روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

سلام
ممكنه سوال من زياد به اين تاپيك ارتباط نداشته باشه ولي خيلي هم بيربط نيست.
من به علت كمبود جا روي ميزم ميخام مانيتور crt رو بفروشم و يه lcd بخرم.ميخاستم از اساتيد سوال كنم شما چه مارك وچه مدلي رو پيشنهاد ميكنيد.در ضمن اينم بگم كه سايز مورد نظر من 17 هست واز مونيتور زياد براي بازي استفاده نميكنم.و فقط براي ديدن فيلم و كار با نرم افزار و اينترنت ازش استفاده ميكنم.الان خودم بين samsung و lg موندم كدوم رو بگيرم.سپيد فام ال جي چطوره؟samsung مونيتوري كه از نظر مشخصات مثل سپيد فام باشه نداره؟
لطفا راهنماييم كنيد.
ممنونم

سلام
ممكنه سوال من زياد به اين تاپيك ارتباط نداشته باشه ولي خيلي هم بيربط نيست.
من به علت كمبود جا روي ميزم ميخام مانيتور crt رو بفروشم و يه lcd بخرم.ميخاستم از اساتيد سوال كنم شما چه مارك وچه مدلي رو پيشنهاد ميكنيد.در ضمن اينم بگم كه سايز مورد نظر من 17 هست واز مونيتور زياد براي بازي استفاده نميكنم.و فقط براي ديدن فيلم و كار با نرم افزار و اينترنت ازش استفاده ميكنم.الان خودم بين samsung و lg موندم كدوم رو بگيرم.سپيد فام ال جي چطوره؟samsung مونيتوري كه از نظر مشخصات مثل سپيد فام باشه نداره؟
لطفا راهنماييم كنيد.
ممنونم

پیشنهاد می کنم مانیتور سامسونگ BF1931 بخری.مانیتور خیلی خوبی هست.قیمتشم حدودا 280000 تومان هست.

فکر کنم 226Bw و 2232Bw این کار رو انجام بدن.فکر کنم یکی از دوستان صفحه قبل گفته بودن.
اين دو تا كه گفتي تا رزلوشن 1680x1050 رو بيشتر ساپورت نميكنن!

لطف کنید یه مانیتور معرفی کنید که 1080p باشه و واید اسکرین
Samsung 245BW 24 inch انتخاب خوبيه به نظر من
http://www.samsung.com/us/consumer/...=monitors&subtype=lcd&model_cd=LS24HUBCFV/XAA

آخرین ویرایش:
اين دو تا كه گفتي تا رزلوشن 1680x1050 رو بيشتر ساپورت نميكنن!

Samsung 245BW 24 inch انتخاب خوبيه به نظر من
http://www.samsung.com/us/consumer/...=monitors&subtype=lcd&model_cd=LS24HUBCFV/XAA

عزیز حرفی رو که من زدم رو بخون...!!!

اینو من با اطمینان نگفتم.در ضمن یه مدل پیشنهاد بده که راحت گیر بیاد.این مدل خیلی راحت توی ایران پیدا نمیشه...

سلام. مانیتور من مدلش ال جی 19 اینچ سری واید هستش که رزلویشنش 1440 در 900 هستش ولی نمیشه همین رزولویشن رو تو داشبورد 360 گذاشت و مجبورم رزولویشن پایین تر رو انتخاب کنم ( چون این رزلویشنش توش موجود نیست) حالا میخواستم بدونم چطوری اینکارو بکنم؟! اصلا راهی وجود داره واسه این کار؟!

سلام. مانیتور من مدلش ال جی 19 اینچ سری واید هستش که رزلویشنش 1440 در 900 هستش ولی نمیشه همین رزولویشن رو تو داشبورد 360 گذاشت و مجبورم رزولویشن پایین تر رو انتخاب کنم ( چون این رزلویشنش توش موجود نیست) حالا میخواستم بدونم چطوری اینکارو بکنم؟! اصلا راهی وجود داره واسه این کار؟!
حالا حتما نیازی نیست که روی اخرین رزولوشن بزاری اونم برای مانیتور 19 اینچ
روی 720*1280 هم کیفیت خیلی خوبه

نه رایان صبا رو کاری ندارم.

با گارانتی سام سرویس 50 تومن گرونتره

آره.همیشه همه اجناس با گارانتی گرون تر هستن.مانیتور هم واقعا به گارانتی نیاز داره چون اگر مشکلی براش پیش بیاد دیگه پول رفته توی سطل آشغال.
من با گارانتی که قیمت کردم توی بوشهر البته.یه چیزی حدود 430-440 بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or