رکورد گیم اسکور شکسته شد!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
Raymond Cox رکورد گیم اسکور ها را شکست.Stallion83 نام کاربری او در لایو است.
دارنده ی رکورد های گینس با باز کردن اچیومنت هایی از dirt3 و earth defence گیم اسکور های خود را از مرز 600 هزار گذراند.:-o
او برای رسیدن به این رکورد 800 بازی را انجام داده است.
او میگوید که امسال بازی های خوبی می آیند که او بد دنبال بازی کردن آنها است.

منبع:

• Like
Reactions: Gunners Trust

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
خداییش اون بیکار که این همه اچیومنت جمع کرده ولی ما بیکارتر نیستیم که 7صفحه درمورد این یارو داریم نظر میدیم؟؟؟؟;)

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
نرد ها هم دوست دختر دارند ؟؟؟؟ :D
آماری از تلفات کنصول ندادند ؟؟؟ :D

پ ن : چیه خو همه دارند ترول می کنند :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فریدون من تقریبا با این چیزایی که از زندگیش فهمیدم دیدم مثل این گیمرهای دیگه نیست که به زور از خونه در میان اما ترو جون فریتوس دیگه حرفی نزن خنده دار باشه:D قربون شکلت برم کاری بس ارزشمند مثل درس خوندن و استفاده از هوش و IQ رو با گیم مقایسه میکنی؟
نمیگم گیم هوش نمیخواد اما اصلا قابل مقایسه نیستن! حالا تو چجوری اینارو یکی دونستی برام خیلی جالبه
موضوع اصلی "حس"ـی هست که در این کار به وجود میاد. من این احساس بینهایت خوشایند رو تجربه کردم. به عنوان مثال BlackCat و triple h و Fëanor و Lich King علاوه بر اینکه تحصیلات دانشگاهی دارن و ادامه میدن، متخصص گرفتن آچیومنت هم هستن. کسی که 4-5 ساعت بازی میکنه و سخترین چالش ها رو برای گرفتن سخترین آچیومنتها پشت سر میزاره دلیل بر بیکار بودن و الافی و اینا نیست.

پ.ن. منم یک مقدار وقت داشتن CoD: WaW رو 900 کردم :D. وقت داشته باشم L.A Noire رو 1000 میکنم. میتونید درموردم اینطور فکر کنید الافِ یارو.
پ.ن.2. احتمالاً جامعه ما بیشتری % بیکاری رو توی جهان داره. نمیدونم چطوری شمایان روتون میشه از وقت کشی و بطالت و اینت دم بزنید :|.

hafo

کاربر سایت
Jan 17, 2011
85
شاید اون بیکار باشه انقد اچیومنت گرفته اما مطمئنن کسایی که میان اینجا میگن چه بیکاره خیلی بیکارتر از این شخصن چون دارن رو چیزی که از دید خودشون ارزش نداره بحث می کنن .

Chemekhin

کاربر سایت
Aug 10, 2011
18
اونایی که میگین این کار خوبی کرده ببینم شما میزارید بچتون صبح تا شب بشینه اچیوممنت بگیره و score جمع کنه ؟

• Like
Reactions: nathan mckane

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
اونایی که میگین این کار خوبی کرده ببینم شما میزارید بچتون صبح تا شب بشینه اچیوممنت بگیره و score جمع کنه ؟
کلنگ جان ، شما از کجا میدونی که این آقا از صبح تا شب نشسته اچیومنت گرفته ؟ اگر هم نشسته باشه دستش درد نکنه ، به من و شما ربط نداره زندگی ایشون . در ضمن اینجا فروم تربیت بچه نیست و بچه هم کسی نداره .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
از صبح تا شب نبوده كه ..
يكي از بچه ها محاسبات كرده
نهايت ميشه روزي چهار ساعت ...
ميانگين

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
مگر خیال کردین طرف از 5 صبح تا 4 صبح فردا میشینه یک پشت بازی میکنه..؟ روزی 7 ساعت هم بتونی بازی کنی طی این مدت می تونی این تعداد اچیومنت بگیری..
من خودم دانشجو هستم تو لیگ برتر بازی میکنم روزی 3 ساعت مربی گری میکنم روابط عمومی هیئت هم هستم تازه تو کار عمده فروشی هم هستیم ولی حداقل روی 5 ساعت بازی میکنم و کلی هم پای اینترنتم.. پس مطمئن باشید اگر کارت برنامه ریزی شده باشه هیچ وقت لنگ نمیمونی

خیلی از جوانهای این دوره روزی 10 ساعت دنبال دخترها خیابان متر میکنند و روزی 5 تا شارژ ایرانسل برای مورد قبل مصرف میکنن آخرشم مثل اون دوستمون شکست عشقی میخورن.:d

اگر روزی 300 تا اچیومنت بگیری در عرض یک سال میشه 108 هزار تا و در عرض این 6 سال میشه 653 هزار برای گرفتن 300 تا اچیومنت 3 ساعت هم کمتر وقت لازمه..

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
برای خودم و شما متأسفم! توی فروم گیم، میاید میگید کسی که زیاد بازی میکنه بیکاره!!! حالا اگر توی فروم آشپزی همچین چیزی گفته میشد من دردیم نبود! دیگه من موندم کسی که خودش گیمره، میاد فروم گیمینگ پست میده، اخبار بازیهارو دنبال میکنه چطور به خودش اجازه میده به کسی که به قول پارسیا باید براش یک قهرمان باشه، میگه بیکار! آره، ایشون بیکار هستن، شما که وقتی یک بازی لیک میشه با عجله دانلودش میکنی، سریع هم دانلود شد پشت سر هم بازی میکنی تمومش میکنی که بگی آره من از همه زودتر تمومش کردم و میای تو فروم اعلام وجود میکنی، خیلی از وقتت به خوبی استفاده میکنی و میای میگی بچت روزی فلان قدر بازی کنه، خودت اجازه میدی؟
محض اطلاعتون، ایشون خـیلـی هم از من و شما خوشبخت تر هستن! چرا؟ چون لذتشو از اینکار میبره، اسمش توی گینس ثبت شده، کارشو میکنه، زندگیشو میکنه، GFـشو داره و از همه مهمتر اصلاً زندگیش اونطوری که شما میگین صرف بازی نمیشه! خود شما روزی 4-5 ساعت بازی نمیکنید آقایون وقت شناس؟ :)
ما فقط یاد گرفتیم به کسی که میاد و کاری غیر قابل باور و طاقت فرسا رو میکنه، بگیم بیکار، احمق و اینجور چیزا. فقط هم توی زمینه گیمینگ نیست، توی همه زمینه ها؛ اخبار نشون میده یک نفر بزرگترین مجموعه تمبر رو جمع کرده، بعد بجا اینکه بگن دمش گرم؛ میان میگن مرتیکه احمق بیکار پولش و وقتش اضافه کرده! ظاهراً دوستان معنی لذت براشون تفهیم نشده! مثلاً ایشون دوست داره بازی کنه، اچیومنت بگیره و لذت ببره، شاید اگر درس بخونه و کار پیدا کنه از زندگیش اینقدری که الآن لذت میبره لذت نبره! ما کار میکنیم تا پول دربیاریم و لذت ببریم، وقتی همین الآن داره لذت میبره و حتماً مایحتاج زندگیش تأمین میشه چرا وقتشو صرف کارهای دیگه بکنه؟
میدونید قضیه چیه؟ یک دانشمندی رفت به یک دهکده، دید یک آدمی نشسته کنار رودخونه و داره ماهی میگیره، 5 تا ماهی گرفت و داشت میرفت که دانشمنده بهش گفت: چرا 5 تا، یعنی نمیتونی بیشتر ماهی بگیری؟ گفت چرا، تا 13-14 تا هم میتونم، اما همین برای من و زن و بچم کافی هستش! دانشمنده گفت: خب تو میتونی روزی 14-15 تا بگیری، اضافه هاش رو بفروشی، بعد که پول در آوردی چندین قایق بخری، و به روزی 100 تا ماهی برسونی، بعد همینطور پول دربیاری و خلاصه گفت تا زمانی که پولدار بشی، یک کارخونه کنسرو ماهی بسازی و بعد که پولدار شدی، یک خونه تو یک دهکده بخری، بری راحت برای خودت و زنت ماهی گیری کنی با آرامش کنار یک رودخونه و از زندگیت لذت ببری! بعد روستایی گفت: خب من که همین الآن دارم اینکار رو میکنم و از زندگیم لذت میبرم!

دیگه نمیدونیم چی بگم! واقعاً تعجب میکنم از نظر های شما!

• Like
Reactions: Loghman

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
برای خودم و شما متأسفم! توی فروم گیم، میاید میگید کسی که زیاد بازی میکنه بیکاره!!! حالا اگر توی فروم آشپزی همچین چیزی گفته میشد من دردیم نبود! دیگه من موندم کسی که خودش گیمره، میاد فروم گیمینگ پست میده، اخبار بازیهارو دنبال میکنه چطور به خودش اجازه میده به کسی که به قول پارسیا باید براش یک قهرمان باشه، میگه بیکار! آره، ایشون بیکار هستن، شما که وقتی یک بازی لیک میشه با عجله دانلودش میکنی، سریع هم دانلود شد پشت سر هم بازی میکنی تمومش میکنی که بگی آره من از همه زودتر تمومش کردم و میای تو فروم اعلام وجود میکنی، خیلی از وقتت به خوبی استفاده میکنی و میای میگی بچت روزی فلان قدر بازی کنه، خودت اجازه میدی؟
محض اطلاعتون، ایشون خـیلـی هم از من و شما خوشبخت تر هستن! چرا؟ چون لذتشو از اینکار میبره، اسمش توی گینس ثبت شده، کارشو میکنه، زندگیشو میکنه، GFـشو داره و از همه مهمتر اصلاً زندگیش اونطوری که شما میگین صرف بازی نمیشه! خود شما روزی 4-5 ساعت بازی نمیکنید آقایون وقت شناس؟ :)
ما فقط یاد گرفتیم به کسی که میاد و کاری غیر قابل باور و طاقت فرسا رو میکنه، بگیم بیکار، احمق و اینجور چیزا. فقط هم توی زمینه گیمینگ نیست، توی همه زمینه ها؛ اخبار نشون میده یک نفر بزرگترین مجموعه تمبر رو جمع کرده، بعد بجا اینکه بگن دمش گرم؛ میان میگن مرتیکه احمق بیکار پولش و وقتش اضافه کرده! ظاهراً دوستان معنی لذت براشون تفهیم نشده! مثلاً ایشون دوست داره بازی کنه، اچیومنت بگیره و لذت ببره، شاید اگر درس بخونه و کار پیدا کنه از زندگیش اینقدری که الآن لذت میبره لذت نبره! ما کار میکنیم تا پول دربیاریم و لذت ببریم، وقتی همین الآن داره لذت میبره و حتماً مایحتاج زندگیش تأمین میشه چرا وقتشو صرف کارهای دیگه بکنه؟
میدونید قضیه چیه؟ یک دانشمندی رفت به یک دهکده، دید یک آدمی نشسته کنار رودخونه و داره ماهی میگیره، 5 تا ماهی گرفت و داشت میرفت که دانشمنده بهش گفت: چرا 5 تا، یعنی نمیتونی بیشتر ماهی بگیری؟ گفت چرا، تا 13-14 تا هم میتونم، اما همین برای من و زن و بچم کافی هستش! دانشمنده گفت: خب تو میتونی روزی 14-15 تا بگیری، اضافه هاش رو بفروشی، بعد که پول در آوردی چندین قایق بخری، و به روزی 100 تا ماهی برسونی، بعد همینطور پول دربیاری و خلاصه گفت تا زمانی که پولدار بشی، یک کارخونه کنسرو ماهی بسازی و بعد که پولدار شدی، یک خونه تو یک دهکده بخری، بری راحت برای خودت و زنت ماهی گیری کنی با آرامش کنار یک رودخونه و از زندگیت لذت ببری! بعد روستایی گفت: خب من که همین الآن دارم اینکار رو میکنم و از زندگیم لذت میبرم!

دیگه نمیدونیم چی بگم! واقعاً تعجب میکنم از نظر های شما!

کاملا موافقم امیر رضا جان ناسلامتی ما یه گیمریم
پست قبلی هم فقط یه شوخی بود

• Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,582
نام
شیخ صدرا
مطمئن باشید این آقا کار هم میکنه که پول داره این همه بازی بخره!

من خودم دانشجو هستم تو لیگ برتر بازی میکنم

منم کریم باقری ـم!

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
مـــن هـــرگــز فک نمیکردم Achievmenet های یه نفــر باعث فشــار آوردن به این همــه آدم بشـــه ،اونم در این سطح بسیار بالا :))

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
مطمئن باشید این آقا کار هم میکنه که پول داره این همه بازی بخره!

منم کریم باقری ـم!

انگار هر کی هر جای فروم بگه چیکارس و تخصصش یا شغلش چیه باید مسخره بشه ! یادش بخیر، منم یک بار گفتم رشتم چیه یه مشت آدم بیسواد خواستن دست بگیرن !! :))=))

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
از پریروز تا حالا که خبر گذاشته شده گیمراسکور ایشون شده 601000 در حالی که اینجا همچنان دارید درباره این موضوع بحث می کنید. حالا اون علاف تره یا شما؟:D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
به نظر من حالا يك نفر براي ركورد گذاشتن اين كار رو كرده عيبي نداره و نميشه بهش خرده گرفت چون از اين كارا در همه ي زمينه ها زياد ميكنن.ولي در كل تعميم اين راه و روش و خودكشي براي گرفتن گيم اسكور يا زياد روي در هر چيز ديگه اصلا خوب نيست.منظورم اينه كه انسان كلا بايد تو همه چيز حتي عبادت كردن يا چيزهاي خيلي پايه اي مثل غذا خوردن هم بايد اندازه نگه دار باشه.
نبايد تصور كرد چون يك نفر اين كار رو كرده حتما اين كار درستي هست.هر كار سخت و ازشمند به لحاظ غير قابل انجام بودن لزوما كار صحيحي نيست.
در واقعا جهان فقط به همين يك نفرها احتياج داره و بس.اصلا نبايد اين كار بين مردم رواج پيدا كنه.همون طور كه ورزش حرفه اي و ورزشكار هاي حرفه اي گرچه با ارزشند ولي كارشون و شيوه رفتاريشون اصلا براي زندگي عادي مناسب نيست.
من خودم هم شايد بازي كه دوست داشته باشم رو 10 بار بازي كنم و حتي يكبار در مورد يك بازي واسه 1000 تايي كردن تلاش كردم ولي هيچ وقت اين امر رو تعميم ندادم و وقتم رو واسه يك عده بازي پوچ و بي محتوا هدر ندادم.

• Like
Reactions: nathan mckane
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر