زندگي نامه 5 تن از شخصيت هاي محبوب بازي ها در چارچوب طنز

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
حالا نمیشه بیشتر از پنج تا کارکتر بزاری؟ :biggrin1:
ممنون ولي خوب از اول چون قرار بوده 5 تا باشه بيشتر از اين درتوانم نيست ولي شايد بعد از اتمام اين تاپيك با تاپيكي نو با ايده هاي نو در خدمتتون باشم>:d

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,507
( چه اهميتي دادن به جيل دستشون درد نكنه)
بحث اهمیت نیست،جیل گیر داد که منم میخوام بیام وسکرو بکشم،کریس گفت نه.جیل باز اصرار کرد،کریس گفت نه،دوباره جیل شدید تر اصرار کرد،کریس اعصابش خط خطی شد گفت حالا که لج میکنی منم همینجا ولت میکنم،فوقش 4 تا لیکر میریزن سرت تیکه پارت میکنن :D
نه باو جيل ميگه منم مي خوام بيام سهميه حضور در RE بعديم رو بگيرم ولي كريس نميزاره ميگه مال خودمه در نتيجه اين ميشه كه تو RE6 به جاي جيل، كريس تو بازي هستش:d
این جیل بیچاره از همون اول مورد تبعیض جنسیتی قرار گرفت تا همین الان :D

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
خیلی عالی
ممنون
بي نهايت ممنون از شما براي خوندن و توجهتون;)
بحث اهمیت نیست،جیل گیر داد که منم میخوام بیام وسکرو بکشم،کریس گفت نه.جیل باز اصرار کرد،کریس گفت نه،دوباره جیل شدید تر اصرار کرد،کریس اعصابش خط خطی شد گفت حالا که لج میکنی منم همینجا ولت میکنم،فوقش 4 تا لیکر میریزن سرت تیکه پارت میکنن :biggrin1:
نه باو جيل ميگه منم مي خوام بيام سهميه حضور در RE بعديم رو بگيرم ولي كريس نميزاره ميگه مال خودمه در نتيجه اين ميشه كه تو RE6 به جاي جيل، كريس تو بازي هستش:d

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
جالب بود مال کریتوس رو یه 2 بند خوندم . طنز نویسیت خوبه .
فقط احساس میکنم داستان فقط 1 بَتن داره و حرف دیگه ای نمیخواد جز داستانش بزنه که خب رو راستی ـت رو میرسونه که چیز خوبیه .
دستت درد نکنه

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
جالب بود مال کریتوس رو یه 2 بند خوندم . طنز نویسیت خوبه .
فقط احساس میکنم داستان فقط 1 بَتن داره و حرف دیگه ای نمیخواد جز داستانش بزنه که خب رو راستی ـت رو میرسونه که چیز خوبیه .
دستت درد نکنه
فقط دو بند؟:d

خوب آره قصد اصليم انتقال اطلاعات و داستان بازي هست و فقط خواستم با اضافه كردن طنز متن رو كمي براي مخاطب جذاب تر بكنم;)
به هرحال بازم ممنون Juice Hater عزيزم:d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
لول قسمت نرو روانی بود! مرسی! :D

( دانته قبول ميكند و آن ها ساعت ها باهم رقص باله تمرين ميكنند )
/:) :D
( باو اين بچه بازيا ديگه چيه كريتوس با اون عظمتش با دمپايي ميرفت بجنگه، ديگه خيلي مي خواست كلاس بزاره بند دمپاييش رو ميبست)

=))

دويل تايگر

امیر این "دویل تریگر" ـه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر