روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

دوستان سلام !

یه سوال : من میخوام مقدار Hz مانیتورم رو واسه بازیهای X360 تغییر بدم . اما خودش رو 60 Hz تنظیم هست و قابل تغییر هم نیست ! (البته تو PC قابل تغییره ها و تا Hz 85 هم میشه گذاشتش .) مانیتورمم LG FLATRON F700B هستش . (سری لبخند ! )
ایا راهی واسه این کار هست ؟
به رزلوشن که ربطی نداره احتمالا ؟!

این کارو واسه این میخوام بکنم که دیدم تفاوت سرعت بازی ها برای مثال در FIFA 08 بر روی HDTV با مانیتور خیلی محسوسه و رو HDTV خیلی سرعت بهتر و بازی روان تر هست و فک کنم این مسئله به مقدار Hz صفحه نمایش ربط داشته باشه .
راسی کسی میدونه این HDTV های سامسونگ سری R مثل R88 تا چه Hz ی رو پشتیبانی میکنن و این بازی های X360 بهترین حالتشون در چه Hz ی هست ؟

با تشکر ....... .

اووف، به نظر خوف مياد.
ارزونتر سراغ نداري؟

راستي تو قيمت پايين LCD ها، مونيتور ارزون تره يا تلويزيون؟
پارسال عيد من تو كف 940bw بودم، چيزي تو اون مايه چي سراغ داري؟

اووف، به نظر خوف مياد.
ارزونتر سراغ نداري؟

راستي تو قيمت پايين LCD ها، مونيتور ارزون تره يا تلويزيون؟
پارسال عيد من تو كف 940bw بودم، چيزي تو اون مايه چي سراغ داري؟

LCD خوب برای XBox 360 توی مانیتور ها از 280 شروع میشه.این مدل ها پیشنهاد میشه :

Samsung 1931Bw
Samsung 206Bw
Samsung 2032Bw
Samsung 2232Bw
Samsung226Bw

ممنون در مورد hdmi to dvi چی؟ صدا رو باید از چی بگیرم

در این مورد اطلاعی ندارم.دوستانی که با این کابل کار کردن باید جواب شما رو بدن.

این چطوره؟ قیمتش که با جیب ما همخونی داره اما کیفیتش قابل قبول هست یا در پیته؟
http://rayansaba.com/index.php?productID=2076

این مانیتور مثل این که DVI نداره.اما خوب مانیتور خوبی هست.اگر بتونی یه مقدار پول روش بذاری 1931Bw بخری حرف نداره... ;)
اگر HDCP Support باشه برای PS3 هم استفاده میشه...

الان بهترین مدلی که کیفیتش ردیف باشه واید باشه گارانتی نداشته باشه چنده چیه

بهترین مدل ها فعلا 2232Bw و 226Bw هستن که 22 اینچ هستن.اما توی اینچ های پایینتر هم 206Bw و 2032Bw هستن.کنتراستشون هم فکر می کنم 3000:1 باشه.

دوست عزیز joopi_gam3r اون تصویری که تو پست 1396 گذاشتی با کابل VGA بوده ؟ کابلت اصله ؟ اونطور که به نظر میرسه تصویر خیلی خوبی داره.. من با همینشم راضیم... مانیتور منم مثل شماست 775 FT.. پس فکر نکنم که نیازی باشه مانیتورم رو عوض کنم.. می دونم که کیفیت تصویر تو مانیتور LCD واید میشه خدا..;)

اگه به این سوالام جواب بدین ممنون میشم..
1. میشه به جای VGA از HDMI استفاده کرد و به مانیتور CRT وصلش کرد ؟ منظورم اینه که میشه HDMI رو به CRT متصل کرد ؟
2. من یه کارت تی وی دارم.. مدلی هم که می خوام بخرم آرکیده که می دونین کابل Component داره.. میشه به جای خرید کابل VGA از طریق کابل Component به کارت تی ویم متصل کنم ؟ مطمئنا کیفیت VGA رو نداره.. آره ؟ کسی تا حالا اینکارو کرده ؟
ممنونم.:love:

کابل VGA خودش 2 تا فیش صدا هم داره ولی HDMI رو اگر به VGA یا DVI تبدیل کنید صداش می پره. اول این مشکل رو حل کنید بعد سر اینکه کیفیت کدوم بهتره صحبت میکنیم!
نمیخواد همین الان صحبت میکنیم! کیفیتشون فرقی نداره خودتون رو زیاد درگیر نکنید.
شما اگر نمایشگری داشته باشید که بتونه فرق HDMI و VGA رو در 360 نشونتون بده اون نمایشگر خودش ورودی HDMI هم داره و احتیاج به تبدیل و این چیزها نداره! اگه ورودی hdmi نداره با همون کابل VGA میتونید نهایت کیفیتش رو بگیرید.

البته کابل VGA ش از نوع خیلی درپیت نباشه. نیمه درپیت هم باشه مشکلی نداره!

وصل کردن component به کارت TV روی مانیتور هم کار خیلی قشنگیه که میتونه کیفیت تصویر 360 رو با سگا مگا درایو برابر کنه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or