زندگي نامه 5 تن از شخصيت هاي محبوب بازي ها در چارچوب طنز

Dark_soul

کاربر سایت
Jul 8, 2012
37
نام
امیر
ایـــــــــــــــــــــــــــــــــول خیلیـــــــــــــــــــــــــــــــ باحال بـــــــــــــــــــــــــــود :D
فقط یک سوال:
من یک جا خوندم داستان DMC 2 داستانیه که بعد از داستان DMC 3 اتفاق میفته چون تو DMC 2 ورجیل پودر میشه :D (تریلرش هم موجوده نشون بدم؟ :D)

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
امیر این "دویل تریگر" ـه :biggrin1:
ما كلا از بچگي "تايگرباز" بوديم:d
امیر دمت گرم ترکوندی :d
خواهش ميكنم تركوندن از خودته داش علي:d
من یک جا خوندم داستان DMC 2 داستانیه که بعد از داستان DMC 3 اتفاق میفته چون تو DMC 2 ورجیل پودر میشه :biggrin1: (تریلرش هم موجوده نشون بدم؟ :biggrin1:)
ديگه اساتيد سري DMC ( علي و مرتضي ) خودشون زودتر از من جواب شمارو دادن:d

Dark_soul

کاربر سایت
Jul 8, 2012
37
نام
امیر
خیلی باحال بود دمت گرم فقط یه چیزی اینقدر اسامی تو داستان چپندر چولا بودن وسط داستان چند بار مخم هنگ کرد :D
بازم از این تاپیکا بزن داداش خیلی باحال مینویسی :)

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
من آخر نفهمیدم اینScorpionمرد؟زنده شد؟چی شد؟من همیشه به گریتوس گیر میدادم که2بار مرده باز زنده شده اما این یکی دیگه رکورد گریتوس رو هم زد:d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
منتظر بعدی هستم
قربونت مسعود جان ولي ديگه اين تاپيك به آخر كارش رسيده انشاالله تو تاپيكاي بعدي در خدمتتون هستم>:d<
خیلی باحال بود دمت گرم فقط یه چیزی اینقدر اسامی تو داستان چپندر چولا بودن وسط داستان چند بار مخم هنگ کرد :biggrin1:
بازم از این تاپیکا بزن داداش خیلی باحال مینویسی :)
آره كلا اين سري اسامي زيادي داره يه لشكر هستن:d
ممنون نظر لطفت هستش عزيزم;)

از تمامي دوستان عزيزم معذرت مي خوام چون احساس ميكنم داستان شماره آخر در حد شماره هاي قبلي نبود و بيشتر خودم دليلش رو اين ميدونم كه براي مسافرت مجبور بودم سريع تمومش كنم. هر چند با وجود اين مسائل تا ساعت 1 شب براش زحمت كشيدم ولي باز وظيفم دونستم يه معذرت خواهي از شما عزيزانم بكنم;)

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
ایولللل خدایی خیلی باحال بود کلی خندیدم مخصوصا واسه جناب دکتر=))

خوش حالم كه خوشتون اومد قسمت بشه تو تاپيك هاي بعدي هم در خدمتتون باشيم;):d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر