ریمیک سه گانه Sands of Time از فرنچایز Prince of Persia در راه است (بروزرسانی)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
134514

جان هارکر، یکی از اینسایدر های مطرح ریست ارا برای مدتی است که در حال مطرح کردن شایعه ای پیرامون بازسازی سه گانه Sands of Time از فرنچایز Prince of Persia است و آن را قریب الوقوع می داند

منبع: Rumor: Prince of Persia: The Sands of Time Trilogy Remake In The Works

134513
================================

Prince-of-Persia-Remake-Appears-On-Guatemalan-Retail-Site-Rumor-ResetEra.png

-1-Jason-Schreier-on-Twitter-Video-game-retailers-sure-love-leaking-Ubisoft-s-surprise-announc...png

https___pbs.twimg.com_media_Efys-GKU0AAh8ej_format=jpg&name=medium.jpg

==============================

تریلوژی تایید شدست :

https___i.imgur.com_pkuBRUE.png.jpg

لیک مال چهار ماه پیش ـه با اینحال کانسپت آرتی که بهش داره اشاره میکنه با اونی که خرده فروشی لو داده یکیه پس بقیه حرفاش به احتمال زیاد درسته :

https___i.imgur.com_O1V53pg.jpg

||
||
/ \

https___pbs.twimg.com_media_Efys-GKU0AAh8ej_format=jpg&name=medium.jpg

Last edited by a moderator:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
r5ta_3c6aff4a781b06d10f337260b4fa3b3d.jpg

Tik Tok Prince, Tik ... Tok​

چقدر طراحی مراحل فوق العاده ای داشت! مراحلی که پرنس دارک میشیدم و همینطوری باید میکشتیم و میکشتیم که جون مون پر باقی بمونه و یک التهابی به گیمپلی وارد میشد که قشنگ گیمر از عمق وجود اون حس ناپایداری و میل به کشتن برای بقا رو حس میکرد و امان از لحظاتی که به آب روان میرسیدیم (در داستان ها امده آب روان وجود رو از شیطان تهطیر میکنه) و بعد از اون تمپوی تند به آرامش میرسیدیم

چقدر انیمیشن سنگین حرکت کردن تو آب طبیعی بود. انیمیشن های سلاح برداشتن از روی زمین با پا، جدا از این موراد این بازیها و اثار هم عصرش یاداور زمانی بودند که بازی ها نه طولانی بودند و نه کوتاه ... الان بازی رو شروع میکنی تموم کردنش با خداست

چقدر با این باس فایت اول بازی خاطره داشتم! از کل ایتم ها بالا میرفتم ولی نمیدونستم باید بذارم خنجرم آبی بشه بعد ضربه رو بزنم :)) فکرکنم چند ماهی من و رفیقم سره همین مرحله گیر کرده بودیم هیچ ترینر و این چیزا هم جواب نمیداد اصلا :D بعد یادش بخیر تازه یکی بهمون گفت اقا باید بذاری شمشیر ابی بشه بعد ضربه رو بزنی و مرحله رفتم جلو انگار چندسال به عمرم اضافه شد :D اینقدر از بازی خوشم امده بود که کل ترینرها رو پاک کردم و همینطوری بازی کردم.

کوچه پس کوچه های بابیلون برای بالارفتن ازش، فرح زیبا، کالینای مجذوب، مونولگ های پرنس، پارکور و چقدر خاطره

از اینکه نسخه بعدی پرنس شد، اساسینز کرید اصلا و ابدا ناراحت نیستم چون خیلی با اون بازیها هم خاطره دارم و اتفاقا اینکه بستری شد برای روایت یک داستان جدید بیشتر عاشق شاهزاده ایرانی شدم ولی فکرمیکنم یوبیسافت یکجا به بعد مسیر رو گم کرد (نه تنها اساسین بلکه باقی ip ها) میتونست یکسال به اساسین استراحت بده، و در عوض شاهزاده ایرانی رو برگدونه

به صورت کلی امیدوارم دوره اون بازیهای سینگل پلیر 8-12 ساعته غنی برگرده

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
یعنی واقعا میشه؟8->8->8-> شاید هیچ بازیی برای من به اندازه شاهزاده پارسی ارزش نداشته باشه چون گیمرشدنم را مدیون این سری هستم.:x:x:x
از وقتی اونت پرنس برای فور انر اومده انقدر مود اونت را بازی کردم که حسابش از دست خودم هم در رفته.
برگشتن پرنس برای من یه رویاست که امیدوارم به حقیقت بپیونده.
برای خالی نبودن عریضه یه دو سه تا عکس و یه ویدیو کوتاه گیمپلی از اونت فور انر میذارم امیدوارم خاطراتتون را یه کوچولو زنده کنه. خالی از لطف نیست.

Stephen Dedalus

کاربر سایت
Mar 18, 2020
82
ولی بهش میخوره راست باشه. مدت هاست پرینس داره از زیر خاک میاد بیرون. اول که اون بازی کذایی برای VR، بعد امدنش به FH و حالا هم این شایعه. مثل اینکه این تیم جدید مدیریت IP های یوبی که گفته بودن تلاش میکنیم تنوع بدیم و دیگه مثل قبل بازی های یه شکل نباشن دروغ نگفتن و دارن یه کارایی میکنن.

کلا امیدوارم دروغ پروغ نباشه. تو این اوضاغ بد دنیا کمتر کسی حال شوخی های این مدلی رو داره.

