ریختن داشبورد های جدید در 360 با Cd

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
مهندسین کسی هست که تصویری از انواع داشبورد ها بزاره و تاریخچه ای رو درست کنه ؟؟؟
خیلی دوست دارم ببینم اول داشبور چی بود چی هست و چی خواهد شد چون منم دارم به شما میپیوندم !
مشکلات و حسن ها و ... هر چی رو میدونید با ذکر تصویر بزارید !!!
ممنون از همکاری شما دوست عزیز :biggrin1::smile:

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
بچه ها من آپدیت 7 و نیم مگی رو دانلود کردم حالا چطور بریزم تو کنسول با فلش مموری مموری میشه چطوری؟
ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بچه ها من آپدیت 7 و نیم مگی رو دانلود کردم حالا چطور بریزم تو کنسول با فلش مموری مموری میشه چطوری؟
ممنون

فایل رو با WinRAR باز کن و Extract کن و بعد فولدر داخلش رو توی فلش مموری کپی کن و بزن به کنسول.

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوستان آیا مطمئن هستیدکه بعدا دوباره میشه این آپدیت رو اپگرید کرد.
میگم نکنه دیگه دستگامون آپدید نشه ؟

saeedrah

کاربر سایت
Feb 9, 2006
227
نام
سعید رهبری
نمی شه مطمئن بود :D . اما یه ذره منطقی باش. این که نشون بر این نیست که ما کنسولمون هک شده. این یعنی اینکه ما آپدیت رو دانلود کردیم ریختیم :laughing: حالا غیره قانونی فرضا. مگه چی کار کردیم؟ این جزوه نقشه های مایکروسافته اصلا. در ضمن کلی خارجیم این داشبور جدیدو ریختن غیر قانونی. مایکروسافت انقد خره که به خاطر یه آپدیت دزدی همرو بن کنه و به خودش لطمه بزنه؟ :evil: البته از این مایکروسافت هیچی بعید نیست حتی خریت

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
آقا ما اینو بریزیم ولی بعد از تاریخ اومدن آپدیت بریم لایو بن نمیشیم؟
احتمال بن شدن هست؟:confused:
یعنی اینهایی که این آپدیت رو ریختن الان قید لایو رو زدن;)
من اگه 1درصد هم احتمال بن شدن وجود داشته باشه نصب نمیکنم ولی اعصابم خورد میشه:mad: لعنت به این هکرا که نمیزارن هر چیزی سر وقتش بیاد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,197
نام
محمد امین
احتمال بن شدن که زیاد هست ... بهترین کار اینه که یک چند روزی صبر کنید تا نسخه اصلی رو بگزارند و این طوری خیالتم راحت هست..

من نمیدونم چه عجله ای دارید ..؟!

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
مهندسین کسی هست که تصویری از انواع داشبورد ها بزاره و تاریخچه ای رو درست کنه ؟؟؟
خیلی دوست دارم ببینم اول داشبور چی بود چی هست و چی خواهد شد چون منم دارم به شما میپیوندم !
مشکلات و حسن ها و ... هر چی رو میدونید با ذکر تصویر بزارید !!!
ممنون از همکاری شما دوست عزیز :biggrin1::smile:

منظورتون چیه؟؟؟:confused: تاریخچه نداره که 1 داشبورد بود که اگه کنسول داشته باشی تا حالا 1000 با دیدیش و اینم ورژن بتا داشبورد جدید هست جای تعجبه اگه ندیده باشیش چون من قبل از اینکه همین بتا رو نصب کن چند ماه منتظرش بودم و انقدر تبلیغات روش انجام شده که قبل از اینکه همین بتا بیاد همه می دونستن محیطش چطوریه که هر جا بری(تو همین فروم های بازیسنتر هم یه سرچ کن تو گیم تریلر و گیم اسپات و ... می تونه ویدیو های مربوط به داشبورد جدید و امکانات و ... ببینی نیاز به تاریخ چه و عکس نیست .

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
دوستاني كه fable 2 رو نصب كردن ايا قبلا patch ي كه براي CO OP بود رو دانلود كردن يا نه ؟ چون من دانلود كردم گفتم شايد بخاطر اين باشه كه بازي نصب مي شه ولي اجرا نمي شه :(

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
با این داشبورد جدید میشه بازی هارو ریخت تو هارد؟:confused:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوستان منم نصب کردم :
ایکس باکس حالا شد ایک باکس
واقعا بازی ها سریعتر و عالیتر اجرا میشن سرعت لودینگ باز ها عالی شده در جی تی آی هم دیگر مشکل تکسچر ی وجود نداره . دوستان همه با هم هیپ هیپ ... هپ هیپ ...

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
با این داشبورد جدید میشه بازی هارو ریخت تو هارد؟:confused:

بله میشه ریخت ولی بهت پشینهاد میکنم دیسکهایی که مالزی هست کپی نکنی چون هم یک ساعت طول میکشه هم اینکه پدر درایوت درمیاد . من اینکارو کردم و دیدم چی میشه !!!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دوستان منم نصب کردم :
ایکس باکس حالا شد ایک باکس
واقعا بازی ها سریعتر و عالیتر اجرا میشن سرعت لودینگ باز ها عالی شده در جی تی آی هم دیگر مشکل تکسچر ی وجود نداره . دوستان همه با هم هیپ هیپ ... هپ هیپ ...

یعنی بازیهارو از رو هارد اجرا کردی که اینقدر سریع اجرا میشن؟؟؟!!!

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
توی مغازه ی آقا هادی ( سرزمین ) تست کردیم ، با دیسک RiData مشکل داشت و بازی ها کپی نمی شدن ( بعضی ها وسط های کار کنسل می شد ، بعضی ها هم همون اول ) ، ولی Verbatim هیچ مشکلی نداشت و راحت کپی شد .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر