روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

کلا سری جدید سامسونگ مانیتورهای خوبی برای گیم داره.. و بیشتر سامسونگ پیشنهاد میشه..

خوب کامل مشخصه که BW1953 بهتر هست .. ولی اگر از من میشنوی یک 20 تومنی بگزار رویه پولت و یک T1900 بخر که خیلی بهتر هست..

البته الان یک مانیتور جدید دیگه به اسم T220P HD اومده که از همه به شکل قابل توجه ای بهتر هست..

اگر بتونی اونو بخری خیلی بهتر هست قیمتشم بین 250 تومن تا 300 هست..
ممنون ولی من بودجم که گفتم حول و حوش 190-210 هستش ماکزیمم
و می خواستم ببینم تو این رنج قیمت بهترین چیزی که میشه گرفت چیه؟

ممنون ولی من بودجم که گفتم حول و حوش 190-210 هستش ماکزیمم
و می خواستم ببینم تو این رنج قیمت بهترین چیزی که میشه گرفت چیه؟
پس به این ترتیب شما میگید که ال جی نخرم ؟
چون 206 یه مدل 20 داره همون 50 اس بود صفحه ی قبل گفتم
تجربه نشان داده که مدلهای سامسونگ برای گیم خیلی بهتر هستند.. البته نه اینکه مدل های LG بد باش.. اون کیفیت سامسونگ رو ندارن..

گفتم که همون BW1953 رو بخری خوب هست که قیمتشم همون حدودا هست ما اگر بتونی T1900 بخری خیلی بهتر هست..

ok
پس چون هدف اصلی من برای گیم هست که هم تو 360 و هم تو پی سی هست
پس ال جی نمی خرم
و چون سامسونگ برای گیمینگ بهتر هست
راستی من تو کار آفلاینم و فیلم زیاد می بینم
واسه فیلم این 1953 چطوره ؟

من وقتی دی وی دی فیلم توی 360م می زارم این ارورو می ده :
htcp link not secure
از کابل HDMI to DVI استفاده می کنم.
مانیتورمم Samsung b175 LCD
اگه شماره مدلو درست نوشته باشم.
شرمنده حوصله نداشتم 130 صفحه رو بگردم.

ok
پس چون هدف اصلی من برای گیم هست که هم تو 360 و هم تو پی سی هست
پس ال جی نمی خرم
و چون سامسونگ برای گیمینگ بهتر هست
راستی من تو کار آفلاینم و فیلم زیاد می بینم
واسه فیلم این 1953 چطوره ؟

من 1953 دارم.برای فیلم حرف نداره.ازش پشیمون نمیشی.

من وقتی دی وی دی فیلم توی 360م می زارم این ارورو می ده :
htcp link not secure
از کابل HDMI to DVI استفاده می کنم.
مانیتورمم Samsung b175 LCD
اگه شماره مدلو درست نوشته باشم.
شرمنده حوصله نداشتم 130 صفحه رو بگردم.

ایراد از HDCP مانیتورت میگیره.احتمال داره مانیتورت HDCP پشتیبانی نکنه.به نظرم به همین دلیل هست که ایراد میگیره که فیلم اجرا نمیشه.بازی که اجرا میشه راحت ؟

آره برای بازی مشکل نداره.
اگه 360مو با کابل componnent به تلوزیون وصل کنم مشکلی نیست و می تونم فیلمو ببینم.
ولی اگه با HDMI to DVI به مانیتورم وصل کنم این مشکل پیش می اد.
(فقط برای فیلو دیدن این ارورو می ده)

دوستان یه سوال مهم
اگه تو BW1953 رز 360 رو روی 1280*720 بزاریم تصویر از بالا و پایین سیاه میشه ؟ و یا کامل نشون میده
و در 1440*900 چی ؟
بیشتر بازیهای 360 روی رز 720p تولید می شوند ومن اگه بخوام توی 1953 از رز 720p استفاده کنم کیفیت تصویر پایین میاد ؟

سلام به دوستای عزیزم می خواستم یه مانیتور بگیرم که با خوندن پستها احتمالا تو سایز 22" T220 بگیرم ... چند تا سوال داشتم از دوستان :
1 - کابل HDMI به DVI چنده ؟ و از کجا بگیرم ؟
2 - اگه مانیتور بخرم تکلیف صدا چی میشه ؟!!! ال سی دی ورودی صدا نداره ؟ باید از ورودی Component استفاده کنم و به یه سیستم صوتی جدا وصل کنم میشه این کارو کرد ؟

سلام به دوستای عزیزم می خواستم یه مانیتور بگیرم که با خوندن پستها احتمالا تو سایز 22" T220 بگیرم ... چند تا سوال داشتم از دوستان :
1 - کابل HDMI به DVI چنده ؟ و از کجا بگیرم ؟
2 - اگه مانیتور بخرم تکلیف صدا چی میشه ؟!!! ال سی دی ورودی صدا نداره ؟ باید از ورودی Component استفاده کنم و به یه سیستم صوتی جدا وصل کنم میشه این کارو کرد ؟

آری T220P از همه بهتره

1- 20 تا 30 تومن .. اکثر فروشگاه ها داره.
2- باید یک دونه Audio Adapter بگیری که تو کنسول های الیت هست .. یک فیش رابط هم می خوای + یک سیستم صوتی جدا.. مثل اسپیکر..
131322-xbox_cable1_350.jpg

کابل hdmiبه hdmi چنده؟همراه کارت گرافیکم از این سر ای های تبدیل hdmi به dvi بود می خوام بوسیله این تبدیل وقتی از lcd tv استفاده نمی کنم بیام به مانیتورم وصل کنم مشکلی که پیش نمی یاد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or