ریختن داشبورد های جدید در 360 با Cd

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
ببخشید من به یک مشکل برخوردم . از راهنماییتون ممنون میشم
من داشبورد جدید رو ریختم . ولی برای نصب بازی به مشکل بر خوردم . تو توضیحات اولیه ی خودش بیان کرده که بازی رو تو درایو بزار بعد به my xbox برو و سپس دکمه Y رو بزن و گزینه ی Install رو بزن وشروع به نصب کن ولی من تا بازی رو می زارم بعد از خواندن دیسک وارد بازی میشه .

اگه ممکن یک توضیح روون بدید تا کار ما را بیفته.;)

از توی تب Settings می تونی گزینه Run شدن کنسول رو تغییر بدی به Run شدن با داشبورد یا DVD و ...

speeed

کاربر سایت
Jun 27, 2006
9
با عرض سلام
ببخشید این ورژن داشبورد رو ازکجا میشه فهمیدوآیا گزینه ای
داره که خود را برای آپدیت چک کنه
متشکرم

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
با سلام
من یه مدت هستش که بازی می خرم وقتی بازی رو تو دستگاه می زارم به جایی اینکه بازی لود بشه میره تو قسمت مولتی میدیاو انگار که توش فیلم گذاشتم و به جای اینکه بازی اجرا بشه فقط عکس یا آرم ایکس بوکس رو نشون می ده اول فکر کردم شاید رجین بازی شاید به دستگام نخوره ولی وقتی رجین بازی یه چیزه دیگه باشه خوده دستگاه پیام اینکه رجین بازی به دستگات نمی خوره رو می ده حالا نمی دونم که مشکل از داشبرد هست یا اینکه از بازی که خریدم . چهار تا از بازیهام اینطوریه

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
با سلام
من یه مدت هستش که بازی می خرم وقتی بازی رو تو دستگاه می زارم به جایی اینکه بازی لود بشه میره تو قسمت مولتی میدیاو انگار که توش فیلم گذاشتم و به جای اینکه بازی اجرا بشه فقط عکس یا آرم ایکس بوکس رو نشون می ده اول فکر کردم شاید رجین بازی شاید به دستگام نخوره ولی وقتی رجین بازی یه چیزه دیگه باشه خوده دستگاه پیام اینکه رجین بازی به دستگات نمی خوره رو می ده حالا نمی دونم که مشکل از داشبرد هست یا اینکه از بازی که خریدم . چهار تا از بازیهام اینطوریه
با سلام دوست عزیز
باید درایوتو آپدیت کنی ربطی به داشبورد نداره .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
چطوری باید آبدیتش کنم

آمورش آپدیت کردن فریمور درایو در بخش راهنمایی و آموزش ها گذاشته شده که کاربران پرمیوم می تونن اون رو دانلود کنن.

vahid051

کاربر سایت
Jul 1, 2009
27
سلام دوستان
من طبق روشی که گفتین عمل کردم ولی نتونستم آپدیت کنم mixed media می نویسه ولی دستگاه که خاموش روشن می کنم پیغامی برای آپدیت نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام دوستان
من طبق روشی که گفتین عمل کردم ولی نتونستم آپدیت کنم mixed media می نویسه ولی دستگاه که خاموش روشن می کنم پیغامی برای آپدیت نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید

دوستان من هم همين مشكل دوستمون را دارم لطفا كمك كنيد راستي هزينه اپديت كردن درايو چنده؟ (بيرون) براي من 1.4 هست ميخوام به1.6 ارتقا بدم تا بازي هاي جديد را بخواند

vahid051

کاربر سایت
Jul 1, 2009
27
من حتی با فلش هم امتحان کردم ولی نشد کجای کار مشکل داره ؟؟؟!!!!!!!!

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
من حتی با فلش هم امتحان کردم ولی نشد کجای کار مشکل داره ؟؟؟!!!!!!!!
شايد قبلا آپديت شده .
واسه اطمينان كه بفهميد آپديت هست يا نه بريد به live وصل شيد . اگه قبلش پيغام آپديت اومد كه آپديت نيست . اگه نيومد كه آپديت هست

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
دوست عزیز اون اپدیت نخیر ! باید اپدیت سخت افزاری انجام بدین و باید درایو رو به pc وصل کنید که کلی دردسر داره و کار شما نیست ! الان شرکت ها با 10 هزار تومان در عرض 20 دقیقه اپدیت میکنند

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام spore جان مثل اين كه شما منظور من و اقا وحيد را اشتباه فهميدي اون اپديتي كه شما ميگين اپديت درايو كه بله كار هر كسي نيست و بايد داد بيرون اما منظور ما اپديت داشبورد شما صفحه هاي قبل را نگاه ميكردي متوجه ميشدي حالا كسي نيست ما رو كمك كنه؟:((

vahid051

کاربر سایت
Jul 1, 2009
27
سلام spore جان مثل اين كه شما منظور من و اقا وحيد را اشتباه فهميدي اون اپديتي كه شما ميگين اپديت درايو كه بله كار هر كسي نيست و بايد داد بيرون اما منظور ما اپديت داشبورد شما صفحه هاي قبل را نگاه ميكردي متوجه ميشدي حالا كسي نيست ما رو كمك كنه؟:((
بعد از کلی تلاش تونستم آپدیت کنم من 2 تا cd رایت کردم و با یه فلش امتحان کردم فلش من 8 gb بود فلش فرمت کردم بازم نشد یه فلش از دوستم گرفتم فکر میکنم 1 gb بود فایل ریختم رو فلش زدم به دستگاه روشنش کردم پیغام آپدیت اومد

marine-33

کاربر سایت
May 6, 2009
86
نام
دانیال
سلام کسی می دونه چی کار کنیم از live بن نشیم؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر