روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
آقا من یه کابل Vga مایکروسافت خریدم ولی ظاهرش با اون چیزی که توی سایتشه فرق میکنه
نکنه مایکرو نباشه ، آخه آکبند هم بود ، به نظرتون دلیلش چیه ؟
سری جدیدشه ؟
نه بابا اینا همون کابله real هست میچپونن تو پک مایکروسافت :cheesygri

diddle

کاربر سایت
Dec 9, 2005
61
ميلاد جان نظره منم همون Viewsonic هستش ولي زمان پاسخ دهي 5ms خوبه؟

يه سوال ديگه هم دارم چند صفحه پيش خوندم 19 با 22 هيچ فرقي نميكنه فقط توي 22 اينج تصوير كوچيك ميشه (اصطلاحش يادم نيست) اين كه ميگن چقدر تو كيفيت تاثير داره اصلا ارزش داره پول بيشتر مبدي؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
تو حالا یه مانیتور پیدا کن که بتونه با این قیمت این رزولوشن رو ساپرت کنه بعد من می گم که مفت می ارزه یا نه.

من منظورم 60 هرتز بود کاری با خوب بودن یا نبودن قیمتش ندارم!!
اقا من امروز زنگ زدم يگانه گفت كابل اصل مايكروسافت 35
كابل real 27
به نظر شما اصله؟
بگيرم؟

عمرا اصل باشه,شک نکن...

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
ميلاد جان نظره منم همون Viewsonic هستش ولي زمان پاسخ دهي 5ms خوبه؟

يه سوال ديگه هم دارم چند صفحه پيش خوندم 19 با 22 هيچ فرقي نميكنه فقط توي 22 اينج تصوير كوچيك ميشه (اصطلاحش يادم نيست) اين كه ميگن چقدر تو كيفيت تاثير داره اصلا ارزش داره پول بيشتر مبدي؟
بد نیست ولی خوب هم نیست مال من که 940Bw هستش سرعتش 4ms و من کاملا راضی هستم 1ms هم دیگه چیزی نیست . باید خوب باشه اونم .
البته دیدن این گرافیک توی یه مانیتور بزرگتر خیلی لذت بخش تره ولی خوب هرچی مانیتورها بزرگتر میشن استفاده از رزولوشنهای پایین باعث افت کیفیت میشه و 360 لیست روزولشنهایی که ساپورت می کنه جوری هستش که مثلا مانیتوری که ماکزیموم رزولوشنش 1440 در 900 هستش با یه مانیتوری که ماکزیموم رزولوشنش 1050 در 1680 هردو می تونن توی بازیهای 360 تا رزولوشن 1366 در 768 رو ساپورت کنن چون رزولوشن بعدی که آخرین حد رزولوشن هستش 1920 در 1080 هست که هیچ کدوم از این دو مانیتور ساپورت نمی کنن پس هردو نهایتا اون رزولوشنی که گفتم رو ساپورت می کنن و اینجا مانیتوری که کوچکتری داشته باشه کیفیت بهتری ولی زیاد محسوس نیست در کل هرچی بزرگتر بهتر اگه قیمتش زیاد گرون نباشه ارزشو داره که بزرگتر بگیری تازه برای شما که مجانی در می یاد دیگه این حرفا چیه می زنی . :)

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
بچه ها نظرتون در باره این چیه ؟؟
Panel TN

Size 19W

Resolution 1440 x 900

Pixel Pitch 0.2835 x 0.2835

Brightness 300 cd/㎡

Contrast Ratio 2000:1(DFC)

Viewing Angle 160/160(H/V)

Response Time 5ms

Display Colors 16.2M

Sync Range

Horizontal Frequency 30 ~ 83 kHz

Vertical Frequency 56 ~ 75 Hz

Input Signal

Video Signal RGB Analog, Digital

Sync type Separate, Composite, SOG

Connectors

PC 15 Pin D-sub, DVI-D(HDCP)

Plug & Play

DDC DDC/CI

Power Supply AC 90~264 V (47 ~ 63Hz)

Power Switch Type Tact

Power Consumption

On 34W

Stand-by / Suspend 1W

DPM Off 1W

User Control

Type Tact type

Button 5EA(Power Key Included)

Functions f-Engine, sRGB, Auto Resolution, HDCP

Mechanical

Dimension(W x H x D) 435 x 370 x 226 mm

Weight 3.6kg

Stand Tilt(Base detachable)

Regulations

Safety UL,cUL,TUV-GS,SEMCO

EMC FCC-B,CE

Low radiation TCO-03

Power saving EPA Energy Star

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام
کسی عکسی از بازی در بی دبلیو 940 نداره بزاره ؟
میدونید من توی شک افتادم یه دل میگم پول رو نگهدارم برای کنسول های اینده وخرج های جانبی یه دل هم میگم یه مانیتور بگیرم حالشو ببرم
اصلا نمیدونم چیکار کنم اخه من الان خیلی روی تی وی مشکلی ندارم با اینکه تی وی معمولی هست
می خوام بفهمم اگه تصویر خیلی خیلی فرق داره شاید مانیتور بگیرم
لطفا یه راهنمایی بفرمایید

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
سلام
کسی عکسی از بازی در بی دبلیو 940 نداره بزاره ؟
میدونید من توی شک افتادم یه دل میگم پول رو نگهدارم برای کنسول های اینده وخرج های جانبی یه دل هم میگم یه مانیتور بگیرم حالشو ببرم
اصلا نمیدونم چیکار کنم اخه من الان خیلی روی تی وی مشکلی ندارم با اینکه تی وی معمولی هست
می خوام بفهمم اگه تصویر خیلی خیلی فرق داره شاید مانیتور بگیرم
لطفا یه راهنمایی بفرمایید
شما توی این مانیتور می تونی تا رزولوشن 1366 در 768 بازی رو بازی کنی
در TV معمولی رزولوشن 640 در 480 حالا به نظر شما چقدر با هم فرق می کنن
اگه باحاش مشکلی نداری به نظر من نگیر البته این موارد به خودت بستگی داره ایتقدر نگو راهنمایی کنید این جور چیزها رو باید خودت تصمیم بگیری در مورد عکس هم شما نمی تونی توش کیفیت رو ببینی برای اینکه اکثر بچه ها دوربینشون اون کیفیتی رو که باید نشون نمیده اگه می خواهی عکسها کیفیت واقعی مانیتور رو نشون بدن باید یه دوربین بالای 7 مگاپیکسل عکس بندازی که اکثر بچه ها ندارن اونهایی هم که دارن این مانیتور رو ندارن . :)

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
دوست عزیز من 940 دارم خیلی هم کیفیتش خوبه یعنی ارزشش بیشتر از 300000 تومان هستش نظر من اینکه بگیری خوبه تا دو سال راضیت میکنه بی برو برگرد بعد دو سال هم اچ دی تی وی هم قیمتش میاد پایین اونوقت میتونی فول اچ دی بگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر