ریختن داشبورد های جدید در 360 با Cd

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
بچه ها یه سوال اگه الان ما این اپدیت رو نصب کنیم پروفایل قبلیمون (اچیومنتها و بقیه ی اطلاعات ) ثابت میمونه چون یکی از دوستان گفته بود که نمیشه توش پروفایل ساخت
همه کاری میشه کرد فقط نمیشه اواتار ساخت که اونم از 19 به بعد ;)

معلومه که اصلا نصب نکردی و فقط خالی بندی میکنی چون هنوز به قول شما اون ادمکه وجود نداره و قراره که 29 ابان اون بیاد پس فعلا مثل یه سایه میمونه ! نمیدونم چجوری قیافش رو دیدی ؟؟؟:laughing:

چی میگی خالی بندی چیه اصلا چرا باید دروغ بگم مگه چی گیرم میاد من که نگفتم شکل اون ادمک محو را دیدم گفتم که یک شکلک ادمک مسخره اونجاست نگفتم شکلشو دیدم
اصلا سوال من هیچ ربطی به این جواب تو نداشت .
من گفتم میشه همون به قول تو سایه را برداشت یا نه یا اینکه میشه به حالت قبل در اورد داشبورد را یا نه من نمیدونم چرا تو این سایت همه فکر میکنن اومدن برا هم کلاس بزارن اخه این دیگه کلاس و خالی بندی داره؟

با بجاي اين همه بحث و جدل بي فايده يكي لينك اونوبگذاره تا ما هم استفاده كنيم البته لينكش سالم باشه

من دانلود کردم نصب کردم خیلی هم جالب و خوب بود...midnight club:los که مشکل لود شدن بافت ها رو داشت به کلی حل شد و سرعت لودینگ ها خیلی کمتر شد:love:
http://rapidshare.com/files/159375222/_SystemUpdate.rar.
اینم یه لینک...
با تشکر از دوستان و بویژه آقا علی:smile::cool:

من که همچنان منتظر می مانم :biggrin1: تا 19 November .

هر چیزی کامل و اصلیش خوبه :biggrin1:

بعد از اپدیت کردن میتونیم از ظاهر داشبورد قبلی (تیغه ای) استفاده کنیم؟

من هم اپدیت کردم
بایدبگم واقعا خوبه - الان Far Cry 2 - Fallout 3 رو کپی کردم و لودینگها خیلی جالب کاهش یافته !!!!!!!!!
واقعا به دردبخوره البته بیشتر برای اونهایی که هارد دارن -

با سلام
اگه زحمتی نیست لطفا چگونگی نصب اپدیت روی x360 رو بگین اگه قبلا گفتین یک بار دیگه هم بگین تا من هم متوجه بشم
با تشکر

با سلام
اگه زحمتی نیست لطفا چگونگی نصب اپدیت روی x360 رو بگین اگه قبلا گفتین یک بار دیگه هم بگین تا من هم متوجه بشم
با تشکر

توی صفحات قبل هم فکر کنم می گشتید پیدا میشد.
شما فایل رو که دانلود کردید.Unzip که کردید پوشه SystemUpdate$ رو روی فلش مموری بریزید و به کنسول بزنید.سریعا پیغام آپدیت میاد و شما هم آپدیت کنید.

بسیار ممنون از جواب شما واقعا کمک کردید فقط یک چیزی ایا به نظر شما ریختن تعداد بسیاری بازی روی هارد کنسول و پاک کردن دوباره ان و دوباره ریختن یک بازی دیگر و ادامه این کار به دفعات به درایو کنسول صدمه نمیرسونه لطفا در این باره کمی توضیح دهید
با تشکر

من این اپدین رو دانلودیدم ! ولی وقتی میریزم تو فلش ، هیچی نمیاد !
خاموش روشن هم کردم ! کارهاییی که جناب Console گفتن رو هم انجام دادم.
یکی از دوستان لینک سالم این اپدیت رو بده ممنون میشم .:smile:

ببین فایلت حتما باید تیه این دایرکتوری باشه:SystemUpdate$
وگرنه 360 نمیخوندش

سلام.من ریختم روی cd وقتی تو دستگاه گذاشتم نوشت mixed disc منم خاموش روشن نکردم رفتم تو setting اون گزینه ی اخری که instal...بود رو زدم یه یس و نو اومد یس رو زدم و اپدیت شد و ریست بعدم داشبرد جدید ایا این روش اشتباه بوده یا ضرر داشته یا درسته؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or