نخواستن خیلی چیزا رو بذارن ، و بازش گذاشتن تا کسایی که می تونن هکش کنن و هک های برتر رو قرار بود استخدام کنه برای پروژه های آیندش ! :d این یعنی جذب نیروی خلاق و نابغه :d:d
از جمله این افراد تیم استمفور آمریکا هست که تونستن انگشت رو اولین بار بهش بفهمونن :d

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
آقا یه سوال جدی دارم ! اگه کسی جوابش رو میدونه بگه ! چطوری خود مایکروسافت در عرض 2 سال (شایدم بیشتر) که کینکت رو در اختیار داشته , توی بازیهاش به این چیزا نرسیده و بروبچ مستعد در عرض یک ماه و حتی کمتر این کارا رو کردن ؟! کاملآ جدی پرسیدم !
خوب تابلوئه دیگه آریا!
یه شرکت برای چیزی وقت میزاره که توش پول باشه! وقت هم = هزینه هست!
مایکرو هم که از قدیم ایام به micro$oft مشهور بوده:D پس این چیزا میوفته به دست همین مستعد ها تا بعدا پروژشون رو مایکرو با قیمت کم بخره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر