روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

دوستان چرا اینقدر تفاوت قیمت بین1931BW و 206BW زیاده؟
برتری های 206 توی چیه؟ایا میارزه تقریبا 100 تومن بیشتر هزینه کرد؟

کنتراستش 3000:1 هست.در ضمن اینچش هم بالاست و فکر می کنم یه سری برتری های کوچک هم نسبت به 1931Bw داره.
اگر فکر می کنی بهتر هست همون 100 تومان اضاف تر بده و بخر.

کنتراستش 3000:1 هست.در ضمن اینچش هم بالاست و فکر می کنم یه سری برتری های کوچک هم نسبت به 1931Bw داره.
اگر فکر می کنی بهتر هست همون 100 تومان اضاف تر بده و بخر.
من برام کیفیت مهمه قیمتش زیاد مهم نیست تا 380 میتونم بدم
خودمون یه تلویزیون سونی 46X350داریم ولی اجازه دسترسی بهش رو ندارم:biggrin1::-"
واسه همین میخوام کیفیت بالایی داشته باشه جوری که اونقدری تفاوتش نسبت به تلویزیون پایین نیاد(میدونم تفاوتش زیاده ولی میخوام حداقل تفاوت رو داشته باشه)
حالا پدرام جون کدوم رو پیشنهاد میکنی؟

من برام کیفیت مهمه قیمتش زیاد مهم نیست تا 380 میتونم بدم
خودمون یه تلویزیون سونی 46X350داریم ولی اجازه دسترسی بهش رو ندارم:biggrin1::-"
واسه همین میخوام کیفیت بالایی داشته باشه جوری که اونقدری تفاوتش نسبت به تلویزیون پایین نیاد(میدونم تفاوتش زیاده ولی میخوام حداقل تفاوت رو داشته باشه)
حالا پدرام جون کدوم رو پیشنهاد میکنی؟

شما كه 380 داري بنظرم اينها بهترين انتخاب ها هستند :2232GW يا 2232BW يا 226BW كه آخري فكر كنم الان به زير دور و بر 390 هست و از همه بهتر هست.

شما كه 380 داري بنظرم اينها بهترين انتخاب ها هستند :2232GW يا 2232BW يا 226BW كه آخري فكر كنم الان به زير دور و بر 390 هست و از همه بهتر هست.
مدل جدید Xbox هستش؟(شوخی بود به دل نگیر)
فرق GW با BW تو چیه؟
مگه226BW قیمتش 420 نبود؟

سلام
من جديدا با مشكل جديدي در رابطه با كنسولم مواجه شدم.مشكلم اينه كه وقتي دارم بازي ميكنم يه دفعه صفحه تلوزيونم كه يهsamsung hdtv lcd r71 26 inch هست،سياه ميشه وكل تنظيماتش ميريزه بهم.مثلا تنظيمات تيوي رو ميذارم رو حالت گيم مود وكنتراست رو ميبرم رو 100 و تون رنگ رو ميزارم رو نرمال ولي هر چند دقيقه يك بار تصويربرايزمان كوتاهي در حدود 2 ثانيه سياه ميشه و همه تنظيمات تيوي ميره به حالت ديفالت.در ضمن هر وقت كنسول رو خاموش ميكنم هم تنظيمات تيوي بر ميگرده به حالت ديفالت .در صورتي كه تا چند روز پيش اينطوري نبود و هر وقت كنسول و تيوي رو روشن ميكردم همه چيز مرتب بود وبا تنظيمات قبلي ميامد. راستي من تنظيمات كنسولم رو روي 1080i و كنسولم رو كه مدل اليت هستش رو با كابل hdmi كه داخل جعبه كنسولم بوده به تيوي وصل كردم.حالا كسي ميتونه كمكم كنه وبه من بگه مشكل از كجاست؟!!!!!
سپاسگزارم

مدل جدید Xbox هستش؟(شوخی بود به دل نگیر)
فرق GW با BW تو چیه؟
مگه226BW قیمتش 420 نبود؟
البته تنها راهي كه براي شما بنظر ميرسه همون انتخاب 226BW هست كه الان شده دور و بر 390 و 2232BW هست كه ارزونتر هست . چون فكر نكنم بتوني 2232GW گير بياري!

ببخشيد چجوري ميشه فهميد مانيتور 720 يا 1080 يا .... رو ميتونه واسه 360 اجرا كنه يا نه؟
لطفا راهنمايي كنيد
خوب باید مشخصات مانیتور رو نگاه کنی که حداکثر تا چه رزولشون رو پشتیبانی میکنه
مثلا اگه مانیتور حداکثر تا 1024*1280 رو ساپورت میکنه شما نمیتونی رزولوشون بالاتر انتخاب کنی مثل 1080p(که همون 1080*1920 هست)

خوب باید مشخصات مانیتور رو نگاه کنی که حداکثر تا چه رزولشون رو پشتیبانی میکنه
مثلا اگه مانیتور حداکثر تا 1024*1280 رو ساپورت میکنه شما نمیتونی رزولوشون بالاتر انتخاب کنی مثل 1080p(که همون 1080*1920 هست)
مانيتور حداكثر ميتونه 1280*1024 رو ساپورت ميكنه
با چه رزولوشني ميتونم 360 بازي كنم؟:confused:1080i ميشه؟
مرسي از جوابات;)

سلام
ميدونم كه شايد اين بحث زياد به اين تاپيك ربط نداشته باشه ولي خيلي هم نامربوط نيستش.
من به علت كمبود جا روي ميزم ميخام مانيتور crt رو بفروشم و يه مونيتور lcd بخرم.ميخاستم از اساتيد سوال كنم شما چه مارك وچه مدلي رو پيشنهاد ميكنيد.در ضمن اينم بگم كه سايز مورد نظر من 17 هست واز مونيتور زياد براي بازي استفاده نميكنم.و فقط براي ديدن فيلم و كار با نرم افزار و اينترنت ازش استفاده ميكنم.الان خودم بين samsung و lg موندم كدوم رو بگيرم.سپيد فام ال جي چطوره؟samsung مونيتوري كه از نظر مشخصات مثل سپيد فام باشه نداره؟
لطفا راهنماييم كنيد.
ممنونم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or