روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

می شه یه عکس بزاری که چه قدر کوچیک میشه
657i43.jpg

خیلی ممنون از joopi_gam3r عزیز :love:
تصویر که عالیه فقط یه چیزی بازی ها رو با چه رزولوشنی بازی میکنی؟منظورم اینه که تمام بازی هارو میشه روی رزولوشن 1024 768 یا به بالا بازی کرد؟تا حالا شده مجبور شی بازیی رو روی 640 480 بازی کنی؟

خیلی ممنون از joopi_gam3r عزیز :love:
تصویر که عالیه فقط یه چیزی بازی ها رو با چه رزولوشنی بازی میکنی؟منظورم اینه که تمام بازی هارو میشه روی رزولوشن 1024 768 یا به بالا بازی کرد؟تا حالا شده مجبور شی بازیی رو روی 640 480 بازی کنی؟
من معمولا با 768*1024 بازی میکنم و کیفیت تصویر هم خوبه و مشکلی هم نداشتم
بله شما همه بازی هارو از 480*640 تا 1080*1920 میتونی بزاری ولی خوب بستگی به نمایشگر ات داره
مثلا رو مانیتور 17 اینچ اگه رزولوشن رو از 1024*1280 بالاتر ببری دیگه کیفیت تصویر چندان تفاوتی نمی کنه و رزولوشن های بالاتر برای نمایشگر های بزرگتره

بازم متشکر
قیمته کابل مانیتور برای CRT چنده؟کیفیت ها و مارک های مختلف داره؟خوبش چه مارکیه و چنده؟آیا میشه بعدا برای LCD هم ازش استفاده کرد؟

من دیروز مانیتور SUMSONG 2232 BW رو گرفتم . امروز 360 رو بهش وصل میکنم و روی ( یه رزولیشن بالاتر از 1360*768 میگذارم ولی طرف چپ تصویر ( در مانیتور ) یه تکش سیاه میمونه مثل اینکه مثلا از اون طرف تصویر رو کشیدن و کمی به سمت راست رفته .
میشه یه راه حلی برای تمام صفحه شدن تصویر به من بگید ؟؟؟:confused::confused

من دیروز مانیتور SUMSONG 2232 BW رو گرفتم . امروز 360 رو بهش وصل میکنم و روی ( یه رزولیشن بالاتر از 1360*768 میگذارم ولی طرف چپ تصویر ( در مانیتور ) یه تکش سیاه میمونه مثل اینکه مثلا از اون طرف تصویر رو کشیدن و کمی به سمت راست رفته .
میشه یه راه حلی برای تمام صفحه شدن تصویر به من بگید ؟؟؟:confused::confused

شما بدار روی 764*1280 ، Fit میشه .

بچه ها من میخوام مانیتور بگیرم یه مدل انتخاب کردم اینه
B1731+.jpg

مدلش Samsung 1731BF+
اینم مشخصاتش:
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]مانيتور LCD 17 اينچ[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]پيکسل پيچ 0.264mm[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]شدت روشنايي 300cd/m2[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]کنتراست 2000:1[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]زمان پاسخگويي تصوير 5ms[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]فرکانس افقي 81-30 کيلو هرتز[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]فرکانس عمودي 75-56 هرتز[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]وضوح تصوير 1280X1024[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]ورودي DVI[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]MAGIC COLOR[/FONT]
  • [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]MAGIC BRIGHT 2[/FONT]
با توجه به این که من ارکید دارم میخوا با HDMI TO DVI متصل کنم
خوبه

درود

به سر dvi تبدیل hdmi to dvi میتونم تبدیل dvi to vga (از همونا که با کارت گرافیک هست ) بزنم بعد وصلش کنم به مانیتورCRT معمولی ؟ تصویر میده ؟!

ممنون./
سلام،
تصویر هم بده صدا نمیده!
مگر اینکه در حالی که داره از hdmi برای تصویر استفاده میشه، از دو سر قرمز و سفید component هم برای صدا استفاده بشه که فکر نمیکنم عملی باشه.

در ضمن تبدیل dvi to vga که همراه کارت گرافیک ها هست dvi نر هست و اون تبدیل یا کابل hdmi to dvi که میخواید استفاده کنید باید dvi ماده باشه تا بخورن به هم، در غیر اینصورت باید تبدیل dviماده به vga نر و یک تبدیل 2 سر ماده vga بگیرید تا بشه سر همشون کرد!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or