ساختن دنیای مجازی با Kinect

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
kinect_sensor.jpg

شخصی‌ با استفاده از Kinect هک شده و هدست واقعیت مجازی (از اون هدست‌هایی‌ که کلت توش میره، با تصویر و صدا) موفق به ساختن دنیای مجازی شد که میتواند آینده دنیای بازی سازی باشد.
Kinect قابلیت سکن از تمام بدن و استفاده از آن به عنوان کنترلر دارد، که با درایور‌های غیر رسمی‌ می‌توان آن را برروی کامپیوتر نیز اجراع کرد. بعد از آن، نیاز به هدست ۴۰۰ دلاری Vuzix iWear VR۹۲۰, که قابلیت سه بعدی دیدن را دارد که همچنین به عنوان موشن سنسور سر نیز می‌توان استفاده شود، است.
حالا اینها را با یک بازی open-world که شما در یک محیط باز قرار میدهد، کنترل کرکتر شما توسط kinect و قابلیت سه بعدی و اول‌شخص(first-person) دیدن توسط هدست، مخلوط کنید و شما شاهد چیزی که ما همیشه آرزویش را داشته ایم خواهید بود.
این هم یک نمونه (بالای ۳۰ سال، شب کابوس می‌بینید. You`ve been warned)
منبع

آخرین ویرایش:

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
واقعا خیلی جالب بود دیدن این ویدیو رو به دوستان توصیه میکنم البته خیلی کار داره تا بخواد یه چیز خوب در بیاد

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
خیلی ویدیوی جالبی بود....عجب کارایی میشه با کینکت کرد ............ .

این همه ذهن خلاق که دارن رو کینکت کار می کنن مطمینا تو آینده خیلی خیلی به درد کینکت خواهند خورد(چه شماره بعدیش چه همین کینکت 1)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
با این کار قشنگ صنعت po..rn راهشو به سمت گیم پیدا میکنه:D
به ! خسته نباشی:D چند وقت پیش GS خبر ساخته شدن یه بازی در این رابطه رو داد:D (البته مایکروسافت جلوشو گرفت:D)

مایکروسافت واقعا بهترین کار ممکن رو کرد که کینکت رو به صورت Open عرضه کرد. الان تو گوگل بزنید Kinect Hacks صدها هک مختلف براتون میاره که بعضی هاش واقعا فوق العادست.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
به ! خسته نباشی:D چند وقت پیش GS خبر ساخته شدن یه بازی در این رابطه رو داد:D (البته مایکروسافت جلوشو گرفت:D)

مایکروسافت واقعا بهترین کار ممکن رو کرد که کینکت رو به صورت Open عرضه کرد. الان تو گوگل بزنید Kinect Hacks صدها هک مختلف براتون میاره که بعضی هاش واقعا فوق العادست.
اخه چرا این کارو کرد:))

جدا الان خیلی چیزا داره ثابت میشه(به خودم،به کسی که نخواد چیزی براش ثابت بشه،اصولا ثابت نمیشه)

پ.ن:این ژاپنیا اینجاهها نبوغ وحشتناکی دارن؟:D

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا

اونو دیدم اما این کجا و آن کجا:D
اصلا قابل قیاس نیستن:D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
مگه من گفتم مشکل دارم؟:D
کلا کسی که مشکل داره مشکل داره!:D
اینم میدونم که خیلی وقته تو این صنعت هست اما به این شکلش میتونه صدمه اساسی برنه!
همین الان برای فروش بهتر عناصر se.x و gore پر شدن! حالا فکر کن دیگه با این تکنولوژی میخوان چیکارا بکنن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر