روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

کابل hdmiبه hdmi چنده؟همراه کارت گرافیکم از این سر ای های تبدیل hdmi به dvi بود می خوام بوسیله این تبدیل وقتی از lcd tv استفاده نمی کنم بیام به مانیتورم وصل کنم مشکلی که پیش نمی یاد؟

کابل HDMI To HDMI بسته به قیمتش از 15-20 شروع میشه و میره بالاتر.البته بستگی به بلندی و کوتاهیش هم داره.می تونی از همین 20 هزار تومانی ها بخری و استفاده کنی...
بعد هم با اون تبدیل راحت می تونی وصلش کنی به مانیتور.

سلام دوستان.
چند سوال داشتم که تاپیک رو هم خوندم، ولی به شکل کامل جواب نگرفتم.
- من یه مونیتور CRT قدیمی LG دارم که فکر می کنم با حداکثر قدرتش تا 1600 در 1200 رو روی 60 هرتز ساپورت می کنه. اگر برای اجرای بازی های 360 از اون استفاده کنم بزرگترین عیبش فقط همون سیاهی اطراف تصویره؟ این که به نظر چیز خیلی مهمی نمیاد؟! من عکس مونیتور CRT رو در حال اجرای گیم توی تاپیک ندیدم، کسی می تونه عکسی رو جایی معرفی کنه که ببینم این سیاهی دقیقا توی چه مایه هایی است؟ آیا مثل یه فیلم دی وی دی است که بالا و پایین تصویر سیاه میشه؟
- غیر از کابل VGA بعضی از بچه ها وسایل دیگه ای رو معرفی کرده بودند. اونها حتما که لازم نیستند؟ میشه بگید وسایل دیگه ای که برای وصل کردن 360 به مونیتور هست چه فایده ای دارند؟
ممنون از کمکتون. :)

سلام دوستان.
چند سوال داشتم که تاپیک رو هم خوندم، ولی به شکل کامل جواب نگرفتم.
- من یه مونیتور CRT قدیمی LG دارم که فکر می کنم با حداکثر قدرتش تا 1600 در 1200 رو روی 60 هرتز ساپورت می کنه. اگر برای اجرای بازی های 360 از اون استفاده کنم بزرگترین عیبش فقط همون سیاهی اطراف تصویره؟ این که به نظر چیز خیلی مهمی نمیاد؟! من عکس مونیتور CRT رو در حال اجرای گیم توی تاپیک ندیدم، کسی می تونه عکسی رو جایی معرفی کنه که ببینم این سیاهی دقیقا توی چه مایه هایی است؟ آیا مثل یه فیلم دی وی دی است که بالا و پایین تصویر سیاه میشه؟
- غیر از کابل VGA بعضی از بچه ها وسایل دیگه ای رو معرفی کرده بودند. اونها حتما که لازم نیستند؟ میشه بگید وسایل دیگه ای که برای وصل کردن 360 به مونیتور هست چه فایده ای دارند؟
ممنون از کمکتون. :)
شما مشکلی با مانیتور های CRT ندارین و میتونید تصویر رو طوری تنظیم کنید که سیاهی اون بالا معلوم نباشه..

هر وسیله ای فایده خودش رو داره.. شما به جزء کابل VGA احتیاج به یک تبدیل صدا دارید که اون رو به اسپیکر کامپیوتر وصل کنید..

یکی از دوستام xbox رو به مانیتور وصل کرده.همه چیز معلومه اما ابی هستش باید چی کار کنه ؟
یعنی چی آبی هست..!!؟ حتما اون روزلیشنی که انتخاب کرده یا مانیتور یا کابل نمیکشه..

بهش بگو از چه کابل و مانیتوری استفاده میکنه و رویه چه وضوحی میگزاره..؟

شما مشکلی با مانیتور های CRT ندارین و میتونید تصویر رو طوری تنظیم کنید که سیاهی اون بالا معلوم نباشه..

هر وسیله ای فایده خودش رو داره.. شما به جزء کابل VGA احتیاج به یک تبدیل صدا دارید که اون رو به اسپیکر کامپیوتر وصل کنید..

یعنی چی آبی هست..!!؟ حتما اون روزلیشنی که انتخاب کرده یا مانیتور یا کابل نمیکشه..

بهش بگو از چه کابل و مانیتوری استفاده میکنه و رویه چه وضوحی میگزاره..؟

کابل lcdرو گرفته با یک سیم که دوسرش مادگی هست اینارو به هم وصل کرده
مانیتورشم LG

سلام به همه xbox داران خسته من حمیدم یه GAMER
دوستان . برادرا . گیمرا . یه کمکی به من بکنید ثواب داره
فکر میکنم تو همین تاپیک بود که خوندم LG W2261V کیفیت FULL HD داره که نهایت رزولوشن تصویر 1080*1920 هستش که میخوام به کنسول (این کنسول که چراغ سبز داره اسمش چیه) :confused::confused::confused::confused::confused:
چی گفتی :چی چی باکس :punish:
اها XBOX 360
اره میخواستم وصلش کنم حالا با کابل HDMI وصل بشه عالیه
اگه این طوریه برم یه دونه بخرم
بازم از تمامی علما فضلا دانشمندان بزرگ رشته GAME که ما در این امر خطیر یاری فرمودند
متشکریم

CHRIS REDFIELD

05\04\2009

سلام به همه xbox داران خسته من حمیدم یه GAMER
دوستان . برادرا . گیمرا . یه کمکی به من بکنید ثواب داره
فکر میکنم تو همین تاپیک بود که خوندم LG W2261V کیفیت FULL HD داره که نهایت رزولوشن تصویر 1080*1920 هستش که میخوام به کنسول (این کنسول که چراغ سبز داره اسمش چیه) :confused::confused::confused::confused::confused:
چی گفتی :چی چی باکس :punish:
اها XBOX 360
اره میخواستم وصلش کنم حالا با کابل HDMI وصل بشه عالیه
اگه این طوریه برم یه دونه بخرم
بازم از تمامی علما فضلا دانشمندان بزرگ رشته GAME که ما در این امر خطیر یاری فرمودند
متشکریم

CHRIS REDFIELD

05\04\2009

عزیز راستش یکی از این دوستا گرفته واقعا نسبت به موارد دیگه حرف نداره
واقعا اگر خودم هم بخوام بخرم یکی از همینا میگیرم:love:

اقا من به عشق شما مانیتورو گرفتم پشت ویترین دیدم دلم سوخت که چرا من این مانیتورو ندارم
دستم تو جیبم بود و سرم پایین و غمگین اومدم خونه اما باورتون نمیشه اون مانیترو رو روی میز کامپیوترم دیدم
این همون قانون جاذبس که هر چیزی رو که بخوای فقط کافیه بهش فکر کنی و کائنات به ترانه وجود شما پاسخ میده "فرمانبردارم سرورم" خدارو شکر:praying::praying::praying::praying:
حالا بگزریم این مانیتور پر رو و گستاخ دکمه پاورش کجاس
اها نکنه اینه که انگاری زیرش حرارت گرفتی و اب شده
YE YE BABY
خودشه:thumbup::thumbup:
امیدوارم هر کی هر ارزویی داره بهش برسه
فراموش نکنید خداوند سرور کائناته

CHRIS REDFIELD
04\05\2009

دوستان کسی از مانیتورهای AOC که جدیدا گلدیران ضمانت میکنه خبر داره جدید ترین مدلشو میخواستیم بگیریم که چون تازه وارده حقیقتش ترسیدم
اما کنتراستش 1:100/000 هستش و راستش رزولوشنشو یادم نیست
تا اون جاییم که من خبر دارم شرکت AOC خیلی معروفه راستی اگه کسی میدونه بگه ساخت کدوم کشوره

CHRIS REDFIELD
04\05\2009

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or