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
چقدر طراحی مراحل فوق العاده ای داشت! مراحلی که پرنس دارک میشیدم و همینطوری باید میکشتیم و میکشتیم که جون مون پر باقی بمونه و یک التهابی به گیمپلی وارد میشد که قشنگ گیمر از عمق وجود اون حس ناپایداری و میل به کشتن برای بقا رو حس میکرد و امان از لحظاتی که به آب روان میرسیدیم (در داستان ها امده آب روان وجود رو از شیطان تهطیر میکنه) و بعد از اون تمپوی تند به آرامش میرسیدیم

چقدر انیمیشن سنگین حرکت کردن تو آب طبیعی بود. انیمیشن های سلاح برداشتن از روی زمین با پا، جدا از این موراد این بازیها و اثار هم عصرش یاداور زمانی بودند که بازی ها نه طولانی بودند و نه کوتاه ... الان بازی رو شروع میکنی تموم کردنش با خداست

چقدر با این باس فایت اول بازی خاطره داشتم! از کل ایتم ها بالا میرفتم ولی نمیدونستم باید بذارم خنجرم آبی بشه بعد ضربه رو بزنم :)) فکرکنم چند ماهی من و رفیقم سره همین مرحله گیر کرده بودیم هیچ ترینر و این چیزا هم جواب نمیداد اصلا :D بعد یادش بخیر تازه یکی بهمون گفت اقا باید بذاری شمشیر ابی بشه بعد ضربه رو بزنی و مرحله رفتم جلو انگار چندسال به عمرم اضافه شد :D اینقدر از بازی خوشم امده بود که کل ترینرها رو پاک کردم و همینطوری بازی کردم.

کوچه پس کوچه های بابیلون برای بالارفتن ازش، فرح زیبا، کالینای مجذوب، مونولگ های پرنس، پارکور و چقدر خاطره

از اینکه نسخه بعدی پرنس شد، اساسینز کرید اصلا و ابدا ناراحت نیستم چون خیلی با اون بازیها هم خاطره دارم و اتفاقا اینکه بستری شد برای روایت یک داستان جدید بیشتر عاشق شاهزاده ایرانی شدم ولی فکرمیکنم یوبیسافت یکجا به بعد مسیر رو گم کرد (نه تنها اساسین بلکه باقی ip ها) میتونست یکسال به اساسین استراحت بده، و در عوض شاهزاده ایرانی رو برگدونه

به صورت کلی امیدوارم دوره اون بازیهای سینگل پلیر 8-12 ساعته غنی برگرده
داغ دلم سر Kindred Blades تازه شد =((

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
یادمه اون موقع که نسخه سوم اومد صبح زود زود که همه خواب بودن بیدار میشدم pc رو روشن میکردم که ادامه بازی رو برم ببینم چی میشه:D

به شدت استقبال میشه به خصوص از WW با اون اتمسفر موزیک و داستان چه شود :x

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
Yuri Lowenthal ویس اکتور پرنس تو ایونت FH حضور داشت؟:-?

پ.ن: با اینه صدای یوری فوق العادس ولی من بازم Robin Atkin Downes ویس اکتور WW رو ترجیح میدم

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
یادش بخیر، اون زمان یوتیوب و راهنما نبود، واسه گرفتن پایان اصلی Warrior Within سرویس شدم. فکر کنم ۵ بار بازی رو پشت سر هم تموم کردم تا تونستم همه ی Life Upgrade ها رو پیدا کنم.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
یوبی سافت یه نسل مارو با ندادن Splinter Cell و POP جون به لب کرد . امیدوارم دیگه نسل بعد این IP ها با قدرت برگردن.

این لعنتی رو با اون موزیک فوق العادش هنگام فرار کردن چه طور فراموش کنم :(

41dk_3b98b1867140e1464ed21ffc198ef526.jpg

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
یوبی سافت یه نسل مارو با ندادن Splinter Cell و POP جون به لب کرد . امیدوارم دیگه نسل بعد این IP ها با قدرت برگردن.

داهاکا بود اسمش فکر کنم
از صد تا بازی ترسناک هم بدتر بود
در کل عاشقش بودم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

من شماره هم با مد 4k دارم روی pc می رم اما گاهی با شبیه ساز psp داخل ps vita می رم.البته فریم psp بازه با قدرت psvita بین 40 تا 120 فریم می ده که اگر ثابت 60 می شد کردش بهتر بود.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
این عکس داهاکا منو برد به حال و هوای اون سال ها. چقدر ترسناک بود واقعا این هیولا.
من توی سه گانه با نسخه 3 زیاد حال نکردم البته. نمیدونم انگار بعد از warrior within انتظارم خیلی بالا رفته بود. ولی دو نسخه اولش واقعاااا همین الانم فوق العاده هستن. نسخه 2 که شاهکاره ، اتمسفرش و کامبت سیستمش یه جهشی داشت که باورکردنی نبود. ولی جو sands of time هم بی نظیر بود.
من نسخه های 2008 و forgotten sands رو هم دوست داشتم خیلی. حالا درسته به اندازه سه گانه نبود کیفیتشون ولی بازی های خیلی خوبی بودن. کاش حداقال ادامه نسخه 2008 رو میساختن. هرچند که یه dlc دادن براش روی کنسول ها اگه اشتباه نکنم که داستانشو بستن تقریبا.

Gamer XYZ

کاربر سایت
Mar 26, 2020
68
این ایده کنترل زمان طوری هست که باید بشینی همه مراحل رو دونه دونه با دقت دیزاین کنی و Open World شدنش غیرممکنه. عن آکروبات بازی و پلتفورمینگ رو هم توی سری AC و حتی WDogs درآوردن دیگه. در کل چشم انداز خوبی واسه سری نمی بینم. مگه اینکه یوبی دوباره راضی بشه به بازی خطی ساختن. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر