روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

1. 100% برای بازی HD TV بهتر جواب میده.
2. سامسونگ توی بازار بیشتر خرید میشه...
3.از مارک Samsung من توی 22 اینچ ها 2232Bw و توی 20 اینچ ها 2032Bw رو پیشنهاد می کنم که هر دو با کنتراست 3000:1 هستن.
4.در این مورد هم من اطلاعی ندارم.دوستانی که بیشتر در این مورد اطلاع دارن راهنماییتون می کنن.
ممنونم دوست عزیز....
از دوستان کسی میتونه یه مونیتور lcd که از زوایای مختلف تصویر ثابت باشه معرفی کنه؟(با تغییر مکان تصویر سیاه یا سفید نشه)
رفیقم میگفت benq202w خیلی خوبه.حالا اگه تجربه و نظر بهتری دارید راهنمایی کنید....

کمک

بچه یه راهنماییی به نظر شما کنسول با کابل HDMI TO DVI به مانیتور وصل کنم یا یه کابل ‌VGA اصل مایکرو سافت بگیرم؟
در ضمن کسانی که این کابل دارم بگن سایه داره یا نه
xc20pk.jpg

این کابل فکر کنم همون طرح کابل مایکرو سافت
در ضمن مانیتورم LCD SAMSUNG 1931BW+

بچه یه راهنماییی به نظر شما کنسول با کابل HDMI TO DVI به مانیتور وصل کنم یا یه کابل ‌VGA اصل مایکرو سافت بگیرم؟
در ضمن کسانی که این کابل دارم بگن سایه داره یا نه
xc20pk.jpg

این کابل فکر کنم همون طرح کابل مایکرو سافت
در ضمن مانیتورم LCD SAMSUNG 1931BW+

بهنام جان این پست رو بخون :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=391600&postcount=1425

با این پست فکر کنم متوجه بشی که چی باید بخری.

سلام اقایون
من از اول این تاپیک رو خوندم ولی بازیم چیزی نفهمیدم :confused: اقا من 300 تومن پول دارم و میخوام یه مانیتور lcd کلا تو عمرم بگیرم که با 360 سازگار باشه یکی لطف کنه بیاد بگه الان با این مقدار پول چی بگیرم در ضمن من یه speaker 5.1 هم دارم که میخوام با استفاده از کابل vga وصل کنم ولی اینطور که فهمیدم یه مشکلاتی هست یکی لطف کنه بیاد دقیق توضییح بده ممنون میشم :love:

سلام اقایون
من از اول این تاپیک رو خوندم ولی بازیم چیزی نفهمیدم :confused: اقا من 300 تومن پول دارم و میخوام یه مانیتور lcd کلا تو عمرم بگیرم که با 360 سازگار باشه یکی لطف کنه بیاد بگه الان با این مقدار پول چی بگیرم در ضمن من یه speaker 5.1 هم دارم که میخوام با استفاده از کابل vga وصل کنم ولی اینطور که فهمیدم یه مشکلاتی هست یکی لطف کنه بیاد دقیق توضییح بده ممنون میشم :love:

می تونی Samsung 1931Bw بگیری که 19 اینچ هست و قیمتش بین 250 تا 280 هست.

اگر می تونی پول حدود 20-30 هزار تومان روش بذاری( که به نظر من همین کار رو انجام بدی بهتره ) می تونی یه Samsung 2032Bw بخری که 20 اینچ هست و هم خوشگله هم کنتراستش از 1931Bw بیشتره.قیمتش هم من سوال کرده بودم 325 هزار تومان بود...

Samsung 1931Bw
Samsung931BW1.jpg

Samsung 2032Bw
l_00040026.jpg

سلام به بروبچ:biggrin1:

اين مشكل سايه انداختن از كابل VGA هست ؟ همچين تصوير به قول معروف Noise داره !:biggrin1:

مارك كابل هم Real هست ! و الان از كيفيتي كه ميگيرم راضي نيستم .

فقط ميخواستم ببينم اگر مشكل از كابل هست ، يه كابل اوريجينال مايكروسافت بگيرم.

سلام به بروبچ:biggrin1:

اين مشكل سايه انداختن از كابل VGA هست ؟ همچين تصوير به قول معروف Noise داره !:biggrin1:

مارك كابل هم Real هست ! و الان از كيفيتي كه ميگيرم راضي نيستم .

فقط ميخواستم ببينم اگر مشكل از كابل هست ، يه كابل اوريجينال مايكروسافت بگيرم.

بله مشکل از کابل هست.بهتر هست یه جنس بهتر بخری.توی کابل های Real شانسی خوب یا بد در میاد. ;)

در ضمن من میخوام واید باشه این مدل 2032bw واید هست راستی اون یکی مدل که قشنگ تره در ضمن من باید چه کابلی بگیرم که بهترین کیفیت رو داشته باشه

بله من میگم از کجا باید مانیتور مدل 2032bw بخرم مانیتو خودمم چقدر میخرن بعد شما یه میای یه چیز دیگه میگی اقا پدرام کجایی.... راستی این مدل 206 bw چطوره
در ضمن من با همین مانیتور خودم f700b دارم بازی میکنم ولی اصلا تصویر کوچیک نمیشه من نمیدونم شما از کجا دیدی که تصویر کوچیک میشه در ضمن پست ها هم دقیق بخون:mad:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or